Master of Business Administration a Master of International Commercial Law

Všeobecné informace

Popis programu

Za pouhé dva roky můžete absolvovat dva magisterské tituly. Získejte mezinárodně uznávané MBA, stejně jako magisterský titul v mezinárodním obchodním právu.


O kurzu

Naše MBA Full-Time Intensive nabízí vynikající přípravu na získání požadované práce. Magistr mezinárodního obchodního práva vám navíc poskytne neocenitelné znalosti v této oblasti. Kurz zahrnuje personalizovaný program rozvoje vedoucích pracovníků, který byl vytvořen vedoucím fakultou světové úrovně a individuální mentoring seniorského průmyslu. Získáte také koučování a semináře v oblasti kariéry a pracujete na projektu strategické analýzy a poradenství pro jednu z našich partnerských organizací. Master of International Commercial Law poskytuje solidní základ v oblastech práva, které se týkají obchodu, prodeje, lodní dopravy a financí. Poté se specializujete na oblasti, jako je právo WTO, obchodní rozhodčí řízení, srovnávací právo a zákony a regulace australských finančních transakcí.


Vybavení a vybavení

Nejmodernější budova Business School zahrnuje přednáškové místnosti, kazetové studovny a prostory pro skupinové a individuální studium. Studenti mají také přístup do kavárny Common Learning Area a Business School. Postgraduální studenti mají přístup k postgraduální studovně, zatímco studenti MBA mají další přístup k křídlu MBA.


Požadavky na přijetí

Angličtina kompetence

Angličtina je jazykem výuky a hodnocení u UWA a budete muset splňovat anglické jazykové požadavky univerzity, aby získali nárok na místo.


Stipendia

Stipendia jsou k dispozici studentům z různorodého prostředí, včetně akademických výsledků, finanční potřeby, znevýhodnění ve vzdělání, vedení a komunitních služeb, uměleckých nebo sportovních úspěchů a od venkovské nebo odlehlé oblasti.


Kariérní Pathways

Absolventi MBA jsou velmi vyhledávaní v průmyslu a pokročili v řadě vedoucích pozic v oblastech, jako je rozvoj podnikání, strategie, marketing a podnikové finance. Tyto role spadají do rozmanitého spektra veřejných, soukromých a neziskových sektorů, včetně vládních resortů, zdrojů, poradenství a finančních služeb.


Rychlé podrobnosti

Postavení

 • K dispozici 2017

Místa

 • Perth

Účast

 • Plný úvazek

dodávka

 • Na kampusu

Počáteční data

 • leden

Týdenní čas kontaktu

 • V jednotlivých semestrech se očekává, že studenti budou studovat na plný úvazek v prvním roce

Úroveň studia

 • Postgraduální

Kód kurzu

 • 43540

Kód CRICOS

 • 088011C, 088011C

Délka trvání plného nebo částečného pracovního úvazku

 • 2 roky

Kurzy jsou k dispozici v jazycích

 • Master of Business Administration a Master of International Commercial Law
Poslední aktualizace Květen 2018

Informace o škole

University of Western Australia Business School's mission is to provide world-class education, research and community engagement for the advancement of the prosperity and welfare of our communities.

University of Western Australia Business School's mission is to provide world-class education, research and community engagement for the advancement of the prosperity and welfare of our communities. Méně