Master of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Programové mise

Fakulta a pracovníci College of Business jsou pevně odhodláni nabízet akademicky přísný vzdělávací proces pro obchodní profesionály, kteří usilují o postup na středních a vyšších manažerských pozicích. Základním cílem programu MBA je rozvíjet profesionální manažery / vedoucí představitele, kteří mohou být cenným přínosem pro systém rozmanitosti a růstu svých vybraných organizací. Hlavním geografickým zaměřením programu jsou jednotlivci, kteří se nacházejí v Albany, v metropolitní oblasti Gruzie, v jihozápadní Georgii av jihovýchodní části Spojených států. Díky dálkovému studiu a dalšímu technologickému pokroku, jako jsou online kurzy, se program osloví profesionální pracovníci v celé zemi a ve světě.

Požadavky na program

 1. Získat titul bakaláře z jakéhokoli oboru z regionálně akreditované vysoké školy nebo univerzity
 2. Předložení vyplněné žádosti o přijetí
 3. Byla přijata oficiální kopie akademických přepisů ze všech vysokých škol a univerzit
 4. Dva dopisy, které se zaměřují na potenciální úspěšnost kandidáta v postgraduálním vzdělávání
 5. Slovo účelu pro 1000 slov. Není-li angličtina prvním jazykem žadatele, je požadován test z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL), který je zkoumán podle níže uvedených mezinárodních požadavků.

Mezinárodní studijní požadavky

Mezinárodní žadatelé jsou důrazně vyzýváni, aby požádali o přijetí na Albany State University Graduate programy v podnikání. Vedle standardního postupu při podávání je třeba provést několik dalších kroků.

 • Prohlášení o finanční odpovědnosti
 • Prohlášení o podpoře
 • TOEFL - Musí být předloženy, pokud angličtina není mateřským jazykem. Minimální skóre: 500 (test na papíře), 173 (Počítačový test), 61 (Internet Based Test)
 • WES - Hodnocení zahraničních vzdělávacích pověření - Deklarace z institucí mimo Spojené státy musí být nejprve předloženy společnosti World Education Services, Inc pro kurz ohodnocení kurzu před tím, než budou zaslány na adresu ředitele admissions
 • Kopie VISA / PASSPORT
 • Osvědčení o způsobilosti F-1
 • I-20 (Pokud přicházíte z jiné instituce v USA, požadujete kopii vašich I-94 a I-20) Po dokončení spisu žadatele a přijetí rozhodnutí o přijetí zašle mezinárodní studentský koordinátor studentu I-20 Form, umožňující studentovi žádat o VISA

Podrobnosti o programu

Master of Business Administration (všeobecné MBA)

Vysoká škola podnikání nabízí studijní program Master of Business Administration (MBA). MBA je 30-semestrální hodina postgraduálního studijního programu. Kandidáti MBA mají příležitost získat znalosti, dovednosti a schopnost vedení, aby mohli efektivně vykonávat komplexní a rychle se měnící prostředí. Jsou schopni rozvíjet strategie a reagovat proaktivně na obchodní výzvy a příležitosti. Absolventi se učí integrovat funkční odborné znalosti v bezproblémových organizacích a vytvářet pluralitní organizační kultury vhodné pro podnikatelské prostředí. Takové kultury vytvářejí nejlepší řešení problémů, usnadňují vývoj skutečně inovativních produktů a služeb, které organizacím umožňují konkurovat na světových trzích a poskytují každému zaměstnanci příležitost přispět tím nejlepším způsobem, a tak podporovat nadprůměrné výnosy.

Master of Business Administration v účetnictví

Pětiletý titul BS / MBA (Accounting Concentration) na Vysoké škole podnikání na Albany State University v Albany State University je navržen tak, aby studentům umožnil absolvovat zkoušku CPA a kvalifikovat se jako certifikovaní veřejní účetní po splnění požadavků na získání titulu. Studenti, kteří úspěšně absolvují požadavky na 5letý titul MBA, obdrží titul BS v oboru účetnictví a titul MBA.

Master of Business Administration ve zdravotnictví

Master of Business Administration s koncentrací v programu zdravotní péče je 33-semestrální hodina postgraduálního studijního programu. Jsou schopni rozvíjet strategie a reagovat proaktivně na obchodní výzvy a příležitosti v oblasti zdravotní péče. Absolventi se učí integrovat funkční odborné znalosti v bezproblémových organizacích a vytvářet pluralitní organizační kultury vhodné pro podnikatelské prostředí.


Master of Business Administration v dodavatelském řetězci a logistiky

Master of Business Administration se soustředěním v dodavatelském řetězci a logistickém programu je 33-semestrální hodina postgraduálního studijního programu. Po dokončení studenti jsou schopni rozvíjet strategie a reagovat proaktivně na obchodní výzvy a příležitosti v provozních oblastech podnikání. Absolventi se učí integrovat funkční odborné znalosti v bezproblémových organizacích a vytvářet pluralitní organizační kultury vhodné pro podnikatelské prostředí.


Master of Business Administration ve veřejné správě

Master of Business Administration ve veřejné správě programu je 33-semestrální hodina postgraduálního studijního programu. Po dokončení studenti jsou schopni rozvíjet strategie a reagovat proaktivně na obchodní výzvy a příležitosti pro manažery ve veřejných správních funkcích. Kromě základních dovedností při rozhodování v oblasti podnikání zahrnují studenti znalosti o činnostech a odpovědnostech specifických pro státní a příbuzné veřejné organizace.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Albany State University will be a world-class comprehensive university and a powerful catalyst for the economic growth and development of Southwest Georgia. ASU will be recognized for its innovative a ... Čtěte více

Albany State University will be a world-class comprehensive university and a powerful catalyst for the economic growth and development of Southwest Georgia. ASU will be recognized for its innovative and creative delivery of excellent educational programs, broad-based community engagement and public service, and creative scholarship and applied research, all of which enrich the lives of the diverse constituencies served by the University. Méně