Mba řízení sporty

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Popis programu

Read the Official Description

Mba řízení sporty

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Katolická univerzita v San Antonio Murcia a profesionální fotbalová liga Španělska, vyvinuli program postgraduálního studia v oboru Vedení Sports která dává studentům celkový přehled o tomto odvětví, které je v neustálé změny a růst.

To je pro tento důvod, že Sports Management Institute LFP-UCAM počítá s podporou olympijského výboru španělské pro rozvoj magisterského titulu v oboru Sportovní management, stejně jako velký počet veřejných a soukromých subjektů v celé zemi.

Potřeba pro přípravu odborníků ve všech oblastech sportu vznikla v důsledku velkého pokroku, jehož bylo dosaženo v oblasti sportu během posledního desetiletí. V tomto smyslu, management sportu je jedním z odborných oblastí, které se stává stále důležitější vzhledem k úsilí efektivně a účinně řídit každý z koordinace a organizační aspekty sportu.

Ospravedlnění

Obsah a vývoj těchto mistrů ve sportovním řízení a směřování je vždy přizpůsoben potřebám a odborných požadavků, které studenti potřebují pro svou profesionální praxi. Je zaměřena na správu a řízení sportovních organizací, institucí a zařízení - veřejnými nebo soukromými - nebo návrh, řízení a rozvoj sportovních akcí jakékoli povahy nebo velikosti.

V této době postupného přizpůsobení se Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání, je nezbytné pokračovat v našich studiích s kvalitní postgraduální kvalifikace, konkrétně zaměřené na získání dovedností, které požadavky průmyslu konkurovat v globálním světě. K dosažení tohoto cíle, se učitelský sbor byl pečlivě vybrán z vysoce kvalifikovaných vysokoškolských akademických pracovníků a odborníků z nejlepších sportovních institucí v naší zemi.

Cíle

Toto magisterské studium je určeno k přípravě budoucích sportovních manažerů pro normální funkci režie sportovních organizací, se zvláštním důrazem na jejich řízení a plánování. Za tímto účelem, Masters formuluje získání dalšího vzdělávání specializovaného charakteru, zaměřené na odbornou kvalifikaci.

Student Profile

Program pro magisterský studijní program ve sportovní management a směr, je zaměřen jak na profesionály, kteří již mají zkušenosti v oblasti sportovního managementu, kteří chtějí aktualizovat své znalosti v rychle se měnícím arény, stejně jako na lidi, kteří si chtějí prohloubit své kariéry při řízení sportovního a plánování.

Podobně je určen pro jednotlivce, kteří jsou připraveni být vůdci, které přispívají k lidskému sociálnímu a ekonomickému udržitelného rozvoje, vedoucích s empatií a etiky, kteří kladou úsilí do každého projektu se setkávají s týmovým duchem a nadšením pomáhat ostatním uspět.

 • Absolventi Sportovní management.
 • Absolventi fyzickou aktivitu a sport vědy.
 • Absolventi v oboru Business Administration a management.
 • Absolventi Business Studies.
 • Absolventi statistiku podnikání.
 • Absolventi v právu.
 • Absolventi v oboru politologie a veřejné správy.
 • Absolventi ve veřejné řízení a správu.
 • Absolventi v cestovním ruchu.
 • Absolventi propagace a public relations.
 • Absolventi žurnalistika.
 • Absolventi v pracovněprávních vztazích a lidských zdrojů.
 • Absolventi audiovizuální komunikace.
 • Absolventi v jakékoli oblasti vzdělávání, kteří chtějí řídit svou kariéru směrem k vedení sportů.
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
11,900 EUR
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Murcia, Region of Murcia
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Španělsko - Spain Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Španělsko - Murcia, Region of Murcia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Španělsko - Spain Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu