Lincoln International Business School MBA je navržen tak, aby vám poskytl kreativní a společné učení, založený na klíčových hodnotách etického, udržitelného a zodpovědného řízení. Naše MBA je přizpůsobena vašemu rozvoji profesionálního a osobního vedení pomocí technických, analytických a softwarových dovedností, které jsou zásadní pro úspěch v dnešním podnikatelském prostředí.

Naše MBA následuje iniciativu UN PRME, která se prostřednictvím naší aktivní sítě výzkumu zabývá globálními problémy s nadšením, nadšením a vytrvalostí.

Hlavní body Lincoln International Business School MBA zahrnují:

 • Personalizované aktivity v oblasti vývoje vedoucích pracovníků
 • Výkonný kariérní koučink
 • Projekty živého poradenství
 • Intenzivní trénink pro vyjednávání
 • Příležitost k umístění na pracovišti
 • Členství v LIBS Connect, pro obchodní sítě

Se svými cíli v oblasti kariéry vám nabízíme poradenství a koučování, které vám pomohou postoupit prostřednictvím osobního plánu vedení, který vám umožní důvěřovat Vašemu úsudku a být silným lídrem v komplexním globálním prostředí. Naším cílem je podporovat silné a trvalé vztahy, které vám mohou poskytnout pocit sounáležitosti v rámci naší komunity a takový, který rozšiřuje vaši osobní síť a vyhlídky.

Jak budete studovat

Lincoln International Business School MBA se skládá z jádrových a volitelných modulů, jejichž cílem je propojení učebních osnov s reálnými organizacemi. Jádrové moduly jsou navrženy tak, aby vytvářely dovednosti, které každý globální manažer potřebuje, zatímco volitelné moduly a dizertační práce vám poskytnou příležitost specializovat se.

Přednášky a semináře nabízejí příležitost zapojit se a diskutovat o základech globálního podnikání a vedení prostřednictvím seminářů a skupinových konzultací. Při plánování našeho rozvrhu existuje flexibilita, která umožňuje třídní aktivity i skupinové a nezávislé studium.

Modul projektu je navržen tak, aby poskytoval vynikající úvod do poradenství. Můžete se spojit s klientem, abyste provedli výzkum, který je relevantní pro jejich situaci a touhy. Studenti již dříve vedli živé poradenské projekty s řadou významných organizací, jako jsou Siemens, British Steel, Dynex a YMCA.

Lincoln International Business School MBA zahrnuje aktivity vedoucího vývoje, jakož i vyjednávací semináře jako součást modulů nabízených v blocích. Prostřednictvím svého členství v programu LIBS Connect budete moci navštěvovat hostující přednášky od předních odborníků a vedoucích pracovníků. Mezi předcházející hostující hosté patří univerzitní kancléř Lord Adebowale CBE, správní ředitel BBC a nevýkonná ředitelka Suzanna Taverne a generální ředitel Siemensu Juergen Maier.

Studium MBA zahrnuje významnou část nezávislého studia, zkoumání materiálů zahrnutých v přednáškách a seminářích. Obecně se očekává, že za každou hodinu budou studenti ve třídě strávit dvě až tři hodiny nezávislým studiem. Vyučované moduly mají obvykle 36 kontaktních hodin (přednášky, semináře a workshopy) za semestr.

Funkce

Hlavní body Lincoln International Business School MBA zahrnují:

 • Personalizované aktivity v oblasti vývoje vedoucích pracovníků
 • Výkonný kariérní koučink
 • Projekty živého poradenství
 • Intenzivní trénink pro vyjednávání
 • Příležitost k umístění na pracovišti
 • Členství v LIBS Connect, pro obchodní sítě

Vstupní požadavky 2018-19

Vyznamenání a pracovní praxe minimálně 2: 2. Obvykle se očekává, že studenti budou mít minimálně dva roky odpovídající pracovní praxe.

Absolventi s méně než dvouletou příslušnou praxí jsou povinni předložit 300 až 500 slovní prohlášení o účelu na podporu své přihlášky.

Důkaz ve vašem prohlášení by měl obsahovat:

 • Práce na částečný úvazek
 • Dobrovolnické činnosti
 • Vedoucí role studentů na univerzitě (např. Kluby a organizace)
 • Zkušenosti s vedením nebo prací v rámci organizace

Navíc studenti, jejichž první jazyk není angličtina, vyžadují kvalifikaci IELTS 6.0 v anglickém jazyce nebo ekvivalent.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
University of Lincoln
Poslední aktualizace Srpen 10, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
12,600 GBP
Domov / Studenti EU, program na plný úvazek. 16 000 zahraničních studentů.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date