Master of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

O programu

Program MBA pro začínající lídry je společně nabízen společností GUtech a Výkonnou akademií Vídeňské univerzity pro ekonomiku a podnikání (WU).

GUtech-WU MBA je mezinárodní dvoustupňový program, který spojuje vynikající mezinárodní postavení Výkonné akademie na Vídeňské univerzitě ekonomiky a podnikání (WU) a GUtech s plným porozuměním hospodářské situace v Ománu.

WU Executive Academy je součástí Vídeňské univerzity ekonomie a podnikání, největší univerzity svého druhu v Evropě, s více než 23 000 studenty ze 110 zemí. Univerzita je akreditována AACSB a EQUIS, nejprestižnější akreditací po celém světě pro obchodní školy. Programy MBA WU Executive Academy jsou navíc akreditovány Asociací MBA AMBA.

Tato MBA je určena pro profesionály, kteří se snaží obsáhnout aktuální výzvy ve složitém a neustále se měnícím podnikatelském prostředí. Poskytuje talentovaným profesionálům metody a znalosti nezbytné k tomu, aby se stali zítřejšími vůdci, např. Z vedení, organizace, strategie a financí. Program trvá 18 měsíců. Kurzy se budou konat v blocích po čtyřech dnech měsíčně od čtvrtka do neděle.

Program bude nabízen v kampusu GUtech týmem vysoce kvalifikovaných fakult z WU Executive Academy a GUtech. Úspěšní studenti obdrží dva tituly MBA, jeden od GUtech a jeden od WU Vienna.

Kariérní a studijní příležitosti

Špičkoví náboráři aktivně hledají vysoce kvalitní absolventy, kteří kombinují podrobné znalosti konkrétního odvětví se silným obchodním důrazem. Dvojitý titul GUtech-WU vás připraví na postup nebo změnu vaší kariéry.

Struktura

Program GUtech-WU MBA je strukturován tak, aby poskytoval znalosti prostřednictvím rozmanitého a vzrušujícího přístupu s modulárním kombinovaným učením, včetně případových studií, obchodních simulací, prezentací a interaktivních lekcí.

Každý modul bude během čtyř dnů (čtvrtek - neděle) vyučován vysoce zkušenými pracovníky obou univerzit v kampusu GUtech. Čtyři dny jsou podporovány fázemi po modulech a po modulech. MBA je ukončena diplomovou prací, která je vedena fakultou GUtech nebo WU.

Celý program GUtech-WU MBA trvá přibližně 18 měsíců s pracovní zátěží 90 kreditů (Evropský systém přenosu kreditů, ECTS). Studenti se mohou rozhodnout studovat některé moduly ve Vídni na WU.

Studenti se mohou specializovat v jedné z těchto oblastí:

  • Podnikání
  • Mezinárodní řízení cestovního ruchu
  • Logistika, provoz a řízení dodavatelského řetězce

Vstupní požadavky

Akademické požadavky

Uznaný bakalářský titul.

Jazykové požadavky

Doklad o znalosti angličtiny (např. Internetový test TOEFL 79, IELTS 6.0 nebo ekvivalentní).

Obecné požadavky

Tři roky příslušných pracovních zkušeností.

Uchazeči budou vybráni na základě svého akademického vzdělání, dovedností a pracovních zkušeností a pohovoru.

Osnova kurzů

Níže uvedené obrysy modulu GUtech-WU MBA budou poskytovány členy fakulty z WU a GUtech.

Číslo modulu Název modulu ECTS Vyučovaný fakultou z
1 Řízení lidí

Poplatky

Poplatek za přihlášku

Před zpracováním žádosti je vyžadován nevratný poplatek OMR 100.

Školné

Celkový počet kreditních bodů potřebných k dokončení a získání MBA GUtech-WU je 90 kreditů ECTS (ECTS CP). Poplatky se počítají na základě 167 OMR za ECTS CP.

Štipendijní příležitosti

Stipendia ve výši 30% z celkových poplatků jsou k dispozici pro prvních dvacet pět (25) studentů. Pro tato stipendia neexistuje samostatná aplikace.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The history of the German University of Technology (GUtech) can be traced back to 2003 when visionary Omanis contemplated the establishment of a high-quality university of technology in Oman. This vis ... Čtěte více

The history of the German University of Technology (GUtech) can be traced back to 2003 when visionary Omanis contemplated the establishment of a high-quality university of technology in Oman. This vision was inspired by His Majesty Sultan Qaboos’ directions for the provision of quality higher education in Oman by private investors. Méně