Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Nejen, že je magisterský studijní program MBA na IU Southeast jedním z nejlepších v regionu, je to jeden z nejlepších v zemi! Naši noví absolventi MBA testovali v TOP 1% v zemi mezi školami podnikání podle zkoušky ETS®️ pro hodnocení programů MBA.

Náš program MBA, který nabízí nejlepší návratnost investic v regionu, pomáhá obchodním profesionálům rozvíjet svou kariéru tím, že buduje jejich šíři obchodních znalostí, zvyšuje jejich schopnost analyzovat obchodní alternativy a otevírá dveře náročnějším a odměňujícím se kariérám v oblasti podnikání.

Jděte svým vlastním tempem

Náš program MBA je vytvořen pro pracující profesionály s flexibilním rozvrhováním a formáty, dvěma výhodnými místy v New Albany a Jeffersonville a zrychlenými možnostmi prostřednictvím MBA Your Way.

Snadno přidat druhý postgraduální obchodní titul

Tím, že absolvují pouhých šest dalších kurzů, mohou studenti MBA také získat magisterský titul ve strategických financích (MSSF) za nekonečně prodejnou sadu dovedností.

Nejlepší návratnost investic v regionu

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Indiana University Southeast, a regional campus of Indiana University, is a four-year, public, comprehensive university located in New Albany, Indiana, just across the Ohio River from Louisville, Kent ... Čtěte více

Indiana University Southeast, a regional campus of Indiana University, is a four-year, public, comprehensive university located in New Albany, Indiana, just across the Ohio River from Louisville, Kentucky. Founded in 1941, it provides high-quality educational programs and services that promote student learning and prepare students for productive citizenship in a diverse society, and that contribute to the intellectual, cultural, and economic development of our region. Our safe, walkable campus is just six miles from exciting downtown Louisville, which offers cultural excitement and a wealth of famed events, alongside opportunities for internships and post-graduation employment in Fortune 500 companies. Méně