Master of Business Administration

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Jedinečná, personalizovaná kvalifikace

Master of Business Administration (MBA) společnosti Massey University je unikátní na Novém Zélandu - jediná MBA se specializací, která je k dispozici ke studiu na plný úvazek nebo online.

Jaké to je?

Massey University Master of Business Administration (MBA) vám dává jedinečnou schopnost zvolit, kdy a kde budete studovat.

Jednoleté možnosti na plný úvazek nebo vzdálenosti

Nabízíme možnosti získat MBA studiem na plný úvazek po dobu jednoho roku nebo studiem zcela na dálku (online studium) po delší dobu. To znamená, že tento titul mohou absolvovat ti, kteří pracují v regionálním Novém Zélandu nebo žijí mimo Nový Zéland.

Dříve si udělejte další krok své kariéry

Čím kratší doba studia znamená, že se budete moci rychleji vrátit ke své kariéře. To znamená, že nebudete přehlíženi, když jsou příležitosti k růstu a rychleji se přesunete do firemní kariéry.

Specializace, které vám dávají rozdíl

Dalším unikátním aspektem MBA společnosti Massey University je schopnost specializovat se . Můžete si vybrat mezi Business Sustainability, Digital Transformation nebo International Marketing a absolvovat s nimi jako svůj klíčový cíl. Tyto specializace se zaměřují na témata relevantní pro dnešní obchodní výzvy. Nejenže získáte důležité znalosti, ale vaše kvalifikace bude jasně odlišena od nespecializovaných MBA.

Doporučujeme, abyste si vybrali specializaci poté, co jste zahájili studium, abyste mohli zažít různé předměty a rozhodnout, které zájmy vás nejvíce zajímají.

Kvalifikaci můžete také dokončit bez specializace, pokud si vyberete.

Udělejte si méně volna

Pokud se rozhodnete studovat MBA na plný úvazek , budete schopni dokončit kvalifikaci v jednom roce . To znamená, že máte šanci na zásadní upgrade své kariéry s minimální absencí v práci.

Plná podpora pro vaše studium

Tento program je intenzivní interakce MBA s plánovanými zasedáními, mentory a plnou podporu. Bez ohledu na to, zda studujete na akademické půdě nebo online, učení je aktivní, nikoli pasivní. Online volba vám dává flexibilitu při řízení vaší pracovní zátěže , ale s plánovanými relacemi interakce a podporou na zavolání budete očekávat, že budete pracovat na stejné úrovni jako jakékoli jiné postgraduální studium.

Flexibilní program

Jedinečná flexibilita pro naše online studenty je možnost vybrat si dokončení některých modulů v kampusu v Aucklandu. To je pro program Massey jedinečné.

Naučte se klíčové dovednosti a aplikujte je do reálného světa

Massey MBA se zaměřuje na to, aby vám dovednosti vést s integritou. Budete rozvíjet své schopnosti strategického myšlení, analýzu problémů a řešení, technologické a kulturní kompetence .

Vaše učení bude vycházet z nejnovějšího výzkumu, ale také z podnikatelů, kteří budou prezentovat, mentorovat a vytvářet reálné úkoly. Na plný úvazek MBA nabízí pracovní zkušenosti příležitost v novozélandské firmy nebo zahraniční firmy s přítomností Nového Zélandu.

Vedoucí cesta na Novém Zélandu online

Pokud se rozhodnete studovat tento MBA přes vzdálenost, budete součástí jedinečného partnerství s globálními odborníky na online učení Wiley . Massey je jediným partnerem Wiley na Novém Zélandu. Po 200 let pomáhá Wiley lidem, jako jste vy, rozvíjet dovednosti a znalosti, které potřebují k úspěchu.

Získejte z našich zkušeností

Massey Business School je jednou z předních a největších obchodních škol v zemi a je akreditována AACSB. Na Novém Zélandu máme nejdelší program MBA.

Obchodní a manažerská studia společnosti Massey University se umístila na prvním místě v žebříčku QS (Quacquarelli Symonds). Jsme také zařazeni do top 150 univerzit po celém světě pro programy obchodní administrativy v rámci globálního žebříčku akademických předmětů ShanghaiRanking.

Naučíte se od uznávaných akademiků a obchodních expertů, abyste získali mezinárodní perspektivu.

Srovnejte své studium

Všimněte si, že tento program MBA je na jiné úrovni než bakalářské studium. Bez ohledu na to, které MBA doručení si vyberete (online nebo na plný úvazek) to bude zahrnovat full-ponorné studium a skupinové učení jak uvnitř univerzity a na pracovišti.

Kariéra

Bez ohledu na to, v jakém odvětví se nacházíte, vám Master of Business Administration pomůže rychleji postupovat ve vedení a řízení . Jako adept, globálně kompetentní absolvent se můžete připojit k místním i mezinárodním firmám, neziskovým organizacím, vládním institucím a dalším. To vám poskytne výhodu, když žádáte o vedení a vedoucí pozice.

Přední světoví lektoři a supervizoři

Obchodní pracovníci Massey University jsou mezinárodně proslulí svými výzkumnými a výukovými metodami. Budete pracovat s mezinárodně uznávanými odborníky, například:

Jens Mueller, MNZM

Jens sedí na několika korporátních radách, včetně $ 1 miliarda PHARMAC Crown Entity na Novém Zélandu a je globálním korporátním poradcem pro řízení a tvorbu nových podniků.

Suze Wilsonová

Suze zastával různé korporátní role, včetně role náměstka komisaře, schopnosti lidí u státní státní komise, a generálního ředitele HR u Nového Zélandu pošta.

Hamish Anderson

Hamish je kvalifikovaným účetním znalcem dříve s Price, Waterhouse a Coopers (PWC) a je současným členem představenstva Institutu managementu NZ (IMNZ).

Klíčová fakta

  • K dispozici v Aucklandu
  • Dostupné prostřednictvím dálkového studia
  • Podléhá schválení CUAP
  • 1 rok prezenčního studia nebo do 5 let studia na částečný úvazek
  • K dispozici pro zahraniční studenty studující v NZ nebo prostřednictvím dálkového studia

Naše sada programů MBA

Massey nabízí tři různé možnosti pro ty, kteří chtějí studovat na MBA.

Executive MBA

Pro studenty s významnými pracovními a manažerskými zkušenostmi (7 let na plný úvazek, se třemi manažery). Je to pro ty, kteří pracují na plný úvazek a zahrnuje pravidelná víkendová setkání. Výuka je tváří v tvář, nachází se v Aucklandu. Vhodné pro domácí studenty.

Full-time MBA

Pro studenty s 3 roky praxe na plný úvazek. Jeden rok osobních setkání, která se konají v úterý až čtvrtek v Aucklandu. Vhodné pro zahraniční i domácí studenty.

Online MBA

Pro studenty s 3 roky praxe na plný úvazek. Jedná se o plně on-line program, který zahrnuje intenzivní malé skupiny a jeden na jednoho interakce s lektory, mentory a studenty. Vhodné pro zahraniční i domácí studenty.

Poslední aktualizace Květen 2019

Informace o škole

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary educatio ... Čtěte více

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary education, that prepares students for the first job - and beyond. As a business you can access our relevant and topical research and services to help your organisation grow. Méně
Palmerston North , Auckland , Wellington + 2 Více Méně

Akreditace

AACSB Accredited