Master of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Reinhardt University MBA na McCamish School of Business and Sport Studies

Na Reinhardt University můžete získat titul Master of Business Administration na našem výhodném místě v centru Woodstocku.

S osnovami zaměřenými na kariérní postup vám Reinhardtův titul MBA pomůže rozvíjet dovednosti a znalosti v reálném světě, které jsou vysoce ceněny na dnešních konkurenčních trzích pro podniky, veřejnou bezpečnost a neziskové organizace. Zdokonalíte své dovednosti v oblasti kritického myšlení a řešení problémů a rozvíjíte podnikatelské a přesvědčivé postupy zkušené autority.

Master of Business Admistration

MBA Reinhardt University je zaměřená na kariéru, pohodlná a pozoruhodná hodnota s výjimečnou kvalitou vzdělávání.

Pohodlný formát a umístění

36 semestr kreditní hodinový program

19 měsíců pro učebnu

Jedna noc v týdnu ve třídě

10 kurzů - každý trvá 7 týdnů

Týdenní cvičení na konci každého semestru

Třídy Reinhardt MBA se scházejí každé úterý večer po dobu 19 měsíců. Po každé sérii kurzů následuje cvičení. Budete mít vždy jeden sedmitýdenní kurz, který umožní intenzivní zaměření na každý předmět.

Pozoruhodná hodnota a cenová dostupnost

Osnovy Reinhardt MBA poskytují školení v současných teoriích a jejich aplikacích v komplexním světě podnikání 21. století. Po každých dvou kurzech cvičení vyzve studenty, aby aplikovali to, co se naučí, na profesionální rozhodování.

Reinhardt MBA investice bude přibližně 19 700 $, včetně knih, (v kurzu 2019/20), což z ní učiní velmi konkurenceschopné ceny a moudrou ekonomickou volbu.

Malé třídy, kohortový model poskytuje výjimečnou kvalitu vzdělávání a přístup

Malé velikosti tříd dávají příležitost pro individuální pozornost a účast. Studenti, kteří společně zahájí program, tvoří kohortu a tato skupina zůstává pohromadě od orientace až po promoce. Vaše učení bude mentorováno členy fakulty a hostujícími profesionály, kteří mají bohaté zkušenosti a působivé akademické pověření. Výuka tváří v tvář poskytne opakované příležitosti pro růst a pokrok. Tento program je schválen Komisí pro vysoké školy Jižního sdružení vysokých škol a škol SACSCOC.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Since its founding in 1883, Reinhardt has focused on meeting student needs one person at a time. This personalized education approach is best provided in small classes by talented professors who chall ... Čtěte více

Since its founding in 1883, Reinhardt has focused on meeting student needs one person at a time. This personalized education approach is best provided in small classes by talented professors who challenge with care. And, as Cherokee County's only institution of higher education offering undergraduate and graduate degrees, Reinhardt has long been a popular resource for young people from the bordering counties of Bartow, Cobb, Dawson, Forsyth, Fulton, Gordon and Pickens. As the institution has grown, it has also remained committed to providing a quality education at an affordable price. Méně