Read the Official Description

Program MPH pro veřejnou zdravotní školu Yale je určen pro vysoce motivované studenty se značným zájmem o oblast veřejného zdraví. Zatímco některé matriculanty začínají program přímo od vysokoškolských a postgraduálních institucí, jiné mají související pracovní zkušenosti v oblasti veřejného zdraví a / nebo odborné vzdělání.

Obecně platí, že program MPH vyžaduje čtyři semestry v rezidenci, během nichž musí být dokončeno 20 kurzů. Všichni studenti MPH absolvují základní kurzy v oblasti biostatistiky, epidemiologie, environmentálního zdraví, zdravotní politiky a sociálních a behaviorálních věd. Studenti musí také splňovat divizní požadavky, které jsou specifické pro každý akademický program. Kromě toho studenti dokončí stáž mezi prvním a druhým ročníkem denního studia a buď diplomovou prací, nebo studijním oborem.


Společní uchazeči o studium

Kandidáti společných titulů se musí ucházet o každý program a jsou vyzváni, aby se ucházeli současně. Uvědomte si, že lhůty pro podání žádosti, požadavky na dokumentaci a data splatnosti sedadel se mohou mezi jednotlivými programy značně lišit. Je v nejlepším zájmu kandidáta dokončit proces podávání žádostí brzy. Yale školy nesdílejí dokumentaci nebo informace o aplikaci. Všechna rozhodnutí o přijetí jsou nezávislá.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Yale School of Management »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019