Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Master of Business Administration (MBA)

Jeden z nejuznávanějších programů v regionu, UMW MBA dělá víc než šířit znalosti - mění myšlení a vybaví studenty dovednostmi nezbytnými v dnešním obchodním světě.

Ať už vyvíjíte manažerské dovednosti, hledáte kariérní postup nebo získáte podnikatelskou výhodu, získáte magisterský titul v oboru obchodní administrativa na cestě k úspěchu. Kombinace teorie s praxí, UMW absolvent Business stupeň vám umožní získat důkladné pochopení nejlepší praxe v konkurenčním podnikatelském prostředí a připravit vás na pozici pokročilé odpovědnosti a vedení.

Je pro mě MBA program UMW vhodný?

Master of Business Administration v UMW College of Business je skvělou volbou pro nové a zkušené profesionály, kteří chtějí převzít management a vedení pozice v různých organizačních nastavení. Kandidáti by měli - ale nejsou povinni - mít dva nebo více let odborné nebo technické pracovní zkušenosti.

Co se dozvím?

Program MBA je navržen tak, aby produkoval kreativní vůdce a je usnadněn fakultou s rozsáhlými zkušenostmi z podnikání a akademické pověření. UMW vám dává znalosti a dovednosti potřebné k řízení technické a lidské strany organizací. Kombinujeme klíčové kurzy, které podporují vedení, týmovou práci a řešení problémů s volitelnými předměty, které napomáhají vašim osobním cílům. Získáte znalosti o osvědčených postupech v konkurenčním podnikatelském prostředí. K dalším možnostem patří vytváření sítí v rámci komunity Fredericksburg / Stafford prostřednictvím spolužáků a hostujících mluvčích, které jsou součástí programu.

Pro jakou kariéru budu připravena?

Absolventi programu UMW MBA jsou dobře připraveni na řadu vedoucích pozic ve firmách Fortune 500, vládních agenturách, neziskových organizacích a podnikatelských projektech. Nedávní absolventi programu MBA UMW získali pozici s organizacemi jako jsou Boeing, Booz Allen Hamilton, Citibank, Geico, General Dynamics, Intuit, Lockheed Martin, JP Morgan Chase a Northrop Grumman.

Co říkají naši absolventi o programu MBA UMW?

Program MBA University of Mary Washington nabídl pohodlný způsob rozvoje obchodních dovedností v učebně v noci a uvedení do práce následující den. Můj UMW MBA mi poskytne velkou výhodu v podnikání a mé kariéře.

- Peter O'Hara, PE, senior VP inženýrské poradenské služby, Mid-Atlantic

Program MBA University of Mary Washington mě vyzval, abych byl vizionářský vůdce a dal mi příležitost okamžitě uplatnit obchodní principy na svém pracovišti. Také jsem získala neocenitelnou síť kvalitních jedinců, kteří byli moji spolužáci a profesoři.

- Larry Andrews '11, ředitel financí / účetnictví, Rappahannock Electrical Cooperative

Jak dlouho trvá dokončení programu?

UMW nabízí kurzy v programu MBA v různých formátech a místech, včetně večerního programu v našich kampusách Stafford a Dahlgren, které jsou navrženy s ohledem na pracovníky a rodinné odpovědnosti. Většina tříd se setkává jednou noc týdně po dobu osmi týdnů. Proveďte plné zatížení, které chcete ukončit za dva roky nebo méně, nebo pojedete po jednom kurzu. Máte nárok na absolvování šesti let.

Kdy a jak žádat o přijetí do programu?

Pro zápis do semestru je doporučené datum podání 1. srpna (všichni studenti, kteří žádají o post absolventa asistenta, musí požádat o přijetí do 1. března). Pro jaro je doporučené datum podání do 15. listopadu. Termínem je 1. duben. UMW přijímá žádosti o podání při podání přihlášky na základě dostupných informací.

Doporučujeme žadatele, aby vám zavolali na Úřad pro přijímání absolventů na čísle 540-286-8030 nebo e-mailovou adresu graduate@umw.edu, aby diskutovali o termínech žádostí pro každý konkrétní program.

Získejte náskok ve svých kurzech tím, že se přihlásíte k druhému osmtýdennímu zasedání podzimního semestru, který začíná v říjnu, nebo na jarní semestr, který začíná v březnu. Nebo se připojit k programu MBA jako student, který není student.

Jak se mohu dozvědět více o programu MBA UMW?

Kontaktní informace:

David Harger

Pomocný ředitel pro přijímací řízení

Přijetí UMW absolventů

540-286-8088

dharger@umw.edu nebo absolvent@umw.edu

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in t ... Čtěte více

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in the world. Méně

Akreditace

AACSB Accredited