Mba - řízení neziskových organizací

Všeobecné informace

Popis programu

MBA - Řízení neziskových organizací

Program akademie MBA vybaví studenty s vedoucími dovednostmi a obchodním důvtitem, aby sloužily jak ziskovému, tak neziskovému sektoru. Program nabízí studentské centrum pro vzdělávání v rámci učebních osnov akreditovaných akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP).

Program začíná souborem základních požadavků ("běžná odborná složka"), který zajistí, že studenti v programu budou seznámeni se základními oblastmi podnikatelské praxe a kompetence.

Po tomto "základním školení" studenti dokončí 18 kreditů pokročilých kurzových prací v řízení neziskové organizace koncentrace Do konce programu, studenti dokončí soubor kurzů capstone, které pokrývají oblasti obchodní strategie, profesní etiky a celosvětové problémy.

Studenti úzce spolupracují s fakultami, kteří působí v podnikatelské sféře regionu a rozvíjejí klíčové analytické, kritické myšlení, komunikaci a řešení problémů. Tento přístup zajišťuje, že absolventi jsou vybaveni pro etické a zodpovědné vedoucí úlohy v podnikání, a to jak na vnitrostátní, tak i na mezinárodní úrovni.

Vysoká škola Mount svatého Vincentu vítá žádosti zahraničních studentů o program Master of Business Administration (MBA).

Program MBA je akreditován Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP). Standardy akreditace ACBSP jsou založeny na národním programu kvality Baldridge, který se zaměřuje na učební přístup zaměřený na studenty.

Program MBA byl schválen a registrován v Newyorském státním ústavu vysokých škol podle kódu HEGIS 0506.

MBA - Řízení neziskových organizací

Konzervativní nezisková organizace nabízí jedinečnou specializaci určenou studentům a odborníkům s dovednostmi, nástroji a strategiemi pro správu neziskových a sociálních podniků, které mají poslání sloužit společnému blahu.

Kurzy rozvíjejí dovednosti v teorii a praxi neziskových podniků, práva a řízení, organizační kultura a rozvoj, účetnictví a finanční řízení, fundraising a institucionální pokrok, dobrovolnictví a řízení lidských zdrojů a marketing produktů a služeb.

Tato koncentrace poskytuje flexibilní a bohaté zkušenosti studentům, kteří připravují studenty na to, aby byli etickými vůdci.

Stupeň MBA vyžaduje dokončení 60 kreditů.

Odchylka kurzu pro předchozí studium

Uchazeči mohou upustit až 24 z požadovaných 60 kreditů na základě vhodných vysokoškolských studijních prací v obchodní administrativě.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The College of Mount Saint Vincent is a nationally recognized independent, liberal arts college. Committed to the Catholic tradition and ecumenism, the Mount offers more than 40 undergraduate programs ... Čtěte více

The College of Mount Saint Vincent is a nationally recognized independent, liberal arts college. Committed to the Catholic tradition and ecumenism, the Mount offers more than 40 undergraduate programs, including a full array of majors and minors and professional preparation in accounting, business, communication, education, and nursing. Méně