Postgraduální program v managementu (PGPM) + UGC uznával MBA

RIMS nabízí následující kombinované programy:

  • Postgraduální program v managementu (PGPM) + UGC uznal MBA (z University of Mysore)

PGPM + UGC uznaný MBA je dvouletý, kombinovaný denní program, který je dodáván v rámci semestrální schématu. Testovaný a široce přijímaný autonomní program RIMS doplňuje program schválený UGC. Přísný a průmyslově vytvořený učební plán dodávaný fakultou "nejlepší ve své třídě" zajišťuje vynikající kariérní příležitosti, zatímco uznávaný diplom / diplom otevírá dveře pro další studium v ​​pozdější fázi. To je konečná volba pro každého uchazeče

Kombinované programy mají velmi přísnou povahu a systém hodnocení bude zahrnovat schéma hodnocení programu PGPM a program MBA univerzity.

Postgraduální program v managementu

PGPM je dvouletý autonomní program na plný úvazek v semestrálním režimu. Učební plán je velmi moderní a byl navržen tak, aby splňoval očekávání a požadavky průmyslu.

Program má velmi jedinečnou pedagogiku, která zahrnuje studium zaměřené na účastníky, které je propagováno Harvard Business School; využívání případových studií od Harvard, Stanford Graduate School of Business, Business School Richard Ivey a European Clearing House; hraní rolí; prezentace; návštěvy v terénu a výzkum; a simulované učení.

Program také zahrnuje velmi sofistikovanou metodu hodnocení zahrnující 4P - fyzickou přítomnost, předchozí přípravu, účast a perspektivu. Toto průběžné hodnocení umožňuje studentům neustále sledovat, zda se učí, co se mají učit, a zda směřují k požadovanému cíli.

Úspěšné ukončení programu otevírá široké možnosti kariéry ve firemním světě.

MBA - University of Mysore

RIMS v akademické spolupráci s uznávaným UGC University of Mysore nabízí dvouletý, denní MBA program dodaný v semestrálním režimu.

Univerzita v Mysore je první univerzitou v Indii, která byla v roce 2000 hodnocena a akreditována statusem pěti hvězd, a Národní hodnotící a akreditační rada (NAAC) opětovně potvrdila stupeň A +. Založena v roce 1916, univerzita v Mysore byla první univerzitou mimo oblast britské správy v Indii, šesté univerzitě v Indii a první univerzita založená v Karnatáku. University of Mysore je celosvětově uznávaná vysokoškolská instituce. Získala vynikající auru díky svým různorodým úspěchům a inovacím v oblasti vysokoškolského vzdělávání.

Způsobilost
Kritéria pro přijetí do některého z programů na RIMS jsou uvedeny níže:

  • Absolvent z uznávané univerzity s celkovým minimem 50% (studenti absolvující v červnu 2012 mohou požádat).
  • Vzhled v některém z testů All - India Aptitude s minimálním skóre 70%. Kandidáti, kteří nesplňují 70% kritéria, se mohou také ucházet. Pokud budou vybráni, budou těmto kandidátům poskytnuta předběžná registrace. Tito kandidáti se musí objevit v květnu 2012 MAT (nebo jiném uznávaném testu způsobilosti v období od ledna do května 2012) a zajistit minimální skóre 70%, aby potvrdili jejich přijetí. Ti, kteří se chystají se objevit, mohou také platit; jejich přijetí by bylo podmíněno splněním kritérií.
  • Dobrá znalost ústní a písemné komunikace v angličtině
  • Upřednostňují se kandidáti s příslušnými zkušenostmi po ukončení studia a také kandidáti s postgraduálním vzděláním.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Červenec 2020
Duration
2 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Červenec 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Červenec 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date