Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Získejte MBA za něco málo přes rok

Získejte postgraduální titul, který vám poskytne odborné znalosti a svobodu pohybu v různých průmyslových odvětvích, lokalitách a odděleních: Master of Business Administration. Southern New Hampshire University hrdostí nabízí MBA speciálně vytvořené pro dnešní obchodní potřeby. Tento vysoce kvalitní studijní program, který je nabízen během dne v našem kampusu v Manchesteru, je jedním z nejdostupnějších MBA v zemi a může být dokončen za něco málo přes rok pro studenty se znalostí podnikání.

SNHU se pyšní tím, že vám poskytuje nejlepší úroveň podpory, ať už se snažíte zlepšit svou současnou kariéru, zlepšit svou schopnost změnit kariéru nebo zajistit úspěch svého podnikání. Náš kurz MBA od návrhu je snadno použitelný pro vaše výzvy v reálném světě. Rozvíjejte projekty, které budou sloužit vašim obchodním potřebám a zároveň se stanete silnějším a schopnějším lídrem.

Koncentrace

Hledáte specializované MBA, které vám pomůže vyniknout na konkurenčním trhu? Zvažte jednu z následujících koncentrací:

Business Analytics

Zabývá se třemi hlavními oblastmi obchodní analýzy: deskriptivní analytika, prediktivní analýza a preskriptivní analýza. Naučíte se, jak shromažďovat a interpretovat obchodní data v prostředí tabulkového procesoru, sdělovat poznatky zúčastněným stranám a provádět strategická obchodní rozhodnutí. Po dokončení této speciální dráhy si osvojíte dovednosti, které vám pomohou připravit se na role analytika managementu, analytika operačního výzkumu a analytika rozpočtu.

Finance

Vystavuje studenty současným výzvám kapitálových trhů, investic a podnikových financí. Prozkoumáte témata týkající se komerčního bankovnictví, krátkodobého financování, řízení finančních rizik a struktury portfolia. Po ukončení studia budete připraveni na řadu mezioborových kariérních cest, včetně komerčního a investičního bankovnictví, finanční analýzy a analýzy managementu.

Marketing

Prozkoumává klíčové reklamní, brandingové a komunikační strategie. Naučíte se, jak analyzovat chování spotřebitelů, rozvíjet marketingové cíle založené na datech a spravovat propagační kampaně, které inspirují k akci. Tento specializovaný program vám pomůže připravit se na různé vedoucí role, včetně správy značky, produktového managementu, public relations, reklamy a řízení prodeje.

Projektový management

Analyzuje efektivní manažerské procesy včetně zahájení, plánování, provedení a úspěšného dokončení projektu. Budete se zabývat tématy včetně rozsahu projektu, načasování, nákladů, kvality, rizik, zdrojů, komunikace a osvědčených postupů pro správu očekávání zúčastněných stran. Můžete také absolvovat kurz, který vám pomůže připravit se na zkoušku Project Management Professional (PMP) ® - která zvýší vaši prodejnost u pracovní síly.

Sportovní podnikání

Zaměřuje se na kritické obchodní koncepty a jejich vztah k různým aspektům sportovního průmyslu. Dozvíte se podrobnosti o sportovních licencích a strategických aliancích, marketingu a mediálních a obchodních analýzách. Po dokončení studia budete lépe rozumět tomuto odvětví, od týmů, agentur a akcí až po analytiku, marketing, výrobu a meziuniverzitní a akademické sporty.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Expanding the Boundaries of Higher Education Southern New Hampshire University is a private, nonprofit, accredited institution with more than 3,000 on campus students, over 135,000 online students and ... Čtěte více

Expanding the Boundaries of Higher Education Southern New Hampshire University is a private, nonprofit, accredited institution with more than 3,000 on campus students, over 135,000 online students and an alumni network of over 100,000, making it one of the fastest growing universities in the nation. Since its founding in 1932, the University has transformed from a school of accounting and secretarial science into an institution offering over 200 programs, from certificates to doctoral level degrees including business, education, liberal arts, social sciences and STEM. By reinventing higher education to fit the needs of today's students and workforce, SNHU ensures that students are keeping pace with new technologies and professional requirements. SNHU provides unparalleled support and service to help students achieve their dreams and transform their lives and the lives of those around them. SNHU is proud to offer you an exceptional student experience with nationally recognized academic programs. Méně