Master of Business Administration v účetnictví

Všeobecné informace

Popis programu

12-měsíční, 36-kreditní MBA v účetnictví na Salem International University připravuje vás na pokročilé obchodní role, které se zaměřují na funkci účetnictví. Po dokončení studia byste měli být kompetentní a efektivní podnikatelský problém, který může:

 • Aplikujte technické znalosti obchodního práva, GAAP a účetní etiky na účetní funkce.
 • Poskytněte přesné a vhodné přehledy a pochopte dopad konkrétních událostí (např. Fúzí a akvizic) na účetní výkazy.
 • Využijte účetní informace jako součást strategického podnikového rozhodovacího procesu.
 • Správa a monitorování profesionálů v oblasti účetnictví.
 • Prokázat mimořádnou profesionální integritu a etické chování v účetnictví v souladu s pokyny American Institute of Certified Public Accountants (AICPA).

O tomto programu

Tento program připravuje studenty na profesní dráhy a povinnosti jako:

 • Interní auditor nebo finanční správce
 • Corporate Controller

Certifikovaný účetní - Toto licenční povolání vyžaduje rozsáhlé vzdělání, účetní nebo auditorskou praxi, úspěšné absolvování zkoušky CPA a další požadavky stanovené správní radou West Virginia nebo jiným státem. Salem kombinované BSBA a MBA s účetnictvím specializace splňují nebo překračují akademické požadavky na licencování CPA v mnoha státech.

Formát kurzu

Salem nabízí zrychlené vysokoškolské a postgraduální studijní programy s nepřetržitým zápisem prostřednictvím distančního vzdělávání nebo na zemi v našem Salem, Západní Virginie areálu. Kurzy jsou dodávány v měsíčním formátu (4 týdny) a jsou dokončeny na zemi, on-line nebo kombinovaným přístupem, který využívá oba metody doručování. Online kurzy jsou strukturovány tak, aby fungovaly v rámci omezení zaměstnání na plný úvazek, což vám umožní získat titul s minimálním narušením vašeho rušného plánu. Tradiční studijní programy na zemi jsou k dispozici pro studenty a pasažéry kampusu.

Čísla / názvy kurzů

Účetní kurzy:

 • ACC551 Pokročilé účetnictví
 • ACC552 Etická účetnictví
 • ACC553 Advanced Auditing
 • ACC554 Obchodní právo
 • ACC555 Forenzní účetnictví

Požadavky na přijetí

Vstup do Salemu je otevřen všem kvalifikovaným uchazečům bez ohledu na rasu, barvu, vyznání, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, národní původ nebo schopnost / postižení. Každý, kdo si přeje navštívit Salem, získá potřebnou žádost od úřadu Admissions nebo on-line z našeho webu www.salemu.edu. Vyplněná přihláška by měla být předána Úřadu přijímání co nejdříve. Pro všechny žadatele je požadován bezplatný poplatek za podání žádosti. Univerzita přiznává studenty na základě měsíčního startu. Přijetí je v pravomoci mezinárodní univerzity v Salemu; některé programy mají další požadavky na přijetí.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... Čtěte více

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. Méně
Salem , Carmel + 1 Více Méně