Přečtěte si oficiální popis

MBA Integrovaný

Vedení udržitelnost - Quar

Akreditovaný Program MBA

„Integrovaná správa Sustainability - Quar“ je výrazem politiky Zittau / Görlitz, vytvořit nový trh a aplikační programy orientované.

Program umístí absolventy v pozici, aby bylo možné pokrýt potřeby na pracovišti dnes, které jsou označeny globalizace, nedostatek zdrojů a stále tvrdé konkurenci. Vedení udržitelnost je náročná průřezovou otázkou, která vyžaduje systematické procesy, adaptivní struktury a efektivní interní a externí komunikaci. Čtyři jména-dávat k ilustraci témat, která zahrnuje firemní řízení udržitelnosti v našeho názoru:

  • valita
  • U mweltmanagement
  • rbeitsschutzmanagement
  • Řízení R ISK

Čtyři oblasti tvoří základní moduly našeho studia. Jsou vhodně doplnit modulem komplexní vedení a sociálních dovedností, stejně jako volitelných modulů z oblasti ekonomie.

pracující studenti

Naše nabídka je zaměřena na profesionály, kteří chtějí víc než jen technickým vzděláním. Pro nás je to stále vyrovnávat s dynamické a složité otázky naší doby, poznamenané globalizací, nedostatkem zdrojů a stále tvrdé konkurenci. Zde je samozřejmě praktické a business-orientované. Potřebné teoretické základy dávat své profesory. Praktická výroba zkušení odborníci a profesoři. Účastníci, jejich zkušenosti a otázky jsou vždy ve středu. Usilujeme o společnou aktivního procesu učení, nikoliv pasivní teoretickou vzdělávací asistent na studenty.

Vývoj a testování tohoto programu je projekt Fakulty matematiky / přírodních věd na univerzitě v Zittau / Görlitz a byl financován z prostředků Evropského sociálního fondu a Svobodným státem Sasko.

Doba trvání magisterského studia zahrnuje pět semestrů vč. Diplomové práce. Studenti získají 90 ECTS kreditů a poplatek, TÜV certifikáty:

  • Zástupce managementu jakosti,
  • Důstojník řízení ochrany životního prostředí a
  • řízení bezpečnosti důstojník.

Tam jsou vybírány školné ve výši 2250 eur za semestr. O jednotlivých možnostech financování, chceme vás informovat!

Příslušná studie, vstupy mohou být přijímány na vyžádání.

Požadavky na přijetí

Kromě profesionální vysokoškolské vzdělání je zapotřebí nejméně jeden rok praxe v příslušném oboru.

Vhodnost a individuální situace žadatelů budou stanoveny v osobním přijímacím pohovoru.

Pro zahraniční zájemce je také důkaz o znalosti v němčině na univerzitní úrovni (GSH) je nutné.

studie cíl

Výměna odborných znalostí a nedávný vývoj, a interdisciplinární přístup různých systémů řízení umožní absolventům schopna identifikovat ekonomické problémy, analyzovat a rozvíjet potřebné řešení. Doplňkové moduly připravit budoucí vůdce předchozí k realizaci řešení v praxi.

Promoce

MBA - Master of Business Administration

Akreditovaných studijních MBA splňuje požadavky pro přístup k vysokoškolskému služby ve veřejné správě a kvalifikovaná pro úkoly manažerů ve firmách.

Možnosti Kariéra

Střední management a odpovědnosti zabezpečování jakosti a ochrany životního prostředí, zdraví a bezpečnosti a řízení rizik.

Program se vyučuje na:
Němec
This course is Online & Campus forma
Start Date
Říj. 2019
Duration
5 semestry
Kombinované
Price
2,250 EUR
za semestr
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date