Master of Business Administration - MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Waikato MBA je vysoce praktická kvalifikace světové úrovně řízení. Je navržen tak, aby nově vznikajícím lídrům a manažerům vybavil dovednosti a schopnost být průkopníkem, který dokáže zvládnout nejednoznačnost, složitost a neustále se měnící obchodní prostředí.

Waikato Management School se zavázala k rozvoji inovačních a etických vedoucích pracovníků, kteří jsou podporováni obchodní škole, která je zaměřena na výzkum světové úrovně v oblasti inovací a zodpovědného řízení.

Znalosti a zkušenosti, které přinášejí naši účastníci do učebny, jsou velmi ceněné. Tímto jsme si uvědomili, že jsme vytvořili program, který bude inspirovat, vzdělávat a transformovat naše absolventy MBA. Silný důraz je kladen na akční učení a tento styl aplikovaného učení zajišťuje praktické uplatnění teorie a poskytuje okamžitou návratnost investic.

Často slyšíme, že naši účastníci říkají: "To, co jsem se dnes naučil, mohu použít zítra", což potvrzuje velmi praktickou povahu obsahu kurzu. S naším MBA se naučíte řídit se důvěrou, uplatňovat inovace a vytvářet důležité kontakty. Během cesty MBA se účastníci posouvají z funkčního na strategické řízení, od specializovaného na obecné myšlení, od místních po globální perspektivy a od strukturovaných až po inovativní myšlenky.

Vítejte na Waikato Management School a na našem transformačním programu MBA. Připojte se k nám a vydejte se na cestu, která se mění život.

Akreditace trojitého koruny

Waikato Management School se řadí mezi nejvýznamnější 1% z přibližně 14 000 obchodních škol po celém světě, které získaly status akreditace Triple Crown - mezinárodní uznání excelence v oblasti podnikového vzdělávání. Naše instituce, škola a program Master of Business Administration jsou uznávány různými globálními pozicemi.

  • Asociace na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) AACSB uznává instituce, které podporují své poslání a základní hodnoty, usilují o posílení zájmů globálního manažerského vzdělávání a podílejí se na komunitě vedoucích obchodních škol AACSB.
  • Sdružení akreditací MBA - AMBA je oceněna nejlepšími mezinárodními programy, které označují nejvyšší standardy dosažení v postgraduálním obchodním vzdělávání. Studenti, obchodní školy, absolventi a zaměstnavatelé všichni uznávají AMBA jako zlatý standard.
  • Systém zdokonalení kvality EFMD - EQUIS je přední mezinárodní systém hodnocení kvality, zdokonalování a akreditace vysokoškolských institucí v oblasti řízení a podnikové správy.
  • CEO Magazine MBA Rankings - Waikato MBA si udržela svůj status Tier 1 v časopise CEO Magazine Global MBA Rankings 2018, od prvního dosažení této pozice v roce 2017. Waikato je jedním z pouze 18 obchodních škol mimo Severní Ameriku a Evropu k dosažení tohoto statutu.

Proč Waikato?

Nejdůležitější důvody, proč si vybrat Waikato pro cestu MBA

  • Klíčovou disciplínu inovace, vedení a zodpovědného řízení jsou do programu zapojeny
  • Triple Crown akreditované třemi globálními akreditačními organizacemi - AACSB, AMBA a EQUIS.
  • Menší velikosti třídy znamenají vysokou úroveň interakce s lektory a spolužáky
  • Přísné přijímací hodnocení vytvářejí profesně a kulturně různorodé kohorty, které zlepšují učení a vytváření sítí.
  • Flexibilní možnosti studia, aby vyhovovaly vašemu harmonogramu a životnímu stylu.
  • Programové poplatky zahrnují všechny náklady na studijní cesty a učební materiály

Aplikace

Aplikace pro Waikato MBA mohou být dokončeny prostřednictvím online portálu The University of Waikato na adrese enrol.waikato.ac.nz

Vstupní kritéria a požadavky na anglický jazyk naleznete na stránce waikato.ac.nz/go/MBA.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Čtěte více

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Méně
Hamilton , Tauranga + 1 Více Méně