Master of Business Administration Executive (EMBA) poskytuje integrovanou sadu sofistikovaných teoretických a odborných schopností pro vedoucí pracovníky, ty, kteří usilují o výkonné funkce a podnikatelé.

Program rozvíjí dovednosti potřebné k tomu, aby reagoval na dynamické podnikatelské prostředí tím, že identifikuje, zavádí a řídí nejlepší obchodní praktiky ve všech fázích obchodního a profesního životního cyklu.

Vedoucí schopnosti a přístupy jsou posíleny tak, aby umožňovaly efektivní reakce na řízení všech obchodních modelů. Absolventi jsou vybaveni tak, aby byli inovativní, vizionářští a strategičtí v poskytování zákaznických výstupů.

Aby vedoucí pracovníci mohli řídit své pracovní a studijní závazky, program se během dlouhých víkendů vyučuje v intenzivním režimu, včetně víkendového pobytu a intenzivního studijního pobytu na moři.


Ve výjimečných případech budou kandidáti, kteří nemají bakalářský titul, ale mohou prokázat vyšší výkonné pracovní zkušenosti, považováni za přijetí do programu individuálně.

Výsledky výuky kurzu

Výsledky výuky kurzu jsou prohlášení o dosaženém vzdělání, které jsou vyjádřeny v tom, co se od studenta očekává, že má znalost, porozumění a schopnost dělat po ukončení kurzu.

1

Struktura kurzu

Kandidáti musí vyplnit dvanáct (12) předmětů (72 kreditů). K dispozici je deset (10) povinných předmětů (60 kreditů) plus dva (2) volitelné předměty (12 kreditů) vybraných z 900 úrovní předmětů nabízených Business Faculty.

Vstupní požadavky

Uznávaný bakalářský titul s ekvivalentní průměrnou známkou 50% plus minimálně tři roky odpovídající odborné nebo manažerské zkušenosti na plný úvazek a jednoleté prohlášení o motivaci *. Další terciární kvalifikace spolu s rozsáhlými odbornými pracovními zkušenostmi budou zváženy.

Nebo uznávaný absolventský diplom nebo certifikát absolventa, spolu s pětiletou odbornou nebo manažerskou praxí na plný úvazek nebo rovnocenným partnerem a prohlášení o motivaci *.

Nebo plné členství v kvalifikovaném odborném orgánu.
Uchazeči s jinými relevantními terciárními kvalifikacemi a / nebo podstatnými relevantními odbornými nebo manažerskými zkušenostmi budou také zvažováni pro vstup.

* Prohlášení o motivaci by nemělo obsahovat více než jednu stránku napsanou v angličtině a adresa: vaše motivace ke studiu MBA se Sydney Business School, University of Wollongong ; a jak tento stupeň pomůže dosáhnout cílů a aspirací kariéry.

Proč zvolit tento kurz

Naše kurzy jsou průběžně rozvíjeny, informovány výzkumem, strukturovány na aplikovaných výsledcích, uznávané průmyslem, dodávány vysoce kvalifikovanými akademickými pracovníky a podporovány prostřednictvím dodatečných specializovaných zdrojů pro studium a rozvoj studentů.

Naše specializované služby podpory studentů jsou postaveny na základě vašich individuálních potřeb. Náš studentský poradce, akademický personál a konzultant kariéry jsou k dispozici každý týden ke konzultaci. Studijní dovednosti probíhají také jednou za týden, aby byl zajištěn váš úspěch. Poskytujeme řadu společenských a semi-formálních akcí, které vám dávají příležitost propojit se svými vrstevníky, členy místní obchodní komunity a absolventy.

Mezinárodní studenti si mohou zvolit možnost výběru volitelného předmětu, Global Workplace Practice, který zahrnuje praktické hledání zaměstnání a přístup k australské pracovní síle, buď prostřednictvím stáže, průmyslovým projektem nebo zaměstnáním na částečný úvazek.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z University of Wollongong Faculty of Business »

Poslední aktualizace June 25, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Kombinované
Price
61,488 AUD
Poplatky za školné jsou závislé na skutečném roce zahájení a mohou být změněny bez předchozího upozornění.
Deadline
Kontaktuj školu
Applications close two weeks prior to course commencement for domestic students and one week prior to course commencement date for international students.
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Applications close two weeks prior to course commencement for domestic students and one week prior to course commencement date for international students.
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Applications close two weeks prior to course commencement for domestic students and one week prior to course commencement date for international students.
End Date