Mba - komplexní

Všeobecné informace

Popis programu

MBA - komplexní

Program akademie MBA vybaví studenty s vedoucími dovednostmi a obchodním důvtitem, aby sloužily jak ziskovému, tak neziskovému sektoru. Program nabízí studentské centrum pro vzdělávání v rámci učebních osnov akreditovaných akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP).

Program začíná souborem základních požadavků ("běžná odborná složka"), který zajistí, že studenti v programu budou seznámeni se základními oblastmi podnikatelské praxe a kompetence.

Po tomto "základním školení" studenti dokončí 18 kreditů pokročilých kurzových prací v komplexní kolejové koncentraci. Do konce programu, studenti dokončí sadu kurzů capstone, které pokrývají oblasti obchodní strategie, profesní etiky a globální problémy .

Studenti úzce spolupracují s fakultami, kteří působí v podnikatelské sféře regionu a rozvíjejí klíčové analytické, kritické myšlení, komunikaci a řešení problémů. Tento přístup zajišťuje, že absolventi jsou vybaveni pro etické a zodpovědné vedoucí úlohy v podnikání, a to jak na vnitrostátní, tak i na mezinárodní úrovni.

Vysoká škola Mount svatého Vincentu vítá žádosti zahraničních studentů o program Master of Business Administration (MBA).

Program MBA je akreditován Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP). Standardy akreditace ACBSP jsou založeny na národním programu kvality Baldridge, který se zaměřuje na učební přístup zaměřený na studenty.

Program MBA byl schválen a registrován v Newyorském státním ústavu vysokých škol podle kódu HEGIS 0506.

MBA - Komplexní trať

Studenti, kteří tuto možnost zvolí, sestaví program pokročilého studia po konzultaci s poradcem fakulty. Osmnáct kreditů je vybráno z celkového počtu kurzů nabízených v programu MBA na úrovni 600. Studijní program schvaluje programový ředitel. Prostřednictvím této možnosti mohou studenti přizpůsobit své pokročilé kurzy v programu MBA tak, aby odpovídaly profesním cílům, profesním zájmům a výzvám jejich současných pozic. Absolventi, kteří plánují kariéru v oblastech, jako je neziskové řízení, veřejné služby a obhajoba politik, jsou schopni dokončit pokročilou práci svázanou přímo s výzvami profesního života, ke kterému usilují.

Stupeň MBA vyžaduje dokončení 60 kreditů.

Odchylka kurzu pro předchozí studium

Uchazeči mohou upustit až 24 z požadovaných 60 kreditů na základě vhodných vysokoškolských studijních prací v obchodní administrativě.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The College of Mount Saint Vincent is a nationally recognized independent, liberal arts college. Committed to the Catholic tradition and ecumenism, the Mount offers more than 40 undergraduate programs ... Čtěte více

The College of Mount Saint Vincent is a nationally recognized independent, liberal arts college. Committed to the Catholic tradition and ecumenism, the Mount offers more than 40 undergraduate programs, including a full array of majors and minors and professional preparation in accounting, business, communication, education, and nursing. Méně