Master of Business Administration ve zdravotnictví Management

Všeobecné informace

Popis programu

12-měsíční, 36-kreditní MBA v oblasti řízení zdravotní péče na Salem International University připravuje vás na pokročilé obchodní role v rámci poskytovatelů zdravotní péče a společnosti související se zdravotní péčí. Po dokončení studia byste měli být kompetentní a efektivní podnikatelský problém, který může:

 • Uvažujte o podnikatelských rozhodnutích založených na pochopení jedinečného regulačního prostředí zdravotní péče, finančních potřeb a cílů služby pacienta.
 • Pomozte rozvíjet, řídit a udržovat lidské zdroje v rámci zdravotní péče prostřednictvím pochopení rolí poskytovatele zdravotní péče a požadované kvalifikace.
 • Posílejte péči o pacienty pomocí analýzy metriky výkonu.
 • Porozumět a popsat americký systém zdravotní péče v globálním kontextu.

O tomto programu

Tento program připravuje studenty na profesní dráhy a povinnosti jako:

 • Finanční manažer - dohlížet na všechny aspekty finančního řízení akutních nebo dlouhodobých pečovatelských služeb.
 • Správce materiálů - nákup zařízení a spotřebního materiálu.
 • Ošetřovatelská správa - Zajistěte, aby zaměstnanci poskytovali včasné a efektivní služby.
 • Manažer organizace pro duševní zdraví - řídí každodenní fungování instituce.
 • Generální ředitel - Zaměstnává, pověřuje a dohlíží na zaměstnance.

Formát kurzu

Salem nabízí zrychlené vysokoškolské a postgraduální studijní programy s nepřetržitým zápisem prostřednictvím distančního vzdělávání nebo na zemi v našem Salem, Západní Virginie areálu. Kurzy jsou dodávány v měsíčním formátu (4 týdny) a jsou dokončeny na zemi, on-line nebo kombinovaným přístupem, který využívá oba metody doručování. Online kurzy jsou strukturovány tak, aby fungovaly v rámci omezení zaměstnání na plný úvazek, což vám umožní získat titul s minimálním narušením vašeho rušného plánu. Tradiční studijní programy na zemi jsou k dispozici pro studenty a pasažéry kampusu.

Čísla / názvy kurzů

 • HCM605 Úvod do řízení a řízení zdravotní péče
 • HCM610 Zdravotnictví, politika a etika
 • HCM615 Zdravotní péče
 • HCM620 Organizační chování a řízení lidských zdrojů ve zdravotnictví
 • HCM625 Plánování, propagace a hodnocení zdravotní péče

Požadavky na přijetí

Vstup do Salemu je otevřen všem kvalifikovaným uchazečům bez ohledu na rasu, barvu, vyznání, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, národní původ nebo schopnost / postižení. Každý, kdo si přeje navštívit Salem, získá potřebnou žádost od úřadu Admissions nebo on-line z našeho webu www.salemu.edu. Vyplněná přihláška by měla být předána Úřadu přijímání co nejdříve. Pro všechny žadatele je požadován bezplatný poplatek za podání žádosti. Univerzita přiznává studenty na základě měsíčního startu. Přijetí je v pravomoci mezinárodní univerzity v Salemu; některé programy mají další požadavky na přijetí.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... Čtěte více

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. Méně
Salem , Carmel + 1 Více Méně