Master of Business Administration (vedoucí)

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Master of Business Administration Executive (EMBA) poskytuje integrovanou sadu sofistikovaných teoretických a odborných schopností pro vedoucí pracovníky, ty, kteří usilují o výkonné funkce a podnikatelé.

118911_IMG_7991JPG.jpg

Program rozvíjí dovednosti potřebné k tomu, aby reagoval na dynamické podnikatelské prostředí tím, že identifikuje, zavádí a řídí nejlepší obchodní praktiky ve všech fázích obchodního a profesního životního cyklu.

Vedoucí dovednosti jsou zdokonaleny, aby umožnily účinné reakce na správu všech obchodních modelů. Absolventi jsou vybaveni tak, aby byli inovativní, vizionáři a strategičtí v poskytování zákaznických výsledků.

Aby mohli vedoucí pracovníci řídit své pracovní a studijní závazky, je program dodáván v intenzivním režimu po dlouhé víkendy, včetně rezidenčního víkendu a intenzivního zahraničního studijního pobytu.

Ve výjimečných případech budou kandidáti, kteří nemají bakalářský titul, ale mohou prokázat vyšší výkonné pracovní zkušenosti, považováni za přijetí do programu individuálně.

118714_Sydney4.png

Sydney Campus

Struktura výuky předmětu

Výsledky výuky kurzu jsou prohlášení o dosaženém vzdělání, které jsou vyjádřeny v tom, co se od studenta očekává, že má znalost, porozumění a schopnost dělat po ukončení kurzu. Studenti absolvující tento kurz budou schopni prokázat:

1

Kriticky zhodnotit a integrovat znalosti a teorie související s podnikáním.

2

Vedení a práce s ostatními v různých organizačních kontextech.

3

Rozvíjet a využívat strategické sítě pro profesionální účely.

4

Účinně komunikujte s řadou zúčastněných stran ve složitých obchodních situacích.

5

Kriticky analyzujte obchodní zpravodajství v různých kontextech.

6

Aplikovat principy a metody výzkumu při navrhování a provádění poradenského projektu

Vstupní požadavky

Master of Business Administration (Executive) je v současné době k dispozici pouze pro domácí studenty s uznaným bakalářským titulem s ekvivalentní průměrnou známkou 60% plus minimálně pět let praxe v oblasti vrcholového managementu. Ve výjimečných případech budou uchazeči, kteří jsou schopni prokázat vyšší výkonnou pracovní zkušenost, považováni za jednotlivce.

Pokud máte zájem o studium MBA, ale nesplňují výše uvedené vstupní požadavky, můžete zvážit studium magisterského obchodního řízení (MBA) nebo magisterského obchodního řízení (MBA) Advanced.

Proč studovat s námi?

Nabízíme tři příjmy ročně a mnoho předmětů je naplánováno tak, aby vyhovovaly vašim profesním a životním stylům. Některé třídy jsou nabízeny každý týden, většinou večer, zatímco jiné běží o víkendu v intenzivním režimu, aby se minimalizoval čas mimo jiné povinnosti.

Více než 90% našich absolventů je zaměstnáno do 4 měsíců od ukončení studia a průměrný nástupní plat našich postgraduálních studentů je 108 800 USD, což je o 4% více než průměr v zemi *.

Nabízíme tu nejrůznější stipendia pro tuzemské i zahraniční studenty od 10% do 100%, takže můžete investovat do své budoucnosti.

Naše kurzy jsou průběžně rozvíjeny, informovány výzkumem, strukturovány na aplikovaných výstupech, uznávány zaměstnavateli, poskytovány vysoce kvalifikovanými akademiky a podporovány prostřednictvím dalších specializovaných zdrojů pro učení a rozvoj studentů.

118913_0E6A5290JPG.jpg

Naše specializované služby podpory studentů jsou postaveny na základě vašich individuálních potřeb. Náš studentský poradce, akademický personál a konzultant kariéry jsou k dispozici každý týden ke konzultaci. Studijní dovednosti probíhají také jednou za týden, aby byl zajištěn váš úspěch. Poskytujeme řadu společenských a semi-formálních akcí, které vám dávají příležitost propojit se svými vrstevníky, členy místní obchodní komunity a absolventy.

* QILT 2016-2018 Průzkum výsledků absolventů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive.

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive. Méně
Severní Wollongong , Sydney + 1 Více Méně