Master of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Program MBA na Southern Utah University Dixie L. Leavitt School of Business produkuje talentované obchodní vůdce připravené se základními dovednostmi a znalostmi, aby mohli efektivně vést organizace v dnešním stále turbulentnějším prostředí. Ať už ve velkých, nadnárodních společnostech nebo malých, podnikatelských start-upech, MBA z Dixie L. Leavitt School of Business vám poskytne silný základ potřebný pro úspěšné zahájení nebo další posílení vaší již produktivní kariéry.

Náš flexibilní program umožňuje studentům přizpůsobit si MBA prostředí tak, aby co nejlépe vyhovovalo jejich konkrétním potřebám. Od zápisu na plný úvazek a absolvování MBA za pouhý rok až po absolvování jednoho kurzu v semestru určují studenti tempo, které pro ně funguje. Naše kurzy jsou k dispozici na akademické půdě i online, takže si studenti mohou zaregistrovat ty, kteří nejlépe odpovídají jejich rozvrhu, ať už jsou všichni na akademické půdě, všichni online nebo jejich kombinace. Pro studenty bez vysokoškolského vzdělání z akreditované instituce AACSB nabízíme zrychlený kurz Business Foundations, který vám pomůže být připraveni uspět v programu. Všechny kurzy jsou vyučovány naší vysoce kvalifikovanou fakultou s akademickými i odbornými zkušenostmi, které zajišťují studentům pevný základ vůdčích a manažerských dovedností.

Program MBA na Dixie L. Leavitt School of Business je akreditován Asociací pro Advance Collegiate Schools of Business, což je nejvyšší standard výsledků pro obchodní školy po celém světě.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Dixie L. Leavitt School of Business offers an experiential learning environment that combines theory and practice, and is designed to prepare students to become fully engaged, productive and ethic ... Čtěte více

The Dixie L. Leavitt School of Business offers an experiential learning environment that combines theory and practice, and is designed to prepare students to become fully engaged, productive and ethical members of the business community and society. The Dixie L. Leavitt School of Business will be widely recognized as a leading business school in the Intermountain West for high-quality instruction, experiential learning, and student success. Méně