Přečtěte si oficiální popis

START NĚCO

Aston MBA je další kapitola vaší kariéry. Ať je vaše ambice vedoucí v mezinárodních organizacích, nebo začít něco blíže doma, bude kurz zdokonalovat vaše strategické myšlení, připravit vás na kariéru v popředí podnikání.

Nejlepší vůdci zvládli umění rozhodování a činnosti založené na kritickém myšlení. Váš Aston MBA vás naučí, jak přemýšlet o své vlastní kariéře, vnímat vznikající příležitosti a rozvíjet myšlení růstu. Stanete se podnikatelem ve všem, co děláte.

Flexibilní studijní cesty
Nabízíme výběr cest, které vám umožní kombinovat studium MBA s vašimi profesionálními a osobními závazky:

 • 12 měsíční MBA na plný úvazek
 • 30 měsíců Executive MBA na částečný úvazek
 • 30měsíční výkonné učňovské MBA
 • 24 měsíců Online MBA

Všechny způsoby studia jsou plně akreditovány a vedou k plné Aston MBA ocenění.

Připojte se k řadám

Aston Business School je důsledně uznávána nejvýznamnějšími světovými žebříčky, které jsou v popředí podnikového vzdělávání:

 • Aston se řadí k nejvyšším 1% obchodních škol po celém světě s trojnásobnou akreditací od AMBA, AACSB a EQUIS, předních akreditačních orgánů pro obchodní školy ve Velké Británii, USA a Evropě.
 • Byli jsme oceněni zlatou ve Výukovém rámci excelence (TEF, 2017).
 • Aston MBA je jedním z nejlepších světových MBA (Tier 1) v časopise CEO Magazine Global MBA Ranking 2017.
 • Naše Full-Time MBA je v Anglii a Evropě 26. místo v Eduniversal Best Masters Ranking (2017).
 • Výkonný MBA je zařazen do top 40 na světě podle časopisu CEO Magazine Global MBA Rankings (2017).
 • Jsme top 10 univerzit v on-line MBA Global MBA žebříčku (CEO Magazine 2016).
 • Online MBA se řadí mezi 15 nejlepších na světě (QS Distance Online MBA Ranking 2017).
 • 5 QS Stars pro excelenci ve výuce, zaměstnatelnost, inovace, zařízení, inkluzivita a internacionalizace.
 • Jsme jedna z tří obchodních škol ve Velké Británii, která obdrží cenu Gold Business Award Gold Award, která prokazuje výjimečné odhodlání podporovat malou podnikatelskou komunitu.

Více než MBA

Získejte více z vašeho MBA v Aston. Nabízíme řadu přidaných výhod, abychom zajistili, že s námi budete mít co nejvíce.
Získejte Edge

Naše nabídka je více než MBA. Zvyšte své myšlení pomocí programu osobního rozvoje navrženého a poskytovaného profesory a praktiky v oblasti behaviorální vědy. Aston Edge je náš způsob výcviku pro více nepolapitelnou, společenskou a osobní stránku podnikání. Lidská psychologie je šikmá, takže Edge je navržen tak, aby pomohl vašim strategiím držet se při manipulaci s řadou zainteresovaných stran a obchodních projektů.

Dedikovaná podpora kariéry

Naučíme vás lana, abyste se dostali na vrchol. Náš komplexní program řízení kariéry je navržen tak, aby zvyšoval vaši zaměstnatelnost a pomohl vám udělat další krok, ať už jde o novou roli, změnu kariéry nebo zahájení startu. Zaměstnaný konzultant společnosti Aston MBA, Paul Schoonenberg, čerpá z 15 let firemních a finančních zkušeností a pracoval v celé Británii, Evropě a Asii. Je to Paulova práce, která vám pomůže mapovat váš kariérní plán po MBA.

Pokyny od začátku

Abyste mohli uvažovat o vašem učení, máte příležitost spolupracovat s mentorem absolventa Aston MBA. Váš mentor bude mít během vašeho času v Astonu zásadní roli, působí jako ozvučovací prkno a do vašeho studia. Poskytnou vám starší kariérové ​​poradenství a podělí se o své zkušenosti, které vám pomohou připravit se na kariéru na vrcholu.

Kam?

Využijte širokou škálu příležitostí pro mezinárodní cestování a studium v ​​rámci svého programu MBA. Full-time MBAs budou strávit týden v jedné z našich partnerských institucí v Business Business School, kde se budou účastnit přednášek, spolupracovat s kolegy MBA a navštívit nadnárodní organizace. Existuje také možnost studovat v zahraničí jako součást letního programu, termín v zahraničí nebo dokonce získat další mistry v rámci prestižního programu Double Degree.

Vaše MBA začíná zde

Stáhněte si brožuru MBA pro více informací o Aston MBA.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Aston Business School »

This course is Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
12 - 27 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
25,850 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date