Master of Business Administration MBA

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Proč zvolit tento kurz

„Surrey MBA je transformační zkušenost s učením. Uděláme víc, než změníme vaše kariérní vyhlídky: chceme změnit způsob, jakým si myslíte. Dosahujeme toho prostřednictvím souhry teorie a praxe, podporováním vašeho učení pomocí nejnovější teorie řízení a spolupráce s odborníky v oboru.

Náš kurz je integrativní a interdisciplinární, aby odrážel osvědčené postupy v obchodním světě. Naše moduly jsou propojeny smysluplným způsobem, což vám umožní opylovat obsah napříč širším prostředím MBA. Surrey MBA je digitální, agilní a podnikatelský a odejdete připraveni stát se průkopníkem v rychle se měnícím obchodním světě. “
Chris Mahon
Programový ředitel

143435_rsz_191_duke_of_kent_building.jpgUniversity of Surrey","author_url":"","source":""}" />

Co budete studovat

Věříme, že skutečně úspěšná kariéra je podporována vizionářským vedením, hlubokým smyslem pro zodpovědnost a schopností vytvářet a rozvíjet inovativní a udržitelné příležitosti. Tyto zásady jsou zásadní jak pro náš výzkum, tak pro Surrey MBA zkušenosti, které poskytují pečlivou rovnováhu mezi teorií a praxí při přípravě na realitu moderní obchodní krajiny.

Naše propojené kurzy MBA jsou vysoce relevantní pro každého, kdo chce rozvíjet svou kariéru a schopnost vedení se svým současným zaměstnavatelem nebo provést přechod k rozšíření svých dovedností a spojení s cílem zahájit něco nového.

Profesionální uznání

 • MBA - Asociace MBA (AMBA)
  Akreditováno Asociací MBA (AMBA).
 • MBA - Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB)
  Akreditováno asociací pro Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Studujte a pracujte v zahraničí

Mezinárodní studijní cesta

Naše volitelná dvoutýdenní mezinárodní studijní cesta vám dává jedinečnou příležitost seznámit se z první ruky s mezinárodním obchodem. Cestujete do vybrané mezinárodní destinace, účastníte se firemních návštěv a budete přednášeni špičkovými mezinárodními akademiky na partnerských univerzitách. Kromě učení budete mít také příležitost prozkoumat hlavní cíle a památky vaší destinace.

Předchozí prohlídky

Naše předchozí zájezdy viděli naše studenty cestovat do Pekingu v Číně.

Firemní návštěvy zahrnovaly:

 • Baidu
 • Intel
 • Microsoft

Témata přednášek zahrnuta:

 • Čínský marketing značky
 • Chování spotřebitele v Číně
 • Podnikání a investice
 • Strategické řízení korporací internetové éry v Číně.

143440_rsz_dsc_8895.jpg

Mentoring schéma

V rámci programu MBA vás spojíme s mentorem relevantním pro váš sektor, profesi a osobnost. Naši mentoři jsou mimo jiné zkušenými vedoucími pracovníky, generálními řediteli a vedoucími pracovníky v oblasti technologií, strojírenství, marketingu, obchodu a průmyslu třetího sektoru. S tím, jak váš vztah roste, také vaše porozumění a důvěra v diskusi a aplikaci skutečných příkladů z obchodního světa.

Obchodní snídaně

Hostujeme pravidelné pracovní snídaně s hostujícími reproduktory včetně našich absolventů, partnerů a mentorů. Tyto události vám dávají příležitost spojit se s profesionály z celého světa v otevřeném a neformálním prostředí. Každá relace vám umožní propojit se a získat cenné informace a praktické rady od našich řečníků, čímž přináší zážitek ze skutečného života a praktický význam do dynamického vzdělávacího prostředí.

Vstupní požadavky

MBA na plný úvazek

Minimální titul 2: 2 UK vyznamenání nebo uznaná rovnocenná mezinárodní kvalifikace. Musíte také mít alespoň tři roky postgraduální praxe v manažerské roli, aby se mohli přihlásit. Uchazeči, kteří nemají titul nebo méně než 2: 2, budou postoupeni řediteli programu MBA, protože mohou být přijati za výjimečných okolností, pokud se má za to, že pracovní praxe nahradí nedostatek akademické kvalifikace.

Výkonný (částečný) MBA

Minimální titul 2: 2 UK vyznamenání nebo uznaná rovnocenná mezinárodní kvalifikace. Musíte také mít alespoň tři roky postgraduální praxe v manažerské roli, aby se mohli přihlásit. Uchazeči, kteří nemají titul nebo méně než 2: 2, budou postoupeni řediteli programu MBA, protože mohou být přijati za výjimečných okolností, pokud se má za to, že pracovní praxe nahradí nedostatek akademické kvalifikace.

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

The University of Surrey is a global community of ideas and people, dedicated to life-changing education and research. With a beautiful and vibrant campus, we provide exceptional teaching and practica ... Čtěte více

The University of Surrey is a global community of ideas and people, dedicated to life-changing education and research. With a beautiful and vibrant campus, we provide exceptional teaching and practical learning to inspire and empower our students for personal and professional success. Through our staff and students, Surrey achieves great things. Méně