Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Titul MBA WilmU - váš katalyzátor kariéry

Jste připraveni nakopnout svou obchodní kariéru na vysokou rychlost a program WilmU MBA vás vybaví dovednostmi a kontakty, abyste mohli prosperovat na konkurenčním trhu práce. Tento postgraduální studijní program určený pro podnikatele a pracující profesionály nabízí maximální flexibilitu prostřednictvím výběru tradičních tříd a online kurzů. Více než deset specializovaných koncentrací MBA přizpůsobuje studijní programy vašim konkrétním kariérním cílům.

Správná kombinace pracovních dovedností

Analytics. Rozhodování. Sdělení. Síťování. Náš MBA je mnohostranný studijní program, který se stává nejlepším řešitelem problémů. Proto si špičkové společnosti jako JP Morgan, Bank of America, Christiana Care a další přední zaměstnavatelé váží zaměstnanců s MBA na Wilmington University.

Obchodní škola s odbornými znalostmi v reálném světě

V celém programu MBA budete těžit z vhledu a odborných znalostí fakulty, kteří jsou aktivními odborníky ve svých oborech. Jako vaši učitelé přinášejí do vašich kurzů informace o dnešních obchodních výzvách z první ruky. Vaši instruktoři a spolužáci vytvoří profesionální síť, na kterou se můžete obrátit při růstu své kariéry.

Cenově dostupnější a dostupnější

WilmU má ve srovnání s ostatními magisterskými programy správy podniků ve svém regionu cenově nejdostupnější školní obchodní školu. A naše politika otevřeného přijímání, bez požadavku GMAT, vám připravuje cestu ke kariérnímu úspěchu.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Vision Wilmington University’s College of Business will offer highly respected programs that provide opportunity to all lifelong learners in business practices through a professional faculty, relevant ... Čtěte více

Vision Wilmington University’s College of Business will offer highly respected programs that provide opportunity to all lifelong learners in business practices through a professional faculty, relevant curriculum and individual student support. Mission Integration Statement Wilmington University’s College of Business is committed to excellence in teaching by providing business students with practitioner-based faculty who focus on individual guidance and support with professionalism, respect, and integrity for all. The curriculum is based on fundamentals and emerging business practices recognizing the link between community needs and educational instruction. The College of Business remains nimble and current by developing and maintaining strong bonds with both alumni and the business community. Upon graduation, students will have confidently demonstrated the knowledge, skills and ability to solve problems, make meaningful contributions to the workforce, and to serve both their organization and the community at large. Accreditation The College of Business is an institutional member of and fully accredited by the International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE). Méně
Wilmington Manor