Master of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Stupeň obchodní administrativy je cennou komoditou ve všech druzích podnikatelského prostředí - veřejném nebo soukromém, pro zisk nebo neziskový, velký nebo malý.

V návaznosti na obchodní základy účetnictví, marketingu, financí, ekonomiky, lidských zdrojů, informačních systémů, řízení a organizačního chování je studijní plán stupně podnikové administrativy obohacen o praktické aplikace, globální perspektivu, mentory fakulty a týmy pro spolupráci.

Ať už chcete být korporátním manažerem, vedoucím projektu nebo inovativním podnikatelem, můžete se tam dostat s titulem obchodní administrativa na Floridě Tech. Zde si vytvoříte silné zázemí v podnikání a získáte praktické zkušenosti s moderními strategiemi řízení a osvědčenými postupy.

Všechny účetní třídy jsou schváleny Státní účetní radou na Floridě pro udělení zápočtu k požadavkům na složení zkoušky CPA.

Získejte praktické zkušenosti se studentským podnikatelským inkubátorem

Studenti obchodní administrativy zkoumají zakládání podniků jako své zkušenosti z oboru Field Fieldic v studentském obchodním inkubátoru Florida Tech - v živém dýchacím centru pro vytváření nových podniků.

Inkubátor kombinuje učební osnovy, zařízení a odborné znalosti, aby se studenti mohli plně ponořit do semestrálního programu Lean LaunchPad. Tento „spouštěcí tábor“, který zahajuje podnikání, nutí studenty, aby hovořili se zákazníky, prodejci a strategickými partnery, když shromažďují zdroje, rozvíjejí obchodní modely a začínají podnikat. Jste spárováni s vysoce kvalifikovanými výkonnými podnikateli, kteří vám pomohou vyvinout prototypy, zvýšit rizikový kapitál a stát se úspěšným podnikatelem.

Studenti, kteří předvádějí inovativní podnikatelské nápady, mohou být požádáni, aby se připojili k Student Business inkubátoru. Tento program poskytuje potřebné zdroje a pokyny pro výchovu studentských podnikatelských nápadů do skutečných obchodních podniků. Prostřednictvím kritického myšlení a inovací mají studenti příležitost zažít podnikání mimo stáže ve třídě a v obchodní administrativě.

136263_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

Proč sledovat MBA v Florida Tech?

Obchodní manažeři nyní musí mít nejen talent pro podnikání, ale také vynikající organizační a komunikační dovednosti a aktuální znalosti v oboru. Studenti na Floridě Tech:

 • Vypracujte obchodní plán pro nové začínající nebo malé podniky.
 • Integrujte akademiky s obchodními praktikami prostřednictvím našeho praktického programu.
 • Další informace o obchodních a správních postupech z globálního hlediska.
 • Studujte s rozmanitou mezinárodní studentskou institucí.
 • Diskutujte o obchodních problémech s úspěšnými podnikateli a manažery.

Kultura programu podporuje individuální kreativitu, vedení a budování týmů a podporuje etické rozhodování a rozmanitost. Program má mnoho příležitostí, které vám pomohou absolvovat vzkvétající kariéru obchodní administrativy po ukončení studia.

Důraz na etiku, vedení a společenskou odpovědnost firem

Vysoká škola podnikání Nathan M. Bisk se věnuje vzdělávání vedoucích pracovníků, aby činili promyšlená rozhodnutí, stanovovali vysoké standardy a podporovali firemní odpovědnost. Studenti bakalářského studia řeší etické výzvy z praktického i profesionálního hlediska v každoroční soutěži a mohou se účastnit konference, která povzbuzuje studenty k tomu, aby se učili od vedoucích podniků, komunit a vlád.

Studenti se učí o společenské odpovědnosti firem prostřednictvím praktických projektů a individuálních služeb s perspektivou dopadu.

Studenti programu globálního řízení také zdokonalovali své finanční a mezinárodní obchodní dovednosti prostřednictvím soutěží, včetně:

 • Soutěž mezi případy o strategický management meziúpravy.
 • Soutěž o případy v Cadillacu, kde studenti Florida Tech umístili čtvrté místo mezi 53 univerzitami.
 • ANGA Collegiate Energy Challenge.
 • Honda CRZ Social Marketing Challenge.
 • Výzva na propagaci národní gardy na Floridě.

Kromě toho studenti obchodní administrativy spolupracovali s univerzitním ženským obchodním střediskem, institutem ABTA (Activity-Based Total Accountability) a místními vedoucími pracovníky v oboru, jako je například Úřad pro rozvoj technologického výzkumu a Clear Channel Outdoor.

Nachází se v srdci high-tech koridoru na Floridě

Florida Tech je ideálním místem pro MBA v oboru Business Administration. Areál o rozloze 130 hektarů se nachází na kosmickém pobřeží (pojmenováno kvůli přítomnosti NASA a Kennedyho vesmírného střediska na mysu Canaveral severně od nás), pár minut od laguny Indian River, nejrozmanitější ústí v Severní Americe.

Tato oblast má pátou největší špičkovou pracovní sílu v zemi, s více než 5 000 high-tech korporacemi a vládními a vojenskými organizacemi umístěnými poblíž. Tato pracovní síla také poskytuje dostatek stáže a pracovních příležitostí.

Florida Tech se nachází přímo nad hrází Atlantského oceánu se svými 72 mil krásnými plážemi a krátkým výletem na Florida Keys nebo do zábavních parků Orlando. Máme také bohatý kampusový život, který zahrnuje širokou škálu intramurálních a kolegiálních sportů, klubů a společenských aktivit.

Budujte trvalé profesionální vztahy prostřednictvím kampusových organizací

Kromě učebny si majitelé magisterských oborů obchodní administrativy získávají zkušenosti s vedením prostřednictvím vzrušujících stáží a účasti v akademických organizacích, jako je Společnost pro pokrok v řízení, studentská vláda a více než 100 dalších studentských organizací.

Delta Mu Delta je společnost pro cti podniků, která usiluje o uznání akademické excelence, o navázání spojení mezi studenty podnikání na celém světě a o vytvoření síťových příležitostí pro stáže obchodní administrativy během vysoké školy (a kariéry po ukončení školy).

Osnovy

Předpoklady programu

Následující nadační kurzy jsou považovány za předpoklady tohoto programu a bude jim uděleno osvobození od všech studentů s vysokoškolským vzděláním v oboru nebo od těch, kteří absolvovali vysokoškolské kurzy účetnictví, ekonomie a financí s minimální známkou B.

 • BUS 5601 Základy rozvoje podnikání 1
 • BUS 5602 Základy rozvoje podnikání 2

Základní kurzy

Titul MBA vyžaduje absolvování společné sady šesti základních kurzů včetně základního kurzu strategického řízení a další dva vybrané volitelné předměty (úroveň BUS 5000 nebo vyšší) vybrané se souhlasem poradce fakulty. Tyto povinné kurzy jsou navrženy tak, aby připravily studenta reagovat na složitá obchodní rozhodnutí, která se objevují v dnešním rychle se měnícím prostředí. Tyto kurzy jako takové zahrnují buď případové studie nebo projekty, které vyžadují rozsáhlou kvalitativní a / nebo kvantitativní analýzu

 • BUS 5421 Manažerská ekonomie
 • BUS 5431 Manažerské účetnictví
 • BUS 5440 Finanční řízení
 • BUS 5450 Organizační chování
 • BUS 5470 Marketingové řízení
 • BUS 5480 Strategické řízení

Řízené volitelné předměty

Je-li upuštěno od BUS 5601 Essentials of Business Development 1 a BUS 5602 Essentials of Business Development 2, je vyžadováno šest kreditních hodin řízených volitelných předmětů (úroveň BUS 5000 nebo vyšší).

Volitelné předměty

Kromě výše uvedených kurzů jsou studenti povinni absolvovat také čtyři volitelné předměty (každý po třech kreditních hodinách). Volby mohou být přijaty se souhlasem poradce fakulty z jiných nabídek na postgraduální úrovni v Nathan M. Bisk College of Business nebo jiných vysokých škol nebo akademických jednotek.

Celkový počet požadovaných kreditů: 36

Kariéra obchodní administrativy

Kariéra obchodní administrativy zahrnuje:

 • Činidlo
 • Obchodní ředitel
 • Kupující a agent nákupu
 • Rozpočtový analytik
 • Analytici průzkumu trhu a marketingový specialista
 • Specialista na odměny, výhody a analýzu pracovních míst
 • Účetní nebo auditor (s dodatečným vzděláním)
 • Specialista na obchodní operace
 • Kreditní poradce
 • Finanční specialista
 • Ekonom
 • Operační výzkumný analytik
 • Logistician
Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Florida Institute of Technology is a private, coeducational, residential, research-intensive, doctoral-granting university located in the beautiful City of Melbourne on Florida’s sunny “Space Coast.” ... Čtěte více

Florida Institute of Technology is a private, coeducational, residential, research-intensive, doctoral-granting university located in the beautiful City of Melbourne on Florida’s sunny “Space Coast.” But who we are is so much more. We are a community of researchers, scholars, and learners hailing from all around the world. We are engineers, aviators, innovators, leaders, educators, athletes, and astronauts. We have the brains of rocket scientists and the hearts of Panthers. We are Florida Tech. Méně