Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Program Master of Business Administration (MBA) poskytuje studentům základní kompetence ve strategických, behaviorálních a aplikovaných manažerských dovednostech pro efektivní správu organizací. Očekává se, že absolventi Master of Business Administration (MBA) z CALUMS budou vykonávat juniorské až výkonné manažerské pozice v obchodních podnicích klasifikovaných podle kódů standardní klasifikace povolání Ministerstva práce USA 11-1011, 11-1021, 11-2022, 11- 3011, 11-3051, 11-3071, 11-9021, 11-9151, 11-9199, 13-1051, 13-1111, 25-1011.

Studenti budou:

Rozvíjet perspektivu na ekonomické úrovni a ekonomické vztahy a vztahy mezi společností a společností.

Rozvíjet globální pohled na obchodní operace.

Poskytnout základ v koncepcích a aplikacích kvantitativních metod a informačních technologií v obchodním prostředí.

Stimulujte intelektuální zvědavost studentů, rozvíjejte jejich kreativitu a logiku a podporujte uznání demografické rozmanitosti a etických zásad.

Absolventi programu Master of Business Administration (MBA) budou schopni:

Vyjádřete a prokažte teoretické a praktické pochopení role vedení a vedení při organizování strategických procesů.

Prokázat kvantitativní dovednosti nezbytné pro strategické, taktické a provozní plánování rozhodnutí v obchodních organizacích.

Prokázat kvantitativní a kvalitativní dovednosti nezbytné k vyhodnocení výkonnosti organizace.

Aplikujte dovednosti projektového řízení, týmovou práci a organizační struktury ve strategickém plánování.

Buďte pedagogicky připraveni na zaměstnání na pozici podle svého výběru a pokračujte ve studiu směrem k doktorskému titulu, pokud se tak rozhodnou.

Poslední aktualizace Led 2021

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

California University of Management and Sciences (CALUMS) is a private institution of higher education. California University of Management and Sciences is fully committed to protecting academic freed ... Čtěte více

California University of Management and Sciences (CALUMS) is a private institution of higher education. California University of Management and Sciences is fully committed to protecting academic freedom to inquire and express truth in whatever forms it is found. Méně