Master of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Funkce programu

Americké zprávy a světový report zařadily MBA č. 53 USF mezi veřejné vysoké školy a číslo 92 v zemi jako celku. Náš program pomáhá studentům rozvíjet analytické schopnosti a tvůrčí schopnosti a podporuje spolupráci se zkušenými a rozmanitými spolužáky. V USF je MBA se učí od svět-třída fakulty, hostující mluvčí a lídři průmyslu.

Powered by Analytics, Driven by Creativity

Termín "datová analýza" se může zdát číselný a studený na svém povrchu, ale v podnikání může mít mnoho lidských forem: Šéf se vydává na reality show, aby zjistil, co její zaměstnanci skutečně myslí na firemní. Sportovní tým, který zjistí, kolik fanoušků jsou ochotni zaplatit za vstupenky. FedEx se rozhoduje doručit den matek tak, aby maminky mohly obdržet květiny, ale ne na většinu nedělí. Podniky mají hory dat, které jim mohou říci, co se děje nyní, a dělat vzdělané odhady o tom, co se může stát zítra - ale tato informace je užitečná pouze tehdy, když to lze pochopit. Ne každý se na tyto údaje může podívat a připojit k výkazu zisku a ztráty.

Ačkoli je kreativita považována za vrozenou dovednost, výzkum ukázal, že tvořivost může a měla být kultivována ve třídě. Zatímco kreativita překračuje tradiční myšlenky k vytváření nových forem, metod a interpretací, analytika se používá k popisu, předvídání a zlepšení výkonnosti podniku. Tyto dvě kompetence poskytují našim studentům konkurenční výhodu.

Klíčové prvky MBA USF

 • Individuální oblasti studia
 • Rozšířený rozvoj vedoucích pracovníků a zapojení se do zkušeného učení
 • Možnosti vytváření sítí a informace o návštěvách zaměstnavatelů
 • Mentoring
 • Případové soutěže
 • Kariéra veletrhů
 • Podpora kariérního postupu
 • Přijmout globální přístup

Individuální oblasti důrazu

Budete mít příležitost rozhodnout se o svých volbách podle svých profesních aspirací. USF Muma College of Business má silné stránky v obchodní analýze a tvořivosti, které jsou včleněny do učebních osnov. Nabízíme koncentrace v:

 • Řízení dodavatelského řetězce

Kromě toho nabízíme kurzy v následujících oblastech studia:

 • Koncepce vedení
 • Analytics
 • Kreativita a inovace
 • Digitální marketing
 • Podnikání (k dispozici je rovněž certifikát absolventa)
 • Finance
 • Řízení zdravotní péče
 • Mezinárodní obchod
 • Manažerské informační systémy
 • Marketingová strategie
 • Řízení projektů a procesů
 • Udržitelný obchod

Rozšířený rozvoj vedoucích pracovníků a zapojení se do zkušeného učení

Spolupráce týmů jsou součástí vašeho vzdělávacího zážitku na USF, který pomáhá zdokonalit vaše vedoucí schopnosti v reálných životních situacích. Většina kurzů vyžaduje spolupráci s týmem studentů za účelem výzkumu, analýzy případových studií a předávání prezentací. Hlavním předmětem kurzu je integrovaná obchodní aplikace zahrnující důkladný konzultační projekt pro živou firmu v oblasti strategie, marketingu a financí s doporučeními, které lze uplatnit.

Kromě toho nabízíme kurzy vedení a vyzýváme výkonné řečníky na úrovni C s respektovanými a osvědčenými vedoucími dovednostmi, aby se podělili o své nejlepší postupy. Muma MBAs se učí od dobře pověřené fakulty a vedoucích pracovníků průmyslu.

Možnosti vytváření sítí a informace o návštěvách zaměstnavatelů

Síť se spolužáky a zaměstnavateli je velmi důležitou součástí vašeho zkušenosti s MBA. Rozvíjíte svou profesionální síť, jak procházíte kurzy, učíte se spolu s studenty s praxí a různými zázemím. Vedle učebny nabízí Graduate Business Association a další studentské organizace několik příležitostí pro společenskou interakci, jako jsou fotbalové zavazadlové zábrany nebo hodinky nebo pizzové shromáždění před vyučováním. GBA zajišťuje firemní výlety pro studenty postgraduálního studia a další společenské setkání, které mohou zvýšit vaše síťové dovednosti.

Aby vám pomohla rozvíjet svou kariéru, na univerzitě se konají každoročně dvě akce Corporate Connections, síťové akce, které jsou výhradně pro studenty postgraduálního studia a umožňují vám komunikovat s firemní rekrutéry. Společnosti jako Tech Data, Coca-Cola, Tribridge, Bank of America a Northwestern Mutual se účastní těchto síťových programů.

Mentoring

Muma MBA studenti mají možnost požádat o umístění s mentorem absolventa. Mentor vám může poskytnout tipy, jak vyvážit vaše nové povinnosti týkající se studijního života nebo diskutovat o možných kariérech, které byste mohli absolvovat. Mentori pomáhají rozšiřovat svou profesionální síť a poskytují přístup k síťovým příležitostem v terénu.

Případové soutěže

Tyto maratonské soutěže testují schopnost kolektivních týmů rychle číst a porozumět případu, prozkoumat danou společnost a připravit a předložit strategický plán pro společnost - to vše za méně než 24 hodin! USF je hostitelem roční soutěže Intercollegiate Case of Florida, která zahrnuje týmy z Florida International University, Florida State University, University of Florida, University of Miami, Rollins College, Florida Atlantic University a samozřejmě USF.

Kariéra veletrhů

Na univerzitní univerzitě hostila kariérový veletrh USF Career Services každý semestr a vybíral zástupce z národních a místních společností na areál.

Podpora kariérního postupu

Víme, že většina lidí se rozhodne, že budou pokračovat v MBA, aby mohli rozvíjet svou kariéru - nebo změnit profesi. Pomůžeme vám to tím, že vám poskytneme nesčetné množství služeb, které vám pomohou. Profesionální pracovníci jsou vždy k dispozici, aby vám poskytli zpětnou vazbu ohledně vašeho životopisu a pomohli Vám při přípravě pracovních listů připravit průvodní dopisy. Nabízíme také programy profesionálního rozvoje po celý rok, včetně workshopů zaměřených na to, jak přistoupit k rozhovoru, obchodní etiketě a prodávat se potenciálnímu zaměstnavateli.

Přijmout globální přístup

Žijeme na globálním trhu a mezinárodní záležitosti ovlivňují všechny segmenty podnikání. Kurikulum Muma MBA zaujímá mezinárodní přístup, jelikož fakulta zahrnuje mezinárodní obchodní modely a případové studie jako součást diskuse v učebně. Navíc podporujeme vztahy, které podporují mezinárodní výměny fakult a studentů. Hostujeme mnoho zahraničních studentů a přivádíme vědecké pracovníky z celého světa, kteří jsou součástí rozhovoru o různorodých hlediscích.

Tento globální přístup se rozšiřuje i na možnosti studia v zahraničí. USF nabízí studium v ​​zahraničí zkušenosti absolventů - zkrácené zkušenosti pro práci dospělých, stejně jako semestrální příležitosti pro ty, kteří jsou schopni trávit více času v zahraničí. Tyto silné vzdělávací zkušenosti pomáhají studentům pochopit, jak se podnikání liší od národa k národě, a pomáhá jim naučit se přizpůsobovat se a uspět v měnícím se světě podnikání.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of South Florida is a large, public 4-year university offering undergraduate, graduate, specialist and doctoral level degrees. The USF System includes three, separately accredited insti ... Čtěte více

The University of South Florida is a large, public 4-year university offering undergraduate, graduate, specialist and doctoral level degrees. The USF System includes three, separately accredited institutions: USF; USF St. Petersburg; and USF Sarasota-Manatee. Serving more than 50,000 students, the USF System has an annual budget of $1.7 billion and is ranked 45th in the nation for research expenditures among all universities, public or private. Méně