Přečtěte si oficiální popis

MBA @ BGS z 2500 liber

MBA pro podnikatele

Jste podnikatelský? Myslíte na zahájení podnikání?

Myslíte si, že byste se rozvíjeli s akademickou praxí s mistrem obchodní správy v managementu, abyste si založili znalosti, abyste mohli začít své vlastní podnikání?

V současné době nabízíme MBA v mezinárodním managementu s příležitostí k rozvoji podnikatelského nápadu a při studiu budete mít svůj podnik mimo dosah. Naše Business Incubation Center nabízí studentům možnost využít prostor po dobu šesti měsíců, uvést do praxe koncepce a učit se z učebny a zahájit podnikání s plnou podporou osobního mentora. Nabízíme pět plně financovaných prostor na příjem těm studentům, kteří dosáhli akademické dokonalosti a dosáhli prestižního místa na seznamu děkanů.

Jako mimořádně omezená nabídka nabízíme v našem inkubačním centru pro naše lednové šarže patnáct plně financovaných prostor. Tyto prostory budou pro ty studenty, kteří podle našeho panelu akademiků a obchodních expertů mají nejinovativnější obchodní plán.

Začněte studovat svůj MBA

-->

Po uplynutí 3 měsíců podejte svůj podnikatelský plán na příležitost plně financovaného prostoru v inkubačním centru

-->

Po šesti měsících zahajte podnikání z našeho inkubačního centra

-->

Po 12 měsících dosáhnete magisterského studia a budete mít svůj vlastní rozvoj.

Naše inkubační centrum nabízí studentům kancelářské prostory s využitím telefonů, internetu, konferenčních místností a zasedacích místností. S další výhodou mít specializovaného mentora, podporu účtů, návrh internetových stránek, průběžnou IT podporu a poradenství v oblasti řízení.

Kariérní vyhlídky

To by mohlo být katalyzátorem, který potřebuje začínající podnikatel před zahájením podnikání. Středisko podnikové inkubace poskytuje prostředí "hot-house" pro kreativní podnikatele.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!) »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
2,500 GBP
podléhající stipendiu
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date