Master of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Aktualizace Coronavirus (COVID-19): Naučte se online nyní a na koleji později.

Na RMIT nechceme, aby naši studenti přišli o semestr nebo rok studia, pokud mu můžeme pomoci. Aktualizovali jsme stovky kurzů s možnostmi učení online, aniž bychom ohrozili kvalitu vzdělávání a výsledky studentů. Zjistěte, jak vám pomáháme i nadále chodit na uni během COVID-19 pomocí naší online studie .

Vaše cesta k vedení

Nejlepší organizace na světě hledají kreativní myslitele, spolupracovníky a řešení problémů - vůdce s empatii a představivostí. Naše nejmodernější MBA je navržena tak, aby tyto vlastnosti rozvíjela. Postavíme vás na cestu k podnikání a připravíme vás na prosperitu v rychle se měnícím světě.

Seznamte se s Tinou Dochanou

"Opravdu mi dali nástroje, které jsem potřeboval, a teď můžu jasně říct, že mohu jít ven a pomoct někomu, aby se při jejich spuštění. Vidím svět jinak, protože MBA mi umožnila stát se vůdcem a cítím se kůži teď. "

Připravuje vás k vedení v dynamickém, měnícím se světě

Spusťte svou obchodní kariéru s jedinečným, průmyslově spojeným programem MBA provozovaným největším australským obchodním kolegou.

Rozvíjet dovednosti, které jsou důležité

Budeme vás koučovat v zásadách. A my vám pomůžeme rozvíjet základní obchodní dovednosti - spolupráci, podnikání, tvůrčí řešení problémů a inovace.

Objevte svůj tvůrčí potenciál

S nejslavnějším australským aspektem designového myšlení je náš MBA program lídrem ve výuce této vysoce hodnotné obchodní disciplíny.

Připojte se k naší komunitě

Objevte jedinečnou kulturu společnosti RMIT - lidem orientovanou, průmyslovou a celosvětovou. Vybudujte své mezinárodní sítě a zvyšte své chápání kultur a trendů.

Vaše zkušenosti s MBIT MBA

Být vedeni autentickými a přístupnými lektory, kteří se o vaši cestu těší. Master základy řízení podniku a tvůrčí schopnosti designového myšlení. Vytvářejte přátelství a obchodní sítě mezi podporujícími kohortami studentů.

Co budete studovat

Vybavte si klíčové dovednosti a kompetence potřebné k tomu, abyste se stali lídrem ve vašem zvoleném oboru.

Tento program začíná řadou kurzů, které představují klíčové obchodní koncepty, předtím, než budeme směřovat k složitějším projektům, které vám umožní předvést vaše chápání firemní strategie a myšlení na základě návrhu.

Studenti mohou absolvovat program MBIT MBIT prostřednictvím 2 let studia na plný úvazek nebo na částečný úvazek. K dispozici jsou také možnosti online a flexibilního učení.

naučit se základy:
 • Vedoucí postavení společnosti
 • Vedení lidí
 • Podnikové poradenství
 • Firemní marketing
 • Finanční analýza

RMIT Master of Business Administration je přizpůsoben k výrobě manažerů vybavených dovednostmi, které vedou, takže to byla moje první volba. Třídy jsou navrženy tak, aby podporovaly celou řadu stylů učení a zahrnují spoustu teorií i možností uplatnění.

- Nicholas Bartholomeusz , MBIT absolvent magisterského oboru Business Administration

Naučte se zde, uspěte kdekoli

Ve společnosti RMIT chápeme, že je důležité, abychom studentům poskytli zkušenosti z reálného světa a dovednosti, které uspějí v rychle se rozvíjejícím trhu práce.

Zaměření společnosti RMIT na praktické učení založené na průmyslu prokázalo, že náš MBA program se řadí mezi 5 nejlepších MBA v Austrálii a naše on-line MBA 14. místo ve světě v globálním žebříčku CEO Magazine v roce 2017. RMIT je také uznáván jako jeden z top 100 institucí na světě pro výuku obchodních a manažerských programů.

Podrobnosti

Program určený k vedení vašeho rozvoje jako vedoucího podniku.

RMIT MBA je náročný 1,5-letý (plný úvazek) program určený k budování reálných obchodních dovedností a kreativních technik pro řešení problémů.

Vaše cesta začíná základy podnikání - vedení a řízení, marketing a finanční analýza. Budete vedeni těmito základními oblastmi oddanými lektormi, kteří vám záleží na vašem pokroku.

V renomovaném kurzu Design Thinking for Business společnosti RMIT najdete také tvůrčí stránku. (Austrálie je nejvíce zavedený design myšlení kurz). Tento inspirativní kurz změní způsob, jakým si myslíte, že řešíte problémy, a dáte vám důvěru k útoku na složité obchodní problémy novými způsoby.

Po dokončení kurzů v oblastech, jako je Strategie a řízení technologií a inovací, dokončíte program budováním poradenských a manažerských dovedností, které můžete přijmout přímo na trh.

Kurzy jako Business Design Design a Business Consulting jsou doplněny náročnými volitelnými předměty, které zvýší vaše schopnosti.

Absolvujete kvalitní porozumění základům podnikání, zcela nový pohled na řešení kreativních problémů a soubor reálných obchodních dovedností, které můžete okamžitě aplikovat v profesionálních situacích. (Absolventi MBIT MBT jsou široce uznáváni jako pracovníci připravení podnikatelskou komunitou).

Jak se naučíte

Náš program MBA se skládá z 10 základních a dvou volitelných předmětů, které jsou dodávány v průběhu tří studijních období - semestry jedna a dvě a jarní / letní období.

Studenti na plný úvazek absolvují čtyři předměty za období studia, přičemž kurzy se běžně konají během dne. Studenti na částečný úvazek dokončí dva nebo více kurzů za období studia s vyučovacími hodinami obvykle večer. Spolupráce zaměstnavatelů stále častěji uznává jako kritické dovednosti v oblasti vedení. Takže naši MBA studenti postupují jako skupina a často pracují v týmech.

Během programu se setkáte s různými vyučovacími a učebními přístupy, včetně přednášek, cvičení, samostatné práce a týmů. Přednášky poskytují komplexní přehled nejnovějších myšlenek a osvědčených postupů ve světě, zatímco výukové programy poskytují příležitosti pro snadnou diskusi. Fakticky založené případové studie jsou důležitými součástmi kurzů MBIT programu RMIT a přinášejí autentičnost vašemu učení.

Vaše kurzy v Melbourne se obvykle konají v krásné budově Emily McPherson College, která se nachází na rohu ulic Russell a Victoria v Melbourne CBD. (Melbourne je jedno z nejživějších měst na světě a skvělé místo pro studium MBA). K vybavení patří exkluzivní salonek MBA (The Edge MBA). Tento nový salonek MBA byl vytvořen pro skupinové a individuální studium. Obsahuje pohodlné posezení, obrazovky pro prezentace, sdílené iMac a prostorný balkon. Mezi naše zařízení patří další studentský salonek, výuka divadel a učeben s nejnovějšími multimediálními technologiemi a střešní terasa s výhledem na Melbourneské CBD. Třídy se mohou také konat na oceňované Swanston Academic Building nebo na jiných místech v městském kampusu společnosti RMIT.

Vedle našeho pulzujícího kampusu RMIT můžete studovat část nebo celý váš MBA prostřednictvím služby RMIT Online. Naše on-line učební platforma je určena k tomu, aby vám umožnila studovat kdekoliv a kdykoli, s kurzy a přednáškami, které lze snadno sledovat, diskusní fóra, on-line fóra, elektronické zadávání úkolů a přístup do knihoven a obchodních časopisů.

Hodnocení probíhá po celý semestr a zahrnuje zkoušky, eseje, zprávy, prezentace, skupinové projekty, výzkumné projekty a praktické úkoly. Zatímco skupinové úkoly jsou důležitou součástí každého kurzu, zaměření hodnocení je vážíno k individuálnímu výkonu.

Program MBA je také nabízen v areálu RMIT v Vietnamu v Saigonu, nabízející až tři příjmy ročně.

Obchodní mentoring

Chcete-li pomoci kariérnímu postupu a zvýšit vaše pracovní příležitosti, MBA poskytuje poradenství prostřednictvím programu Mentoring Business. Budete se účastnit řady aktivit, včetně seminářů s hostujícími řečníky, skupinové práce a případových studií, individuálního mentoringu a koučování a kariérové ​​přípravy.

Program mentoringu zahrnuje:

 • vedení na pracovišti
 • moc a vliv
 • rozhodování v rozhodování
 • kariéry a samosprávy
 • pracující v australských organizacích
 • pracující v Asii
 • pracovat v rodinném podniku.

Všichni obchodní poradci mají alespoň 15 let zkušeností, jsou aktivními vůdci v příslušných oborech a poskytují poradenství a podporu pro váš pracovní život.

myRMIT

Prostřednictvím online učebního portálu RMIT, myRMIT, si můžete prohlédnout online zdroje a učící se aktivity vytvořené lektory, přístup ke studijním materiálům přes Canvas, spolupráci s přednášejícími a spolužáky a přístup ke studentskému e-mailovému účtu. Vzdělávací software, Learning Hub, další online a digitální zdroje a tiskárny jsou přístupné v areálu kampaně prostřednictvím bezdrátové sítě RMIT pomocí vlastního notebooku, tabletu nebo smartphonu nebo prostřednictvím počítačových zařízení v areálu. Budete mít přístup ke stejnému softwaru z domova pomocí myDesktop.

Průmyslová připojení

Pracovní příležitosti a příležitosti týkající se odvětví, které jsou k dispozici v naší MBA, zahrnují:

Inovační program Fastrack

Fastrack je 13-týdenní program s vysokou intenzitou, který probíhá každý druhý semestr, kdy interdisciplinární týmy spolupracují s průmyslovými odborníky v oblasti inovací, designu, obchodu a technologií, aby spoluvytvářeli řešení reálných problémů. Tato forma rychlého prototypování je navržena tak, aby externí organizace mohly čerpat myšlenky od studentů RMIT.

Postgraduální obchodní praxe volitelná

Zaujměte pozici v partnerské organizaci jeden nebo dva dny každý týden v průběhu jednoho semestru. Tato pozice je obvykle nezaplacena a je určena k rozvíjení vašich měkkých dovedností a ke zvýšení celkové zaměstnatelnosti při ukončení studia.

MBA Výzkumný projekt

Otevřenému vysokoškolským studentům MBA je tento kurz navržen tak, aby poskytoval studentům skutečné obchodní projekty, které budou během semestru pracovat. Patří mezi ně mezinárodní projekty, jako je Digital Connectivity for APEC.

Byla jsem zapojena do výzkumného projektu APEC. Oceňoval jsem si příležitost pracovat na skutečné výzkumné práci; naše závěry budou předány na summitu APEC v PNG a nabídnou cenné poznatky, které pomohou podpořit rozvoj rozvíjejících se ekonomik s konkrétním zaměřením na digitální inovace. Bylo skvělé být součástí takového projektu a říkat, že jsem přispěl. Také jsem si opravdu užívala flexibilitu učit se mimo učebnice. - Eryn Behan, kandidát na výzkumný projekt MBA

Důrazně jsem se zabýval výzkumem projektu "Spotless" v reálném životě v semestru 1, 2018. Projekt se konkrétně zabýval složitostí a příležitostmi, které jsou pro Spotless v partnerstvích veřejného a soukromého sektoru (PPP) v rámci sektoru sociální infrastruktury. Projekt poskytl příležitost pro praktický konzultační přístup, který vede k doporučením, které budou naději zvýšit efektivitu a příznivé obchodní výsledky společnosti Spotless. Zkušenosti mi také umožnily vybudovat síť v sektoru, který považuji za zajímavý. Velmi doporučuji výzkumný projekt pro všechny studenty MBA. - Steven Mazzarelli, kandidát na výzkumný projekt MBA

Kurz podnikového poradenství

Dokončit externí firemní projekt a síť s vedoucími členy partnerských organizací obchodní školy.

Poradní výbor MBA

Náš program MBA je podporován silnou poradní sdružení, která pomáhá řídit vývoj učebních osnov, aby zajistila, že absolventi MBIT MBIT jsou připraveni na práci a připraveni se vypořádat s náročnými pozicemi v rychle se měnícím prostředí podnikového řízení.

Programová poradní skupina se skládá z členů společnosti Capgemini, společnosti KPMG, společnosti Spotless, společnosti BMW, etických investičních služeb, společnosti Greencap a od poradenských firem v oblasti butiků, jako jsou Advantage Point Business Advisors.

Mezinárodní příležitosti

Studijní zájezdy jsou jedinečnou vlastností programu on-campus. Můžete kombinovat cestování v zámoří a kulturní zážitky s kurzy, které jsou dokončeny v intenzivních režimech, a mají toto připočítáno k vašemu stupni. Naše studijní zájezdy obvykle odcházejí během australských letních nebo zimních prázdnin.

Každý rok absolvuje Graduate School of Business and Law intenzivní studijní zájezdy do Vietnamu a Španělska, což odpovídá jednomu z 12 kreditů.

Mezi další příležitosti patří Robert H. Smith School of Business (USA); Ted Rogers School of Management (Kanada), Aarhus University (Dánsko) a Thammasat University (Thajsko).

Pokud plánujete zahrnout studijní turné jako součást vašeho programu, doporučujeme vám zkontrolovat, zda máte k dispozici požadovaný počet volitelných kreditů nebo kreditních bodů.

Další možnosti globální mobility, které jsou k dispozici pro tento program, zahrnují:

Studentská výměna - máme k dispozici přes 200 výměnných partnerů

 • Program krátkodobé mobility na ESADE Business School v Barceloně - jedna z nejlepších obchodních škol v Evropě
 • Program globálního podnikání a stáže (GEIP)
 • ACICIS Business Professional Practice

Doba trvání

 • 1,5 let na plný nebo částečný úvazek (s pokročilým stáním)
 • 2 roky na plný nebo částečný úvazek (bez pokročilého stání)

Studenti, kteří absolvují kurzy ve všech plánovaných studijních obdobích, mohou absolvovat program ve 12-16 měsících.

Další informace o pokročilém postavení naleznete v části Osvobození od Kredity a Masters.

V závislosti na vašich předchozích studiích a zkušenostech byste mohli mít nárok na úvěr na váš program. Poskytnutý kredit může snížit výši studia, kterou potřebujete k dokončení.

Volitelné předměty a struktura programu

Magisterský titul se skládá ze 10 základních a 2 volitelných předmětů.

 • Projděte kurzy, které představují základní aspekty obchodní praxe.
 • Představte si vznikající odborné znalosti v oblasti podnikání a schopnost řešit problémy prostřednictvím povinných kurzů v závěrečné fázi programu
 • Prozkoumejte komplexní problém a vyzkoušejte a vyhodnoťte potenciální řešení s průmyslovými a komunitními zainteresovanými osobami v rámci kurzu Design Business Research.

Doporučuje se, abyste sledovali sled kurzů prezentovaných v registrační struktuře.

Zahájíte svou cestu MBA tím, že podniknete funkční kurzy, které představí obchodní koncepty, následované kurzy, které vycházejí z učebních aktivit a získaných znalostí zaměřených na rozvoj strategie. Tyto kurzy v druhé části programu vám umožní předvést vaše nové obchodní zkušenosti.

Máte-li zájem o založení vlastního podnikání, možná se chcete dozvědět více o BUSM4598 Business Skills for Start Ups, volitelný předmět, který pokrývá klíčové fáze formace podnikání od koncepce až po spuštění.

Kariéra

Jako absolvent MBIT MBA jste na cestě k vedení firmy.

Absolventi MBA najdete a pracují v profesionálních, komerčních, průmyslových, neziskových organizacích veřejné správy a startujících organizacích. Vykonávají širokou škálu rolí, včetně organizační strategie a inovací, poradenství v oblasti řízení, mezinárodní koordinace rozvoje a poradenství a řízení provozu.

Náš program MBA je navržen tak, aby naši absolventi vstoupili do světa podnikání s celou řadou dovedností v reálném světě, které jsou nezbytné pro efektivní řešení problémů od prvního dne. Abychom našim studentům pomohli při budování těchto dovedností, provozujeme řadu programů a volitelných programů.

Náš komplexní program Mentoring pro podnikání pomůže vašemu postupu v kariéře a zvýší vaše pracovní příležitosti. Během programu se budete zabývat řadou aktivit, včetně seminářů s hostujícími řečníky, skupinové práce a případových studií, individuálního poradenství a koučování a kariérové ​​přípravy.

Program mentoringu pokrývá základní oblasti, jako je vedení na pracovišti, síla a vliv, úsudek v rozhodování, kariéra a self-management, práce v australských organizacích, práce v Asii a práce v rodinném podniku. Všichni naši obchodní poradci mají alespoň 15 let zkušeností, jsou aktivními vůdci v příslušných oborech a poskytnou cenné poradenství a podporu.

Odborné uznání a akreditace

Studenti a absolventi mohou mít nárok na členství v Australském institutu řízení (AIM). Členství vám může nabídnout různé zdroje, které vám pomohou s vaším dalším profesním rozvojem.

Vstupné

 • Australský bakalářský titul nebo rovnocenný nebo vyšší kvalifikační stupeň v obchodní (nebo příbuzné) kázeň z uznávané vysokoškolské instituce s minimálním průměrem (GPA) 1,0 (z 4,0); nebo
 • Australský bakalářský titul nebo ekvivalent nebo vyšší kvalifikační stupeň v obchodní (nebo příbuzné) disciplíně z uznávané terciární instituce a celkovému minimálnímu skóre GMAT 550; nebo
 • Australský bakalářský titul nebo ekvivalent v jakémkoli oboru s minimálním průměrem (GPA) 1,0 (z 4,0) a minimálně tříletými zkušenostmi v managementu na plný úvazek s dohledem *; nebo
 • Osvědčení o absolventa RMIT v oboru obchodní administrativa.

* Žadatelé budou povinni předložit životopis (životopis).

Poplatky

Přehled poplatků

Orientační roční školní poplatek za plné poplatky v roce 2019 činí 35 520 USD * za rok.

Orientační roční školné pro plné poplatky v roce 2018 činí 23 040 USD.

Tento program je nabízen pouze za plnou platbu. Pokud vám bude nabídnuto místo, budete muset zaplatit celou školní výdaje za váš program. Způsobilí studenti (například australští občané nebo držitelé australských stálých humanitárních víz) však mohou požádat o odložení platby některých nebo všech svých školných poplatků prostřednictvím schématu půjček FEE-HELP vlády Commonwealthu.

* Poplatky uvedené výše se vztahují pouze na rok 2018 a vycházejí z roční studijní zátěže na plný úvazek ve výši 96 kreditních bodů, pokud není uvedeno jinak. Poměrný poplatek se vztahuje na více či méně než na plný úvazek. Poplatky za školné jsou každoročně upraveny a tyto poplatky by měly sloužit pouze jako vodítko.

Stipendia

RMIT uděluje každý rok více než 2000 stipendií, které uznávají dosažené výsledky a pomáhají studentům z různých prostředí.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Čtěte více

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Méně