Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Lincoln International Business School MBA je navržen tak, aby vám poskytl kreativní a společné učení, založený na klíčových hodnotách etického, udržitelného a zodpovědného řízení. Naše MBA je přizpůsobena vašemu rozvoji profesionálního a osobního vedení pomocí technických, analytických a softwarových dovedností, které jsou zásadní pro úspěch v dnešním podnikatelském prostředí.

Naše MBA následuje iniciativu UN PRME, která se prostřednictvím naší aktivní sítě výzkumu zabývá globálními problémy s nadšením, nadšením a vytrvalostí.

Hlavní body Lincoln International Business School MBA zahrnují:

 • Personalizované aktivity v oblasti vývoje vedoucích pracovníků
 • Výkonný kariérní koučink
 • Projekty živého poradenství
 • Intenzivní trénink pro vyjednávání
 • Příležitost k umístění na pracovišti
 • Členství v LIBS Connect, pro obchodní sítě

Se svými cíli v oblasti kariéry vám nabízíme poradenství a koučování, které vám pomohou postoupit prostřednictvím osobního plánu vedení, který vám umožní důvěřovat Vašemu úsudku a být silným lídrem v komplexním globálním prostředí. Naším cílem je podporovat silné a trvalé vztahy, které vám mohou poskytnout pocit sounáležitosti v rámci naší komunity a takový, který rozšiřuje vaši osobní síť a vyhlídky.

Jak budete studovat

Lincoln International Business School MBA se skládá z jádrových a volitelných modulů, jejichž cílem je propojení učebních osnov s reálnými organizacemi. Jádrové moduly jsou navrženy tak, aby vytvářely dovednosti, které každý globální manažer potřebuje, zatímco volitelné moduly a dizertační práce vám poskytnou příležitost specializovat se.

Přednášky a semináře nabízejí příležitost zapojit se a diskutovat o základech globálního podnikání a vedení prostřednictvím seminářů a skupinových konzultací. Při plánování našeho rozvrhu existuje flexibilita, která umožňuje třídní aktivity i skupinové a nezávislé studium.

Modul projektu je navržen tak, aby poskytoval vynikající úvod do poradenství. Můžete se spojit s klientem, abyste provedli výzkum, který je relevantní pro jejich situaci a touhy. Studenti již dříve vedli živé poradenské projekty s řadou významných organizací, jako jsou Siemens, British Steel, Dynex a YMCA.

Lincoln International Business School MBA zahrnuje aktivity vedoucího vývoje, jakož i vyjednávací semináře jako součást modulů nabízených v blocích. Prostřednictvím svého členství v programu LIBS Connect budete moci navštěvovat hostující přednášky od předních odborníků a vedoucích pracovníků. Mezi předcházející hostující hosté patří univerzitní kancléř Lord Adebowale CBE, správní ředitel BBC a nevýkonná ředitelka Suzanna Taverne a generální ředitel Siemensu Juergen Maier.

Studium MBA zahrnuje významnou část nezávislého studia, zkoumání materiálů zahrnutých v přednáškách a seminářích. Obecně se očekává, že za každou hodinu budou studenti ve třídě strávit dvě až tři hodiny nezávislým studiem. Vyučované moduly mají obvykle 36 kontaktních hodin (přednášky, semináře a workshopy) za semestr.

Funkce

Hlavní body Lincoln International Business School MBA zahrnují:

 • Personalizované aktivity v oblasti vývoje vedoucích pracovníků
 • Výkonný kariérní koučink
 • Projekty živého poradenství
 • Intenzivní trénink pro vyjednávání
 • Příležitost k umístění na pracovišti
 • Členství v LIBS Connect, pro obchodní sítě

Vstupní požadavky 2018-19

Vyznamenání a pracovní praxe minimálně 2: 2. Obvykle se očekává, že studenti budou mít minimálně dva roky odpovídající pracovní praxe.

Absolventi s méně než dvouletou příslušnou praxí jsou povinni předložit 300 až 500 slovní prohlášení o účelu na podporu své přihlášky.

Důkaz ve vašem prohlášení by měl obsahovat:

 • Práce na částečný úvazek
 • Dobrovolnické činnosti
 • Vedoucí role studentů na univerzitě (např. Kluby a organizace)
 • Zkušenosti s vedením nebo prací v rámci organizace

Navíc studenti, jejichž první jazyk není angličtina, vyžadují kvalifikaci IELTS 6.0 v anglickém jazyce nebo ekvivalent.

Poslední aktualizace Srpen 2019

Informace o škole

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Méně