Master of Business Administration Executive (EMBA) poskytuje integrovanou sadu sofistikovaných teoretických a odborných schopností pro vedoucí pracovníky, ty, kteří usilují o výkonné funkce a podnikatelé.

118911_IMG_7991JPG.jpg

Program rozvíjí dovednosti potřebné k tomu, aby reagoval na dynamické podnikatelské prostředí tím, že identifikuje, zavádí a řídí nejlepší obchodní praktiky ve všech fázích obchodního a profesního životního cyklu.

Vedoucí dovednosti jsou zdokonaleny, aby umožnily účinné reakce na správu všech obchodních modelů. Absolventi jsou vybaveni tak, aby byli inovativní, vizionáři a strategičtí v poskytování zákaznických výsledků.

Aby mohli vedoucí pracovníci řídit své pracovní a studijní závazky, je program dodáván v intenzivním režimu po dlouhé víkendy, včetně rezidenčního víkendu a intenzivního zahraničního studijního pobytu.

Ve výjimečných případech budou kandidáti, kteří nemají bakalářský titul, ale mohou prokázat vyšší výkonné pracovní zkušenosti, považováni za přijetí do programu individuálně.

118714_Sydney4.png

Sydney Campus

Struktura výuky předmětu

Výsledky výuky kurzu jsou prohlášení o dosaženém vzdělání, které jsou vyjádřeny v tom, co se od studenta očekává, že má znalost, porozumění a schopnost dělat po ukončení kurzu. Studenti absolvující tento kurz budou schopni prokázat:

1

Kriticky zhodnotit a integrovat znalosti a teorie související s podnikáním.

2

Vedení a práce s ostatními v různých organizačních kontextech.

3

Rozvíjet a využívat strategické sítě pro profesionální účely.

4

Účinně komunikujte s řadou zúčastněných stran ve složitých obchodních situacích.

5

Kriticky analyzujte obchodní zpravodajství v různých kontextech.

6

Aplikovat principy a metody výzkumu při navrhování a provádění poradenského projektu

Vstupní požadavky

Master of Business Administration (Executive) je v současné době k dispozici pouze pro domácí studenty s uznaným bakalářským titulem s ekvivalentní průměrnou známkou 60% plus minimálně pět let praxe v oblasti vrcholového managementu. Ve výjimečných případech budou uchazeči, kteří jsou schopni prokázat vyšší výkonnou pracovní zkušenost, považováni za jednotlivce.

Pokud máte zájem o studium MBA, ale nesplňují výše uvedené vstupní požadavky, můžete zvážit studium magisterského obchodního řízení (MBA) nebo magisterského obchodního řízení (MBA) Advanced.

Proč studovat s námi?

Nabízíme tři příjmy ročně a mnoho předmětů je naplánováno tak, aby vyhovovaly vašim profesním a životním stylům. Některé třídy jsou nabízeny každý týden, většinou večer, zatímco jiné běží o víkendu v intenzivním režimu, aby se minimalizoval čas mimo jiné povinnosti.

Více než 90% našich absolventů je zaměstnáno do 4 měsíců od ukončení studia a průměrný nástupní plat našich postgraduálních studentů je 108 800 USD, což je o 4% více než průměr v zemi .

Nabízíme tu nejrůznější stipendia pro tuzemské i zahraniční studenty od 10% do 100%, takže můžete investovat do své budoucnosti.

Naše kurzy jsou průběžně rozvíjeny, informovány výzkumem, strukturovány na aplikovaných výstupech, uznávány zaměstnavateli, poskytovány vysoce kvalifikovanými akademiky a podporovány prostřednictvím dalších specializovaných zdrojů pro učení a rozvoj studentů.

118913_0E6A5290JPG.jpg

Naše specializované služby podpory studentů jsou postaveny na základě vašich individuálních potřeb. Náš studentský poradce, akademický personál a konzultant kariéry jsou k dispozici každý týden ke konzultaci. Studijní dovednosti probíhají také jednou za týden, aby byl zajištěn váš úspěch. Poskytujeme řadu společenských a semi-formálních akcí, které vám dávají příležitost propojit se svými vrstevníky, členy místní obchodní komunity a absolventy.

QILT 2016-2018 Průzkum výsledků absolventů.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z University of Wollongong Faculty of Business »

Poslední aktualizace Červenec 28, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
2 let
Kombinované
Price
71,652 AUD
Poplatky za školné jsou závislé na skutečném roce zahájení a mohou být změněny bez předchozího upozornění.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date