Mba - hlavní v řízení projektů a operací

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Business Administration - hlavní v programu řízení projektů a operací je navržen tak, aby vám praktické dovednosti a teoretické koncepty, které musíte vést složité projekty. Díky případovým studiím v reálném světě nabízí tento projektový manažerský technik a nástroje pro řízení dlouhodobých a krátkodobých projektů úspěšně a nákladově efektivně.

Rozšíření klíčových kurzů řízení projektů jsou koncentrace, které vám poskytují odborné znalosti týkající se obsahu - což vám umožní prohloubit znalosti ve své oblasti zájmu. Dále vám poskytne důkladné zakončení v teorii a použití různých konceptů, které tvoří základ operačního managementu (OM). Master of Business Administration - hlavní v programu projektů a operačních řízení je unikátní program vyvinutý na základě znalostí související s řízením kvality, které zahrnují oblasti projektových, operačních a zlepšovacích nástrojů a metod.

Působení na řízení projektů a operací posiluje slabé stránky, které existují ve vedení a operačním systému organizace. Dovednosti a znalosti v řízení projektů a operací pomáhají formulovat protiopatření, která jsou relevantní pro odstranění slabosti v rámci jakékoli organizace.

Tento program je vyvinut pro přípravu kompetentních konzultantů kvality, analytiků, manažerů produktů nebo služeb, vedoucích projektů, podnikových vývojářů nebo operátorů, manažerů informačních technologií a dodavatelů na trhu práce. V programu GBS je tento program dále posílena spolupráce s Lincolnovou univerzitou v oboru podnikání a managementu, kde se do výuky a učení zapojuje směs akademických pracovníků a průmyslových odborníků. Zapojení odborníků na kvalitu provozu z příslušného odvětví do vývoje učebních materiálů a ve výuce bude dále rozšiřovat tuto oblast studia zejména v současné vyšší vzdělávací aréně, která připravuje absolventy relevantní pro kompetence očekávané zaměstnavateli.

Poslední aktualizace Lis 2017

Informace o škole

LUBM is an organization committed to imparting quality business and management education to working professionals in the Middle East and beyond. We have strong industry presence in the management of h ... Čtěte více

LUBM is an organization committed to imparting quality business and management education to working professionals in the Middle East and beyond. We have strong industry presence in the management of higher education. If number is the criteria for our successful operation then we have enrolled over 4000 students in the last 5 years. Last year in 2016, we enrolled about 1400 students. Méně