Mba Master of Business Administration

Všeobecné informace

6 dostupných umístění

Popis programu

EuroMBA je více než MBA. Nabízí manažerům možnost rozvíjet své obchodní dovednosti při budování mezinárodní síť pokrývá celou zeměkouli.

S účastníky v průměru 11 let odborné praxe, pracovního s více než 20 různých národností, a více než 50% účastníků, kteří žijí mimo zemi jejich původu, EuroMBA vám umožní přístup k skutečně globální komunity.

Síla partnerství

Proč studovat na jeden obchodní škole, když můžete studovat v šest? Partnery Kombinované zdroje dává účastníkům jedinečný zážitek. Posílit své obchodní dovednosti a zkušenosti znalosti a kulturu našich šesti evropských destinací. Pořádá kolem současné téma v managementu, studenti navštěvovat jednou rezidenční týden v každém z této EuroMBA partnerské instituce:

 • Podnikání v Aix-Marseille Graduate School of Management (Francie)
 • Globální odpovědnost za Audencia Nantes School of Management (Francie)
 • Obchodní životního cyklu na EADA Business School Barcelona (Španělsko)
 • Strategie pro inovační růst v HHL Lipsku Graduate School of Management (Německo)
 • Řízení rozvíjející se trhy na Kozminski univerzitě (Varšava, Polsko)
 • Vzdělávání a rozvoj v organizacích na Maastricht University School of Business a ekonomiky (Nizozemsko)

Učebního plánu:

 • Úvod Seminář: Tento 4 denní workshop se dostanete až do rychlosti, která se zaměřuje na psaní a prezentační dovednosti, interkulturní komunikace, stejně jako je představen našeho on-line vzdělávací prostředí: IBM Connections.
 • Naše šest obytných týdnů po celé Evropě pokrývají široké spektrum témat o mezinárodních a aktuálním otázkám řízení. Návštěvy podniků a vedení školení poskytnout vám praktických dovedností a postřehy.
 • On-line kurzy: Deset základní on-line obchodní moduly zajistit, budete rozvíjet výhled do hloubky potřebné pro obecné manažerské pozice a dá vám šanci vybudovat solidní mezinárodní sítě přes multikulturní týmovou práci. Studujte kdykoliv a kdekoliv, denní on-line podporou našeho mezinárodního personálu.
 1. Strategické řízení
 2. Řízení změn
 3. Mezinárodní management
 4. Vedení účetnictví
 5. Podnikové finance
 6. Řízení lidských zdrojů
 7. Technologie a inovační management
 8. Mezinárodní marketing
 9. Manažerská ekonomika
 10. Provoz a Supply Chain Management
 • Práce: konečná výzva. Tváří v tvář obchodní problémy, ale nikdy nezapomeňte, jak je řešit? Diplomová práce je podnikatelský projekt, kde vám poskytne odborným trenérem vám pomůže při řešení těchto větších problémů
.

Přijímací Požadavky:

 • Bakalářský titul nebo ekvivalent
 • Nejméně 5 let odborné praxe
 • Znalosti angličtiny
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The EuroMBA is more than an MBA. It offers managers a chance to develop their business skills while building an international network spanning the entire globe. Since its inception in 1996, the keywor ... Čtěte více

The EuroMBA is more than an MBA. It offers managers a chance to develop their business skills while building an international network spanning the entire globe. Since its inception in 1996, the keywords of the EuroMBA include the strong international network of students, alumni and faculty, coverage of international business and management topics, flexibility through combination of online and residential learning, multicultural team projects, use of latest technologies and international accreditation and recognition. Méně
Maastricht , Nantes , Marseille , Kitzscher , Varšavě , Barcelona + 5 Více Méně

Akreditace