Master of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Business Administration (MBA) společnosti Tennessee Tech je navržen tak, aby připravil studenty s různým zázemím na odměňování kariéry napříč všemi průmyslovými odvětvími. Hlavní oblast podnikatelských studií má široký rozsah za účelem rozvoje obecné manažerské kompetence prostřednictvím rozsáhlého využívání různých pedagogických postupů, jako jsou případové metody, simulace a výzkumné projekty. Volitelné předměty se používají k rozvoji zvláštních kompetencí zajímavých pro studenta.

Program MBA je navržen tak, aby studentům umožnil vykonávat 100% online program pro maximální pohodlí a flexibilitu. Odborníci na fakultě College of Business mají téměř dvacetileté zkušenosti s výukou online kurzů, a přestože je obsah doručován online, diplom studenta vypadá přesně stejně, jako kdyby byly kurzy vyučovány na akademické půdě.

Pro studenty jsou k dispozici programy na plný a částečný úvazek, aby získali titul vlastním tempem. Studenti mohou dokončit 30hodinový program za pouhý rok nebo mohou dokončit program až po dobu šesti let. Studenti MBA získají vysoce kvalitní vzdělání za dostupnou cenu na Tennessee Tech. Absolventské programy College of Business jsou plně akreditovány asociací Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International). Akreditace AACSB představuje nejvyšší standard výsledků pro obchodní školy po celém světě.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Tennessee Tech produces practical, ready-to-work graduates from a broad range of academic disciplines prepared to compete in a technologically driven world. Here, students have the freedom to discover ... Čtěte více

Tennessee Tech produces practical, ready-to-work graduates from a broad range of academic disciplines prepared to compete in a technologically driven world. Here, students have the freedom to discover and pursue their passions, knowing there is a supportive community behind them. Developing their passions into hundreds of student clubs and organizations, Tech students make an impact on campus, in the community and around the world. Transformative experiences are a tradition at Tech. Our students cultivate a lifelong desire to learn about their favorite subjects, or pursue entirely new interests under the guidance of knowledgeable and supportive faculty. A genuine community of faculty, staff and alumni committed to challenging all to bring out their best and to supporting each other in academic, personal and professional development exists at Tech. These pursuits result in honest, lifelong connections that carry far beyond the classroom. With an enrollment of more than 10,000 students, Tech offers degrees from eight academic schools and colleges: Agriculture and Human Ecology, Arts and Sciences, Business, Education, Engineering, Fine Arts, Interdisciplinary Studies, and Nursing. Méně