Mba jednatel

Všeobecné informace

Popis programu

1

Popis

MBA Executive na Northampton Business School je pečlivě navržen tak, aby nabídnout hlubší znalosti o všech kritických obchodních oblastí a funkcí. Chcete-li uspět v podnikání, budete potřebovat více než jen obchodní dovednosti. Master of Business Administration Executive je celosvětově uznávaným postgraduální kvalifikace pro ambiciózní, motivované absolventy.

Tato jedinečná MBA Executive bude vyhovovat těm, které se ucházejí profesionály bez předchozího obchodního nebo řídícího zkušeností, ale mají jasný zájem a nadšení pro obchod, podnikání a podnikání.

Získání titulu MBA z University of Northampton podpoří váš kariérní postup tím, že rozvíjí své kritické myšlení a výzkumné dovednosti, které zvýší váš obchodní znalosti a porozumění. MBA vás naučí teorii efektivního managementu praxe a zařídíme se základními dovednostmi, důvěru a kompetence, které vám pomohou, když se vydáte do libovolného oboru. Naučíte se myslet řešení založené bočně, výzva konvence a nabídka znalosti na obchodní otázky. Budete schopni myslet a pracovat odlišně, svým kolegům, což je nezbytné v dnešním globálním obchodní aréně.

Obsah předmětu

Program byl navržen tak, aby vám důkladnou znalost obchodních a řídících procesů. Vaše úkoly budou zaměřeny na reálných životních situacích podnikání a řízení a bude rozvíjet své strategické myšlení a podnikatelské dovednosti.

Metoda MBA výuky je participativní, které umožní účastníkům, aby zvážila problémy v organizaci celé nebo celkové podnikatelské prostředí. Dovedností v analýze obchodních a organizační problémy jsou zdůrazněny, jako je schopnost rozpoznat a využít příležitosti. Rozvoj strategií a plánů pro podnikání nebo resortního zlepšení je hlavní téma. Jak byste očekávali od postgraduálního titulu, tento program je náročný, pokud jde o vstup, přísností a pracovní zátěž a bude vyžadovat nasazení a obětavost z účastníků.

Typické moduly:

Program MBA Executive se skládá z osmi specifické moduly studia (sedm učil, a jeden nezávislý výzkumný modul), s jehož pomocí bude postupovat v tomto pořadí:

  • Kritické problémy v podnikání: Jaké jsou klíčové motivy a všudypřítomné problémy v podnikání dnes?
  • Management a Organizační chování: Jaké jsou organizační a řídící procesy, které musím pochopit, že efektivní vůdce?
  • Vedení v měnícím se kontextu: Co vedení dovednosti jsou potřebné v různých obchodních kulturách a prostředích?
  • Strategický Marketing: Jak se mohou podniky získat konkurenční výhodu v dynamickém a komplexním trhu?
  • Řízení provozu a dodavatelského řetězce: Jaké jsou klíčové faktory při operacích, dodavatelského řetězce a řízení projektů?
  • Konkurenční strategie a inovace: Co potřebuji vědět, aby se mohli adaptably rozvíjet a interpretovat strategii?
  • Finanční rozhodování: Jaké strategické znalosti potřebuji účetnictví, kvantitativních metod a řízení informací?
  • Business Research Project: Jaké nové příležitosti a strategické změny jsou možné v mém podnikání / organizace?

Vstupní požadavky:

Žadatelé budou zpravidla očekává, že uspořádat první nebo druhé třídy diplom z britské univerzity nebo rovnocenné a vždy musí mít minimálně dva roky odpovídajících zkušeností s odpady. Univerzita přijímacího řízení Northampton umožňují přijímání studentů s předchozím úvěru nebo zkušenostní učení. Vzhledem k tomu, postgraduální kvalifikace bude přitahovat odborné praxe a manažery, mohou být studenti přijati na základě posouzení smysluplný a měřitelný předchozího učení nebo odborné praxe. Žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí předložit důkazy o jejich schopnosti anglického jazyka na úrovni schválené na univerzitě. Úroveň požadovaná je IELTS 6,5 nebo jeho ekvivalent.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

DEI College has been founded in 2009. However, it was operating as a liberal studies school from 1990 to 2009. It is also a part of a greater educational organization that was founded in 1967. Its gr ... Čtěte více

DEI College has been founded in 2009. However, it was operating as a liberal studies school from 1990 to 2009. It is also a part of a greater educational organization that was founded in 1967. Its graduates are routinely employed by large Greek and International Companies. Méně