Read the Official Description

Studenti s nápady komerčního nebo společenského podnikání, kteří chtějí rozvíjet své podnikatelské a podnikatelské dovednosti a znalosti, mají prospěch z studia tohoto programu. Flexibilní modulární struktura programu umožňuje studentům studovat program po etapách a rozvíjet a pracovat na svém podnikatelském nebo inovačním projektu. Studenti mají také přístup k projektovému prostoru, mentorskému programu a nezadaným mistrovským třídám a akcím s podnikateli a dalšími příslušnými odborníky v oboru, kteří poskytují skutečnost a přísnost, která doplní svou třídní studii.

Kurz je určen studentům s podnikatelskými dovednostmi a znalostmi v pružné a modulární struktuře, která je akademicky přísná, ale také praktická, aby umožnila rozvoj budoucích podnikatelů a inovátorů.

Kurz se hodí pro studenty z podnikatelského i nepodnikatelského prostředí, kteří se zajímají o podnikání a rozvoj vlastního podnikání, inovačních manažerů a manažerů, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti a znalosti, a současných podnikatelů, kteří hledají specifické dovednosti a znalosti v podnikání.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by University of Technology Sydney »

Last updated November 20, 2018
This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
1 rok
Denní studium
Price
19,960 AUD
v AUD za relaci 24 cp
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date