Master of Business Administration ve sportu

Všeobecné informace

Popis programu

MBA v oblasti sportovního a rekreačního managementu na Salem International University vyvíjí vaše celkové strategické dovednosti pro podnikání, se specifickými znalostmi zaměřenými na kariéru v řízení sportu. Po promoci byste měli být kompetentním obchodním řešitelem problémů, který může:

 • Aplikujte manažerské strategie na specifické potřeby sportovních týmů, sportovních lig, rekreačních zařízení a dalších příbuzných organizací.
 • Pochopte pravidla a předpisy pro různé sportovní federace a ligy.
 • Využijte výzkum a data k rozvoji efektivních propagačních a marketingových strategií pro sportovní organizace.
 • Vést lidi a procesy s profesionální integritou.

O tomto programu

Tento program připravuje studenty na profesní dráhy a povinnosti jako:

 • Rozvoj mládeže - Přímé programy pro komunitu a mládež.
 • Profesionální trenér - vedou profesionální sportovce k úspěchu.
 • Koordinátor události - spravujte a organizujte všechny aspekty sportovních a rekreačních akcí.
 • Manažery parků a zařízení - Zajistit, aby veřejné a soukromé parky a zařízení byly udržovány a provozovány tak, aby bezpečně uspokojovaly potřeby zákazníků a sponzorské společnosti nebo vládní agentury.
 • Generální ředitel - Dohlíží na všechny aspekty řízení podniku.

Formát kurzu

Salem nabízí zrychlené vysokoškolské a postgraduální studijní programy s nepřetržitým zápisem prostřednictvím distančního vzdělávání nebo na zemi v našem Salem, Západní Virginie areálu. Kurzy jsou dodávány v měsíčním formátu (4 týdny) a jsou dokončeny na zemi, on-line nebo kombinovaným přístupem, který využívá oba metody doručování. Online kurzy jsou strukturovány tak, aby fungovaly v rámci omezení zaměstnání na plný úvazek, což vám umožní získat titul s minimálním narušením vašeho rušného plánu. Tradiční studijní programy na zemi jsou k dispozici pro studenty a pasažéry kampusu.

Čísla / názvy kurzů

 • SMG601 Ekonomika sportu a rekreace
 • SMG602 Sportovní a rekreační finance
 • SMG603 Obchodní právo a vládní agentury v oblasti sportu a rekreace
 • SMG604 Plánování, propagace a hodnocení sportu a rekreace
 • BUS600 Organizační chování, vedení a etika

Požadavky na přijetí

Vstup do Salemu je otevřen všem kvalifikovaným uchazečům bez ohledu na rasu, barvu, vyznání, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, národní původ nebo schopnost / postižení. Každý, kdo si přeje navštívit Salem, získá potřebnou žádost od úřadu Admissions nebo on-line z našeho webu www.salemu.edu. Vyplněná přihláška by měla být předána Úřadu přijímání co nejdříve. Pro všechny žadatele je požadován bezplatný poplatek za podání žádosti. Univerzita přiznává studenty na základě měsíčního startu. Přijetí je v pravomoci mezinárodní univerzity v Salemu; některé programy mají další požadavky na přijetí.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... Čtěte více

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. Méně
Salem , Carmel + 1 Více Méně