Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Ať už jste na našem krásném areálu nebo v centru Philadelphie v našem centru City City, nabízíme 3 různé možnosti programu, které poskytují výjimečnou flexibilitu a cenově dostupnou cenu.

Studenti mohou dokončit MBA Fast-Track za pouhý rok nebo dokončit své MBA svým vlastním tempem s Professional MBA. Absolventský certifikát managementu vám může poskytnout konkurenční výhodu na trhu práce a za pouhých 8 měsíců.

Možnosti MBA

 • MBA na Bloomsburg University v Bloomsburg University
 • MBA v centru města Philadelphia

Tento program MBA akreditovaný společností AACSB se zaměřuje na rozvoj dovedností v oblasti vedení a poskytuje teoretické, analytické a provozní znalosti manažerů, kteří potřebují čelit výzvám řízení lidských a materiálních zdrojů v dynamickém a konkurenčním prostředí.

 • Akreditace AACSB - zlatý standard pro programy MBA. Akreditace AACSB je charakteristickým znakem excelence v oblasti podnikového vzdělávání a získala méně než pět procent světových obchodních programů.
 • Rozvoj vedoucích pracovníků - rozvíjejte schopnosti vedoucích pracovníků, které doplní vaše pracovní zkušenosti a skočí na začátek vaší kariéry.
 • Aplikace v reálném světě - program zdůrazňuje zkušenostní cvičení, případové studie, aplikované projekty a stáže, které umožňují studentům snadno přecházet mezi podnikatelským světem a jejich studiem.
 • Hodnota - Vaše řešení MBA: AACSB / Tuition = Nejlepší hodnota za vaše peníze!

Strategická komunikace na úrovni MBA

BU je 16. akreditovaná obchodní škola v zemi, která nabízí strategický komunikační kurz na úrovni MBA jako součást svého kurikula MBA.

Tento program pomáhá studentům rozvíjet - schopnost komunikovat strategické cíle, plány a operace s organizačními subjekty - způsobem, který zlepšuje komunikační toky a provozní efektivitu. Studenti s těmito dovednostmi budou mít výraznou výhodu při vstupu na pracoviště,

Moje MBA

K dispozici je průběžný vstupní proces, takže žádosti jsou přijímány celoročně. Studenti mohou být přijati k zahájení v semestrech podzim, jaro nebo léto. Program připouští studenty na základě hodnocení minulých akademických výsledků, schopností pokročilého studia, profesionálních úspěchů a motivace k úspěchu. Kompletní aplikace zahrnují následující položky:

 • Oficiální přepisy od akreditované akademické instituce s uvedením získaného titulu baccalaureate.
 • Oficiální přepisy ze všech institucí, kde žadatel získal vysokoškolské nebo postgraduální vysokoškolské kvalifikaci, musí být poskytnuty. Získané tituly získané z univerzit mimo Spojené státy budou posuzovány jednotlivě
 • Tři doporučení
 • Aktuální životopis
 • GMAT nebo GRE: Odchylky jsou k dispozici na základě akademických a / nebo odborných zkušeností
 • Prohlášení o kariérních cílech

Mezinárodní žadatelé, jejichž rodný jazyk není angličtina, musí poskytnout oficiální test z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) v průběhu předchozího roku, stejně jako aktuální doklady o finanční způsobilosti. Mezinárodní přihlášky musí být dokončeny nejméně čtyři měsíce před začátkem semestru žádosti. Je nutné přeložit přepisy do GPA na stupnici 4.0.

Skupina MBA má vedoucí postavení na hranici

Allison Hartzell určitě nikdy nešel kempování, ani ani na nejjednodušších túrách. Takže, proč neudělat své první skutečné outdoorové dobrodružství, bude vrcholem nejvyššího vrcholu v severovýchodní části Spojených států. Dělala to.

"No, nebyla jsem si jistá, co očekávat," říká Hartzell '17, absolvent obchodní řízení a první rok studia Master of Business Administration na Bloomsburg University v Bloomsburg University .

Rozvíjení vedoucích dovedností je srdcem programu MBA programu MB, který poskytuje manažerům teoretických, analytických a provozních znalostí potřebu řešit výzvy řízení lidských a materiálních zdrojů v dynamickém a konkurenčním prostředí.

"Uvědomil jsem si, že mohu tlačit mé tělo a mysl mnohem víc, než jsem si myslel, a mohu udělat všechno, na co jsem se rozhodl ," řekl Hartzell. "Nemohl jsem přemýšlet o lepším způsobu, jak se naučit o vedení, než skutečně jít ven a dělat to jako my."

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Building on a rich history of academic excellence as one of 14 public universities in the Pennsylvania State System of Higher Education, Bloomsburg University prepares and inspires students to become ... Čtěte více

Building on a rich history of academic excellence as one of 14 public universities in the Pennsylvania State System of Higher Education, Bloomsburg University prepares and inspires students to become dynamic and confident leaders. Méně

Akreditace

AACSB Accredited