Master of Business Administration

Všeobecné informace

5 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Chcete si rozšířit nebo prohloubit své znalosti po získání bakalářského titulu? Vyberte Master of Business Administration (MBA).

Tio dává studentům nespočet příležitostí zapsat se do magisterského programu. Může to souviset s vaším programem Tio nebo se může týkat úplně jiného oboru. Můžete se přihlásit do magisterského programu s bakalářským titulem od Tia nebo ekvivalentním titulem.

Master of Business Administration za 2 minuty

Proč zvolit magisterský program?

Magisterský program nabízí akademické zdůvodnění vašich znalostí a dovedností. K problémům přistupujete z různých úhlů. To vás naučí řešit složité problémy a myslet inovativně. Rozvíjíte komplexní a podrobné poznatky a zlepšujete své schopnosti kritického myšlení. To vede k většímu počtu pracovních příležitostí a vyšší počáteční úrovni a počáteční mzdě. Pro ambiciózní studenty je magisterský program investicí do jejich kariéry.

Magisterský titul pouze za 1 rok

Program Master of Business Administration (MBA) (kód ISAT 70024) je dvanáctiměsíční magisterský program, do kterého se můžete přihlásit po získání bakalářského titulu. Během magisterského programu se specializujete na oblast mezinárodního managementu, pohostinství nebo komerčního managementu. S tímto MBA vám Tio dává příležitost zapsat se na magisterský program v malém prostředí. Můžete se těšit z mnoha výhod osobního a špičkového vzdělávání společnosti Tio.

Tento Master of Business Administration (kód ISAT 70024) byl akreditován NVAO a vzdělával studenty za jeden rok pro mezinárodně uznávaný titul Master of Business Administration (MBA) 4). Tento Master of Business Administration (MBA) je k dispozici ve spolupráci s naším obchodním partnerem NTI.

Proč si vybrat Master of Business Administration?

Proč byste si měli vybrat Tio University a Master of Business Administration? Protože svět podnikání je zoufalý pro vysoce vzdělané manažery, jako jste vy, se správnými dovednostmi. S tímto magisterským studiem můžete také držet pozice, které nemůžete získat pouze s bakalářským titulem. Jste široce zaměstnatelní a svět podnikání rád pracuje s profesionály, kteří mají praktické zkušenosti, ale mají také dobře rozvinuté analytické dovednosti.

Níže si můžete přečíst další informace o tom, proč si studenti vybírají tento magisterský titul na univerzitě Tio.

Ctižádost

Jste ambiciózní student usilující o kariéru na vrcholu? Program MBA společnosti Tio nabízí akademické zdůvodnění vašich znalostí a dovedností a umožňuje vám vyvinout komplexní rámec správy a podnikání. Tento program vás připraví na práci ve vrchním managementu.

Prohlubování a rozšiřování znalostí

Rozhodli jste se pro magisterský program, který vám umožní prohloubit své znalosti, nebo byste raději své znalosti rozšířili o program v úplně jiném oboru? S tímto MBA je to na vás.

Spolupráce s odvětvím

Tio úzce spolupracuje s obchodními sdruženími a organizacemi vytvářejícími sítě, aby se ujistil, že učební plán navazuje na nejnovější trendy a vývoj v tomto odvětví.

Vysoce kvalitní titul

Tio pečlivě zajišťuje kvalitu a konečnou kvalifikaci svého vzdělávání. To zaručuje hodnotu vašeho titulu. Jakmile získáte titul, můžete použít mezinárodně uznávaný titul MBA (Master of Business Administration).

Vysoký nástupní plat

Studie ukazují, že počáteční mzdy lidí s magisterským titulem jsou vyšší než mzdy lidí s bakalářským titulem. Hrubý měsíční počáteční plat čerstvých absolventů magisterského studia v oboru ekonomie nebo podnikání, např. Programu MBA, je přibližně 3 108 EUR (Master Guide 2019).

Není potřeba žádná pracovní zkušenost

Abyste mohli být přijati do tohoto programu MBA, nemusíte mít žádné pracovní zkušenosti.

Široce použitelný

Master of Business Administration je komplexní obchodní studijní program, který připravuje studenty na různé pracovní pozice, oblasti odbornosti a odvětví. Ať si vyberete jakoukoli specializaci, budete široce zaměstnatelní.

Učení se děláním

Během programu MBA se naučíte cvičením. Dokončováním úkolů a praktických případů neustále překlenujete propast mezi teorií a praxí. Učí vás špičkoví lektoři s rozsáhlými praktickými zkušenostmi. Vědí přesně, co se v tomto odvětví děje, a mohou proto poskytnout vynikající vodítko.

Více pracovních příležitostí

Podniky rádi spolupracují s profesionály, kteří mají jak praktické dovednosti z bakalářského programu, tak analytické postřehy získané během magisterského studia. Magisterský titul vám navíc může pomoci získat práci, kterou byste nezískali pouze s bakalářským titulem. To znamená, že máte více pracovních příležitostí a je pravděpodobnější, že si najdete práci svých snů.

Spousta pokynů

V průměru budete mít zhruba 12 až 16 kontaktních hodin týdně. Vzhledem k malé velikosti skupiny je zde spousta osobní pozornosti. Během práce na projektu závěrečné práce získáte vynikající vedení od vedoucího práce.

Malé třídy

Přednášky navštěvujete ve skupinách maximálně ± 16 studentů.

Zrychlené učení

Po dokončení bakalářského programu můžete získat titul MBA za pouhý rok.

Síť

Úzké vztahy s podniky, lektoři s praktickými zkušenostmi a váš projekt závěrečné práce vám dávají nespočet příležitostí k rozvoji rozsáhlé sítě.

Svoboda volby

Sami můžete vyplnit více než 50% učebních osnov. Můžete si například vybrat jednu ze tří různých specializací: mezinárodní management, pohostinství nebo komerční management. Také si můžete vybrat téma svého projektu závěrečné práce.

Garantované přednášky

Všechny kurzy, které budou zrušeny, budou přeloženy na pozdější datum a čas.

142844_pexels-photo-70292.jpeg

Letmý pohled na vaši budoucnost

Když získáte titul Master of Business Administration, máte otevřeno mnoho silnic. Co takhle pracovat jako senior viceprezident ve finanční poradenské službě v Londýně, ředitel ve společnosti Meltwater nebo Head of Sustainability ve společnosti TUI. Chcete vědět více o svých mnoha možnostech? Podívejte se na kariérní příležitosti a přečtěte si rozhovory s absolventy.

Nástupní plat

Hrubý měsíční počáteční plat čerstvých absolventů magisterského studia v oboru ekonomie nebo podnikání, např. Programu MBA, je přibližně 3 108 EUR (Master Guide 2019).

Více pracovních příležitostí

Podniky rádi spolupracují s profesionály, kteří mají jak praktické dovednosti z bakalářského programu, tak analytické postřehy získané během magisterského studia. Magisterský titul vám navíc může pomoci získat práci, kterou byste nezískali pouze s bakalářským titulem. To znamená, že máte více pracovních příležitostí a je pravděpodobnější, že si najdete práci svých snů.

Co můžete dělat a kde můžete pracovat?

Co můžete udělat, jakmile dokončíte Master of Business Administration na Tio University of Applied Sciences ?

Jste široce zaměstnatelní a svět podnikání rád pracuje s profesionály, kteří mají praktické zkušenosti, ale mají také dobře rozvinuté analytické dovednosti. Spousta pracovních příležitostí!

Přemýšlejte o profesích, jako jsou:

 • Jednatel firmy
 • Marketingový manažer
 • Konzultant
 • Obchodní ředitel
 • Oblastní ředitel
 • Podnikatel
 • Výzkumník
 • Správce účtu
 • Finanční manažer
 • Policist

Kde můžeš pracovat? Příklady zahrnují:

 • Nadnárodní společnosti
 • Banky
 • Pojišťovny
 • Vládní instituce
 • Vzdělávací instituce
 • Reklamní a komunikační agentury
 • Maloobchodní organizace
 • Výzkumné a poradenské společnosti
 • SME
 • Zdravotnické instituce
 • Vaše vlastní podnikání
Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

Welcome to Tio University of Applied Sciences. Tio offers you a personal, accelerated and excellent education and has been a distinguished name for many years as a recognized educational institution. ... Čtěte více

Welcome to Tio University of Applied Sciences. Tio offers you a personal, accelerated and excellent education and has been a distinguished name for many years as a recognized educational institution. Tio's bachelor programs have been among the best in the Netherlands for years and are ranked #1 in various rankings. Which program suits you best? Méně
Amsterdam , Utrecht , Rotterdam , Eindhoven , Hengelo + 4 Více Méně