Společný studijní program MD / MBA v oboru lékařství a managementu na Yale University rozvíjí manažery lékařů, kteří jsou schopni vykonávat kariéru, která vyváží klinickou péči s řízením změn v bujarém prostředí zdravotní péče. Yale School of Medicine přináší inovativní učební plán, zdůrazňující individuální odpovědnost v týmové atmosféře; Yale School of Management přináší silné postavení ve vedení v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru.

Tento společný diplom kombinuje čtyřletý titul lékařského lékaře s magisterským studiem obchodní správy. Společný studijní program vyžaduje pětileté studium se současným udělením doktorského lékaře a magisterského oboru obchodní správy na konci pětiletého období. Společný vysokoškolský student bude platit výuku na Lékařské fakultě za tři a půl roku a na School of Management za jeden plný akademický rok plus další semestr. Během zařazování do kurzů a výplatu výuky v jedné škole v daném semestru musí studenti poskytnout registrátorovi druhé školy fotokopii svého registračního formuláře a informovat oba registrátory o jakýchkoli změnách.


O Yale School of Medicine

Lékařská fakulta Univerzity Yale je známá po celém světě jako jedno z předních center pro biomedicínský výzkum, vzdělávání a pokročilou zdravotní péči. Založena v roce 1810, Lékařská škola se rozrostla tak, aby zahrnovala všechny moderní lékařské disciplíny. Jeho fakulta zahrnuje některé z nejuznávanějších vědců na světě v oblasti medicíny, veřejného zdraví a biomedicínských věd.

Vedoucí ve výzkumu, Yale se neustále řadí mezi hrstku předních příjemců finančních prostředků z výzkumu z Národních institucí zdravotnictví a dalších organizací podporujících biomedicínské vědy. Jedinečný vzdělávací program školy, známý jako systém Yale, podporuje výuku v malých seminářích, konferencích a konzultacích a vyžaduje sebehodnocení studentů, nezávislé myšlení a vyšetřování.


O Yale School of Management

Posláním Yale School of Management je vzdělávat vedoucí pracovníky pro podnikání a společnost. Jsme hrdí na přípravu mužů a žen na to, abychom spojili přísné obchodní dovednosti s širšími oceněními pro ekonomické, sociální a politické faktory, které formují globální prostředí. Chceme produkovat vůdce, kteří mají vliv na jejich organizace a jejich komunity. Charakteristickým znakem naší školy je učební zkušenost, kterou poskytujeme.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 10 více kurzů z Yale School of Management »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
5 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date