Read the Official Description

Business Administration (MBA)

• Síla, která řídí program MBA UM-Flint, je týmová projektová práce, přístup k učení, který vychází přímo z dnešních nejúspěšnějších obchodních přístupů k inovaci, implementaci, řízení rizik, rozhodování a dalším.

• Program MBA UM-Flint vám umožňuje rozvíjet hlubší kompetence ve specializovaných oblastech prostřednictvím koncentrací v účetnictví, počítačových informačních systémech, financích, řízení zdravotní péče, mezinárodním obchodu, štíhlé výrobě a marketingu.

• Stejně jako všechny fakulty Univerzity Michiganu jsou instruktoři UM-Flint MBA pravdiví "lídři a nejlepší" - zkušení, zkušení a respektovaní odborníci ve svém oboru.

Flexibilita

• UM-Flint MBA je nabízena ve dvou režimech dodání, které odpovídají vašemu životnímu stylu:

1. Tradiční MBA: on-campus, 20- až 32-měsíční program s vyučovacími hodinami ve večerních hodinách


2. NetPlus! MBA: kombinovaný, 15- až 24-měsíční program, který kombinuje každodenní kurzy s on-kampusy každých šest týdnů

• Dostupné programy s dvojím stupněm:


- MBA / MS v informatice a informačních systémů

- MBA / MA v sociálních vědách

- MBA / MS v výrobních operacích (s Kettering University)

• Přizpůsobené plány programu vám umožňují dokončit program v požadovaném tempu.

Tradiční MBA (20-32 měsíců)

Tradiční program MBA je zaměřen na práci profesionálů tím, že nabízí večer ve třídě UM-Flint. Malé velikosti tříd výrazně zvyšují vzájemné interakce a konzultace s fakultami. Skupinové zkušenosti vás vyzývají k rozvoji celoživotní profesionální sítě.

Studenti se obvykle zapisují do dvou kurzů v podzimních a zimních termínech a jeden kurz na jarní nebo letní semestr. Můžete absolvovat tradiční program MBA na plný úvazek tím, že budete mít na podzim a zimu tři kurzy (devět kreditních hodin).

NetPlus! MBA (15-24 měsíců)

NetPlus! MBA program je inovativní program smíšeného módu, který spojuje osobní interakci tradičních aktivit ve třídě se všemi výhodami moderního on-line učení. Je navržen tak, aby program UM-Flint MBA byl pohodlně dostupný pro zaměstnané profesionály z široké zeměpisné oblasti. Tento program nejenže vám poskytne znalosti o řízení potřebné k úspěchu, ale také vám poskytne technologickou výhodu na konkurenčním trhu. Na stále rostoucím globálním trhu jsou komunikační a technické dovednosti rozvíjené v rámci programu distančního vzdělávání neocenitelné.

Víkendová třídní setkání (Fri-Sat), která se koná každých šest týdnů na akademické půdě, zvyšují kvalitu výuky a poskytují vám příležitost k vytváření globálních obchodních kontaktů. Studenti se obvykle zapisují do dvou kurzů na podzim, zimu, jaro a léto (termíny 12 týdnů).

Akreditace

Škola managementu je akreditována AACSB International-Asociace na Advance Collegiate Schools of Business. AACSB akreditace představuje nejvyšší standard pro dosažení obchodních škol po celém světě. Členské instituce, které získávají akreditaci, potvrzují svůj závazek ke kvalitě a neustálému zlepšování prostřednictvím důkladného a komplexního systému vzájemného hodnocení. Akreditace AACSB je považována za charakteristickou značku excelence v manažerském vzdělávání.

Požadavky na přijetí

Přístup k programu MBA je otevřen kvalifikovaným absolventům s bakalářským titulem v oboru umění, vědy, inženýrství nebo obchodní administrativa z akreditované vysoké školy nebo univerzity.

Přijímací řízení je založeno na kritériích, u kterých bylo prokázáno, že předpovídají úspěch v postgraduálních studijních programech, včetně předběžných výsledků akademických prací, výsledků z úspěšného absolvování GMAT (Graduate Management Admission Test - GMAT) nebo výsledků zkoušek z postgraduálního studia (GRE) a pracovních zkušeností.

Program taught in:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
15 - 32 měsíců
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date