Masters of Business Administration (na plný úvazek)

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Můžete se rozhodnout studovat tento MBA jako kurz na plný nebo částečný úvazek. Kurz na plný úvazek trvá 1 rok a bude dodán 100% na akademickou půdu - pokud oficiální hygiena a předpisy COVID-19 neodporují osobní výuce. Kurz na částečný úvazek trvá 1,5 roku a je kombinací samostudia, virtuálních kurzů a seminářů na akademické půdě.

Poznámka pro zahraniční studenty: Studenti MBA na plný úvazek mají nárok na pravidelné studentské vízum, zatímco studenti na částečný úvazek se budou muset účastnit akcí na akademické půdě se schengenským vízem.

Digitalizace, globalizace a zvýšená poptávka po udržitelnosti dnes představují pro společnosti výzvy. Potřebují kvalifikované odborníky a manažery, kteří identifikují a implementují inovativní a na budoucnost zaměřené obchodní modely.

Váš úspěch jako vůdce závisí na tom, jak jste ochotni převzít odpovědnost a rozvíjet nové oblasti. Jde o správu sítě a osobní růst ve více globalizovaném a digitalizovaném světě.

Jako absolvent MBA budete schopni efektivně reagovat na výzvy globálních a digitálních trhů, využívat inovace a vést týmy.

Předefinujte své obchodní znalosti a studujte požadovaný titul na jedné z 10 nejlepších německých univerzit.

Požadavky na kurz

  • Bakalářský titul
  • Znalost angličtiny (B2)
  • Znalost základních statistik (alternativa: účast na předškolním kurzu statistiky na EU)
  • 1 rok praxe po posledním akademickém titulu
Poslední aktualizace Led 2021

Informace o škole

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Čtěte více

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Méně
Berlín , Iserlohn , Hamburg + 2 Více Méně