Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Program MBA na UL Lafayette nabízí vysoce kvalitní postgraduální vzdělávání pro studenty s různým vzděláním a profesionálním zázemím. Náš program rozvíjí dovednosti a znalosti potřebné k tomu, abyste mohli postupovat na současných pozicích, kvalifikovat se pro kariérní změny a uspět na manažerských a vedoucích pozicích v podnikání a společnosti.

Náš program MBA je určen pro studenta, který pracuje na plný úvazek, a přibližně 86% našich studentů pokračuje v práci a zároveň získává titul. Jakmile dokončíte své učební osnovy, můžete v praxi uplatnit to, co se naučíte každý semestr, a integrovat do své současné práce etické aspekty, mezinárodní dimenze, technologické aplikace a zapojení do podnikatelské komunity.

Na UL Lafayette můžete získat titul MBA v tradičním formátu semestr po semestru nebo můžete dokončit titul v zrychlených 8týdenních kurzech, které jsou 100% online. Svůj učební plán můžete dále přizpůsobit výběrem jedné z devíti koncentrací, které odpovídají vašim osobním ambicím a zájmům.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

As a student in one of the country's best business schools, you can earn a degree with prestige and hone the skills you need to be a leader and a valuable employee in your career. Learn the complexiti ... Čtěte více

As a student in one of the country's best business schools, you can earn a degree with prestige and hone the skills you need to be a leader and a valuable employee in your career. Learn the complexities of economies, the detailed analysis of accounting, the strategies of marketing, and more. UL Lafayette's MBA program offers high-quality graduate education for students having varied educational and professional backgrounds. The program develops skills and knowledge necessary to progress in current positions, qualify for career changes, and progress in managerial and leadership positions in business and society. Méně