Master of Business Administration - Mezinárodní akreditovaný program MBA

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Jednoduše řečeno, švýcarské vzdělání přináší hodnotu.

Náš titul MBA akreditovaný v USA a EU vám dává více než novou řadu na vašem resumé. Poskytuje vám profesionální bránu do kariéry, kterou chcete, kdekoli na světě.

38864_swiss_school_of_management_992.jpg

Naše zkušenosti s MBA vás zavedou dovnitř, na čem záleží, a to vás přiměje oslovit se dovnitř, abyste mohli rozvíjet a posilovat své silné stránky, dovednosti a důvěru. V každém případě, třídě, události a činnosti budete požádáni nejen o studium vedení, ale také o jeho předvedení.

Každý den v SSM začíná jednou otázkou: „Co uděláte?“, Protože to je nejpravdivější způsob, jak vás připravit na větší otázku, která je nejdůležitější, ať už je to tady nebo ve vaší kariéře, mimo náš kampus: „Jaký rozdíl budete vyrobit na světě “.

119472_46707195_2019413841488086_5226798993903714304_o.jpg

Učení v praxi

Studenti by měli vědět, že existují zvláštní okamžiky, které přitahují vše, co jsme se naučili, do středu pozornosti. Když teorie, praxe, zkušenosti a talent přicházejí do jednoho ostrého bodu - rozhodnutí, které utváří definitivní postup. Otázkou tedy již není „co lze udělat“, ale „co udělám“.

To je švýcarský způsob podnikání. Pověst Švýcarska pro vynikající výsledky je způsobena vysoce kvalifikovanou pracovní silou vykonávající vysoce kvalifikovanou práci. Zdrojem této reputace je to, co je Švýcarsko známé - vysoce kvalitní vzdělávání v celé Evropě.

Mezi nejlepší programy MBA po celém světě

Titul MBA Švýcarské školy managementu se uděluje ve spolupráci s INSEEC Business School, která je jednou z 20 nejvýznamnějších obchodních škol v Evropě a jejíž titul MBA patří mezi nejlepší programy na světě a je akreditován Asociací MBA. Titul SSM MBA je navíc plně akreditován Radou IACBE a CHEA pro vysokoškolské vzdělávání v USA. Náš titul MBA je také akreditován ministerstvem pro záležitosti veteránů. SSM je školou certifikovanou školou od EduQua, švýcarského certifikátu kvality (akreditovaného švýcarskou federální vládou) pro instituce vyššího a dalšího vzdělávání.

Typy nabízených MBA

Švýcarská škola managementu nabízí různé programy MBA:

 • Denní program MBA v Římě (1 rok)
 • Executive MBA (EMBA) program v Římě (1 rok)
 • Duální program MBA v Římě a v Paříži / Londýně (1–2 roky)
 • Capital MBA program v Římě, Paříži a Londýně (2 roky)


Náš přístup se zaměřuje na čtyři oblasti

Globální

Postavte se výzvě působit v globálním světě. Spojte se s mezinárodními kandidáty a zažijte, co to znamená pracovat na rameni s lidmi z různých zemí, kultur a názorů.

38863_swiss_school_of_management_993.jpgUčení v praxi

Naučte se, jak se rozhodovat tváří v tvář konfliktním datům, složité politice a intenzivním tlakům.

Podnikání

Prozkoumejte potenciální nový podnik, spojte se s podnikateli a objevte nové příležitosti.

Vztahy s absolventy

Budujte spojení a objevujte obchodní příležitosti. Jako účastník MBA budete mít příležitost zapojit se do mezinárodních mládežnických konferencí pořádaných akademickými partnery SSM v Evropě. Budete mít také možnost přejít na náš program Dual nebo Capital MBA a udělit si placenou stáž v délce šesti měsíců v Paříži nebo Londýně. Pokud chcete svou kariéru povýšit na další úroveň, jděte do Říma. Zjistěte, jak švýcarské myšlení posune vaši kariéru dále, než jste si kdy mysleli.

38866_swiss_school_of_management_linkedin.jpg

Osnovy

Výuka probíhá dvakrát týdně: pondělí

Kurzy

 • Vedení 360 stupňů
 • Účetnictví
 • Marketingová dynamika
 • Organizační chování
 • Globální makroekonomie a finance
 • Mezinárodní právo a etika
 • Globalizace
 • Kybernetická bezpečnost
 • Investice
 • Konkurenční strategie
 • Globální jednání
 • Intenzivní specializační kurzy
 • Výzkum disertační práce - samostudium

Specializace

Program MBA na plný úvazek může být dokončen v různých specializacích / specializacích.

 • Globální management a vedení
 • Finance
 • Podnikání
 • Lidské zdroje
 • Zdraví, bezpečnost a životní prostředí (HSE)
 • Luxusní řízení
 • Marketing
 • Neziskové organizace
 • Projektový management
 • Finanční technologie (Fintech)

119476_04.jpg

Opravdu Dual MBA zážitek, udělejte si jedinečný!

Program Dual MBA může být dokončen do 18 nebo 24 měsíců. Program začíná v září nebo v lednu, v Římě, ve Švýcarské škole managementu, kde absolvujete všechny základní kurzy a specializujete se na globální management a vedení. Po jednom roce na SSM v Římě se přestěhujete do INSEEC Paříže nebo Londýna na dalších šest měsíců školy. Jakmile dokončíte svou akademickou dráhu, INSEEC pro vás zorganizuje rozhovory, abyste se rozhodli pro placenou stáž v Paříži nebo Londýně.

Na konci cesty absolvujete mezinárodní akreditovaný titul MBA a šestiměsíční pracovní zkušenosti. Stáž není pro získání titulu Dual MBA povinná .ome je více než fascinující evropské hlavní město; je to velkolepá encyklopedie živé historie.

Program Dual MBA vám umožňuje specializovat se na dvě různá pole a vydělat více než 60 ECTS. V Římě se specializujete na globální správu

Kapitál MBA, stojící z davu!

Zkušenost Capital MBA s třemi městy, kterou poskytli INSEEC a Švýcarská škola managementu v Římě, vás vezme na světovou cestu trvající 18 měsíců mezi hlavními městy Řím, Paříž a Londýn. Poslední složkou je povinná šestiměsíční stáž. Studenti dostanou příležitost pohovořit se o placené (ano, placené) stáži nabízené jedním z našich 10 000 partnerů po celém světě.

Vaše dvouletá cesta do hlavního města MBA začíná v září nebo v únoru v Římě nebo v Paříži. Každých šest měsíců se přestěhujete do jiného města. Na požádání můžete začít mezi oficiálními příjmy.

Objevte rozdíl SSM

V rámci programu MBA budou studenti studovat filozofii vedení, podnikání, podnikání a řízení, které lze aplikovat na jakoukoli manažerskou roli napříč různými průmyslovými odvětvími. Naše obchodní škola také poskytuje studentům praktické zkušenosti s vedením skupin a diskusí ve třídě.

Naše mezinárodní akreditovaná MBA zahrnuje přednášky , firemní návštěvy , hostující řečníky , sebehodnocení a cvičení pro pokračování / stáž. Naším cílem je začít rozvíjet sítě studentů od okamžiku jejich příjezdu.

Studenti také zjistí, že naše umístění v centru města jim umožňuje využívat vše, co Řím nabízí. Třídy jsou v docházkové vzdálenosti od všeho, včetně náměstí Piazza Navona, Pantheonu, Španělských schodů a Vatikánu.

Skvělá obchodní škola by měla tvrdě pracovat na vylepšení svých kariérních vyhlídek. V SSM je to přesně to, co děláme pro každého z našich studentů.

Výhoda Říma

Řím je více než fascinující evropské hlavní město; je to velkolepá encyklopedie živé historie. Bylo řečeno, že všechny silnice vedou do Říma a v Římě každá silnice vede k věčnosti. Žít a studovat v Římě poskytuje vzácnou příležitost zažít kulturu, která pomohla formovat moderní svět. Přijďte studovat na švýcarskou školu managementu a chodit po stejných starých dlažebních kostkách, kde to kdysi udělali Julius Caesar a Constantine the Great.

Pařížská výhoda

V Paříži je vzduch hustý s možností. Studenti, kteří žijí a studují v Paříži, využívají svých možností studiem na kvalitních vzdělávacích institucích a životem v kterékoli z chladných a módních čtvrtí Paříže. Studenti, kteří v Paříži studují v zahraničí, také využívají množství pařížských kulturních hotspotů, ikon a událostí. Mnoho studentů se dokonce zavázalo k pokročilým jazykovým programům a kvalitním stážím v některých mocných průmyslových odvětvích Paříže. Pařížské studijní programy v zahraničí konečně poskytují studentům rozsáhlou skvělou příležitost akademicky, osobně a profesionálně.

Londýnská výhoda

Londýn je nepochybně jedním z nejdynamičtějších měst na světě. Studenti, kteří žijí a studují v Londýně, jsou vystaveni mezinárodnímu prostředí, což jim umožňuje otevřít se rozmanitosti, kterou tento svět může nabídnout při pobytu v krásném městě, založeném na mnoha špičkových nadnárodních společnostech. Londýn je také hrdý na své kulturní dědictví, je známý svými různými důležitými památkami a je také domovem královské rodiny. Mnoho studentů se dokonce zavázalo k pokročilým jazykovým programům a kvalitním stážím v některých z mnoha silných průmyslových odvětví Londýna. Programy studia v zahraničí v Londýně poskytují studentům univerzálně skvělou příležitost akademicky, osobně a profesionálně.

119470_50082505_2086427414786728_3933537560294326272_o.jpg

Svědectví

Jméno: Emma Smith

Obor: Globální management

Místo výkonu práce: Americká zámořská škola v Římě

Promoce Rok: 2018

Současné zaměstnání: asistent pro komunikaci a rozvoj a nový učitelský učitel

Oblíbená citace: „Nebojte se chodit sama. Nebojte se to líbit. “

38865_swiss_school_of_management_colosseum.jpg


Odešlete svou žádost nebo jakékoli dotazy na následující e-mailovou adresu: info@ssm.swiss

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... Čtěte více

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. Méně