Read the Official Description

Společný studijní program MD / MBA v oboru lékařství a managementu na Yale University rozvíjí manažery lékařů, kteří jsou schopni vykonávat kariéru, která vyváží klinickou péči s řízením změn v bujarém prostředí zdravotní péče. Yale School of Medicine přináší inovativní učební plán, zdůrazňující individuální odpovědnost v týmové atmosféře; Yale School of Management přináší silné postavení ve vedení v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru.

Tento společný diplom kombinuje čtyřletý titul lékařského lékaře s magisterským studiem obchodní správy. Společný studijní program vyžaduje pětileté studium se současným udělením doktorského lékaře a magisterského oboru obchodní správy na konci pětiletého období. Společný vysokoškolský student bude platit výuku na Lékařské fakultě za tři a půl roku a na School of Management za jeden plný akademický rok plus další semestr. Během zařazování do kurzů a výplatu výuky v jedné škole v daném semestru musí studenti poskytnout registrátorovi druhé školy fotokopii svého registračního formuláře a informovat oba registrátory o jakýchkoli změnách.


O Yale School of Medicine

Lékařská fakulta Univerzity Yale je známá po celém světě jako jedno z předních center pro biomedicínský výzkum, vzdělávání a pokročilou zdravotní péči. Založena v roce 1810, Lékařská škola se rozrostla tak, aby zahrnovala všechny moderní lékařské disciplíny. Jeho fakulta zahrnuje některé z nejuznávanějších vědců na světě v oblasti medicíny, veřejného zdraví a biomedicínských věd.

Vedoucí ve výzkumu, Yale se neustále řadí mezi hrstku předních příjemců finančních prostředků z výzkumu z Národních institucí zdravotnictví a dalších organizací podporujících biomedicínské vědy. Jedinečný vzdělávací program školy, známý jako systém Yale, podporuje výuku v malých seminářích, konferencích a konzultacích a vyžaduje sebehodnocení studentů, nezávislé myšlení a vyšetřování.


O Yale School of Management

Posláním Yale School of Management je vzdělávat vedoucí pracovníky pro podnikání a společnost. Jsme hrdí na přípravu mužů a žen na to, abychom spojili přísné obchodní dovednosti s širšími oceněními pro ekonomické, sociální a politické faktory, které formují globální prostředí. Chceme produkovat vůdce, kteří mají vliv na jejich organizace a jejich komunity. Charakteristickým znakem naší školy je učební zkušenost, kterou poskytujeme.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Yale School of Management »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
5 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019