Katolická univerzita v San Antonio Murcia a profesionální fotbalová liga Španělska, vyvinuli program postgraduálního studia v oboru Vedení Sports která dává studentům celkový přehled o tomto odvětví, které je v neustálé změny a růst.

To je pro tento důvod, že Sports Management Institute LFP-UCAM počítá s podporou olympijského výboru španělské pro rozvoj magisterského titulu v oboru Sportovní management, stejně jako velký počet veřejných a soukromých subjektů v celé zemi.

Potřeba pro přípravu odborníků ve všech oblastech sportu vznikla v důsledku velkého pokroku, jehož bylo dosaženo v oblasti sportu během posledního desetiletí. V tomto smyslu, management sportu je jedním z odborných oblastí, které se stává stále důležitější vzhledem k úsilí efektivně a účinně řídit každý z koordinace a organizační aspekty sportu.

Ospravedlnění

Obsah a vývoj těchto mistrů ve sportovním řízení a směřování je vždy přizpůsoben potřebám a odborných požadavků, které studenti potřebují pro svou profesionální praxi. Je zaměřena na správu a řízení sportovních organizací, institucí a zařízení - veřejnými nebo soukromými - nebo návrh, řízení a rozvoj sportovních akcí jakékoli povahy nebo velikosti.

V této době postupného přizpůsobení se Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání, je nezbytné pokračovat v našich studiích s kvalitní postgraduální kvalifikace, konkrétně zaměřené na získání dovedností, které požadavky průmyslu konkurovat v globálním světě. K dosažení tohoto cíle, se učitelský sbor byl pečlivě vybrán z vysoce kvalifikovaných vysokoškolských akademických pracovníků a odborníků z nejlepších sportovních institucí v naší zemi.

Cíle

Toto magisterské studium je určeno k přípravě budoucích sportovních manažerů pro normální funkci režie sportovních organizací, se zvláštním důrazem na jejich řízení a plánování. Za tímto účelem, Masters formuluje získání dalšího vzdělávání specializovaného charakteru, zaměřené na odbornou kvalifikaci.

Student Profile

Program pro magisterský studijní program ve sportovní management a směr, je zaměřen jak na profesionály, kteří již mají zkušenosti v oblasti sportovního managementu, kteří chtějí aktualizovat své znalosti v rychle se měnícím arény, stejně jako na lidi, kteří si chtějí prohloubit své kariéry při řízení sportovního a plánování.

Podobně je určen pro jednotlivce, kteří jsou připraveni být vůdci, které přispívají k lidskému sociálnímu a ekonomickému udržitelného rozvoje, vedoucích s empatií a etiky, kteří kladou úsilí do každého projektu se setkávají s týmovým duchem a nadšením pomáhat ostatním uspět.

 • Absolventi Sportovní management.
 • Absolventi fyzickou aktivitu a sport vědy.
 • Absolventi v oboru Business Administration a management.
 • Absolventi Business Studies.
 • Absolventi statistiku podnikání.
 • Absolventi v právu.
 • Absolventi v oboru politologie a veřejné správy.
 • Absolventi ve veřejné řízení a správu.
 • Absolventi v cestovním ruchu.
 • Absolventi propagace a public relations.
 • Absolventi žurnalistika.
 • Absolventi v pracovněprávních vztazích a lidských zdrojů.
 • Absolventi audiovizuální komunikace.
 • Absolventi v jakékoli oblasti vzdělávání, kteří chtějí řídit svou kariéru směrem k vedení sportů.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Denní studium
Price
11,900 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date