Master of Business Administration

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Kurz

Lincoln International Business School MBA je navržena tak, aby poskytovala kreativní a společné zkušenosti s učením, založené na klíčových hodnotách etického, udržitelného a zodpovědného řízení.

Naše MBA je přizpůsobena pro zvýšení odborného a osobního rozvoje vedoucích pracovníků s využitím technických, analytických a měkkých dovedností, které jsou základem úspěchu v dnešním podnikatelském prostředí. Naše MBA následuje iniciativu UN PRME, která se prostřednictvím naší aktivní výzkumné sítě zabývá globálními problémy s vášní, nadšením a vytrvalostí.

Hlavní body Lincoln International Business School MBA zahrnují:

  • Personalizované aktivity v oblasti vývoje vedoucích pracovníků
  • Výkonný kariérní koučink
  • Projekty živého poradenství
  • Intenzivní trénink pro vyjednávání
  • Příležitost k umístění na pracovišti
  • Členství v LIBS Connect, pro obchodní sítě

Se svými cíli v oblasti kariéry nabízíme poradenství a koučování, které vám pomohou postoupit prostřednictvím osobního plánu vedení, který vám umožní důvěřovat vašemu úsudku a stát se silným vůdcem v komplexním globálním prostředí. Naším cílem je podporovat silné a trvalé vztahy, které vám mohou poskytnout pocit sounáležitosti v naší komunitě a z nichž můžete rozšířit svou osobní síť a vyhlídky.

Jak budete studovat

Lincoln International Business School MBA se skládá z jádrových a volitelných modulů, jejichž cílem je propojení učebních osnov s reálnými organizacemi. Jádrové moduly jsou navrženy tak, aby vytvářely dovednosti, které každý globální manažer potřebuje, zatímco volitelné moduly a disertační práce poskytují příležitost specializovat se.

Přednášky a semináře nabízejí možnost zapojit se a diskutovat o základních poznatcích globálního podnikání a vedení prostřednictvím workshopů a skupinových výukových programů. Existuje flexibilita při plánování rozvrhu, který umožňuje třídní aktivity, stejně jako skupinové a nezávislé studium.

Modul projektu je navržen tak, aby poskytoval úvod do poradenství. Studenti mohou spolupracovat s klientem, aby provedli výzkum, který je relevantní pro jejich situaci a profesní aspirace. Studenti již dříve vedli živé poradenské projekty s řadou významných organizací, jako jsou Siemens, British Steel, Dynex a YMCA.

Lincoln International Business School MBA zahrnuje aktivity vedoucího rozvoje, jakož i workshopy pro jednání jako součást modulů nabízených v blocích. Prostřednictvím členství v LIBS Connect budou studenti moci navštěvovat přednášky hostů z řad řečníků a vedoucích pracovníků. Mezi přednášejícími byli také Univerzitní kancléř Lord Adebowale CBE, správce BBC a nevýkonný ředitel Suzanna Taverne a generální ředitel společnosti Siemens plc Juergen Maier.

MBA studium zahrnuje významný podíl nezávislého studia, zkoumání materiálu zahrnutého v přednáškách a seminářích. Obecně platí, že pro každou hodinu ve třídě by studenti měli strávit dvě tři hodiny v samostatném studiu. Učené moduly mají obvykle 36 kontaktních hodin (přednášky, semináře a workshopy) za semestr.

Jak jste vyhodnoceni

Tento kurz vám nabízí možnost porozumět konkrétnímu tématu v přednáškách a seminářích před tím, než předložíte své závěry a názory na zadané otázky na konci každého modulu.

Všechny vyučované moduly budou hodnoceny prostřednictvím různých metod hodnocení, včetně esejů, zkoušek, projektů, ústních prezentací a simulačních her. Tato hodnocení jsou určena k rozvoji dovedností, které mohou být užitečné pro vaši kariéru.

Pro dizertaci MBA budou mít studenti možnost připravit výzkumnou zaměření disertace 15 000 - 18 000 slov.

Politika společnosti University of Lincoln ohledně zpětné vazby v oblasti hodnocení má za cíl zajistit, aby akademici okamžitě vrátili hodnocení v kurzu - obvykle do 15 pracovních dnů od data podání.

Vstupní požadavky

Minimálně 2: 2 ocenění a odpovídající pracovní zkušenosti.

Obvykle se očekává, že studenti budou mít minimálně dva roky odpovídající pracovní zkušenosti. Absolventi, kteří mají méně než dva roky relevantních zkušeností, jsou povinni předložit prohlášení o účelu ve formátu 300-500 pro podporu jejich aplikace.

Důkaz ve vašem prohlášení by měl obsahovat:

  • Práce na částečný úvazek
  • Dobrovolnické činnosti
  • Vedoucí role studentů na univerzitě (např. Kluby a organizace)
  • Zkušenosti s vedením nebo prací v rámci organizace

Navíc studenti, jejichž první jazyk není angličtina, vyžadují kvalifikaci IELTS 6.0 v anglickém jazyce nebo ekvivalent.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Méně