Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr podnikové správy na Radford University (MBA) poskytuje široké, mezifunkční vzdělávání v hlavních obchodních oblastech s cílenými volitelnými předměty v oblasti analytiky a inovací, jejichž cílem je připravit studenty na pokročilé vedoucí role v soukromém i veřejném sektoru globální ekonomiky. Kurzy postgraduálního podnikání poskytují možnosti zážitkového učení, které zapojují studenty do vzdělávacího procesu, a tím poskytují most mezi teorií a praxí.

Radford Univeristy MBA prezenční studenti pocházejí z široké škály vysokoškolských institucí a pozadí, ale mají tendenci mít jednu věc společnou. Mnoho z těchto studentů jsou mladší profesionálové, kteří se právě pustí do své kariéry, a vybrali si náš program jako nejlepší způsob, jak začít svou cestu. Díky flexibilitě možností programu MBA jsou tito studenti schopni vyhovět jejich profesionálním potřebám.

Ačkoli naši studenti na plný úvazek obvykle mají méně než pět let praxe, jsou to různorodá skupina, která zahrnuje studenty z celého světa, někteří s pěti, deseti nebo dokonce dvaceti lety praxe. Všichni se však scházejí, protože vidí MBA jako hodnotnou součást své sady nástrojů pro budoucnost.

Studenti MBA na plný úvazek mají obvykle kurzy naplánované od pondělí do čtvrtka, což studentům ponechává pátek, aby se mohli účastnit mnoha příležitostí profesního rozvoje nabízených na Radford University a v celém regionu. Naše kancelář sponzoruje po celý semestr sérii pátečních profesionálních brown bagů, která je zaměřena na studenta na plný úvazek a zahrnuje relevantní řečníky a individuální poradenství v oblasti kariérního rozvoje.

Mezi další příležitosti pro studenty na plný úvazek patří asistentská studia, zapojení do studentské asociace MBA, přístup k našim akcím College of Business and Economics a seriálům řečníků, aplikované projekty v regionálních a globálních podnicích, příležitosti pro dobrovolníky a mnoho dalšího!

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Whether you are a current or potential student, or a parent, alumnus, business professional, or interested visitor, browse our wide range of AACSB-accredited educational programs, get to know our exce ... Čtěte více

Whether you are a current or potential student, or a parent, alumnus, business professional, or interested visitor, browse our wide range of AACSB-accredited educational programs, get to know our excellent faculty and staff, and explore our superb facilities. We prepare students for professional career success in business and non-profit organizations by focusing on a unique combination of two of today’s timely challenges: analytics and innovation. Join with us as we build on our past accomplishments and adapt to a rapidly-changing global economy with our active, technology-rich learning environment. Méně