Read the Official Description

MBA @ BGS z 2500 liber

MBA pro podnikatele

Jste podnikatelský? Myslíte na zahájení podnikání?

Myslíte si, že byste se rozvíjeli s akademickou praxí s mistrem obchodní správy v managementu, abyste si založili znalosti, abyste mohli začít své vlastní podnikání?

V současné době nabízíme MBA v mezinárodním managementu s příležitostí k rozvoji podnikatelského nápadu a při studiu budete mít svůj podnik mimo dosah. Naše Business Incubation Center nabízí studentům možnost využít prostor po dobu šesti měsíců, uvést do praxe koncepce a učit se z učebny a zahájit podnikání s plnou podporou osobního mentora. Nabízíme pět plně financovaných prostor na příjem těm studentům, kteří dosáhli akademické dokonalosti a dosáhli prestižního místa na seznamu děkanů.

Jako mimořádně omezená nabídka nabízíme v našem inkubačním centru pro naše lednové šarže patnáct plně financovaných prostor. Tyto prostory budou pro ty studenty, kteří podle našeho panelu akademiků a obchodních expertů mají nejinovativnější obchodní plán.

Začněte studovat svůj MBA

-->

Po uplynutí 3 měsíců podejte svůj podnikatelský plán na příležitost plně financovaného prostoru v inkubačním centru

-->

Po šesti měsících zahajte podnikání z našeho inkubačního centra

-->

Po 12 měsících dosáhnete magisterského studia a budete mít svůj vlastní rozvoj.

Naše inkubační centrum nabízí studentům kancelářské prostory s využitím telefonů, internetu, konferenčních místností a zasedacích místností. S další výhodou mít specializovaného mentora, podporu účtů, návrh internetových stránek, průběžnou IT podporu a poradenství v oblasti řízení.

Kariérní vyhlídky

To by mohlo být katalyzátorem, který potřebuje začínající podnikatel před zahájením podnikání. Středisko podnikové inkubace poskytuje prostředí "hot-house" pro kreativní podnikatele.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!) »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
2,500 GBP
podléhající stipendiu
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date