Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Proč zvolit tento kurz?

Obchodní inovace a transformace vedení jsou hnací silou našeho Kingston Master of Business Administration (MBA).

Ať už hledáte kariéru, zvýšit svou zaměstnatelnost nebo se přestěhovat do zahraničí, naše MBA je odrazovým můstkem k osobnímu rozvoji a dosažení vašich individuálních kariérních cílů.

V Kingston Business School věříme, že profesionální úspěch je formován honováním a rozvíjením osobních schopností a dovedností, jakož i akademickým rámcem znalostí. Na tomto MBA získáte základní multidisciplinární znalosti při rozvíjení své emoční inteligence, kritického vedení a manažerských dovedností.

Naše MBA se zaměřuje na praktické uplatňování nových dovedností, znalostí a přístupů v reálném životě s cílem transformovat obchodní příležitosti, řešit současné problémy a řešit budoucí výzvy. Vychováváme dynamické, otevřené myšlení, které napadá stávající systémy, vnímání a perspektivy. Prostřednictvím živých poradenských projektů a aktuálních obchodních výzev zakotvených v kurzu podporujeme přístup „velkého obrazu“, aby se dosáhlo pozitivní změny v komplexních obchodních funkcích a globálních prostředích.

138863_23735.jpg

Důvody pro volbu Kingston University

 • Poskytuje přední akademici a výzkumní pracovníci, stejně jako zkušení odborníci, kteří podporují váš pokrok a osobní růst.
 • Silný důraz na aktivní metody učení, jako je vzájemné učení, konzultační projekty a pořádání seminářů k řešení aktuálních obchodních problémů - vše navržené tak, aby odráželo skutečné potřeby podnikání a dovednosti globálního řízení.
 • Rozvíjejte své osobní schopnosti a vůdčí schopnosti a zároveň vás podporují při vytváření kariérního plánu, který splní vaše ambice.
 • Studentům tohoto kurzu je k dispozici bezplatné parkování v areálu školy Kingston Hill. Areál je také snadno dostupný veřejnou dopravou. Haly ubytování je jen kousek od učeben.

Akreditace

Kingston MBA je akreditována Asociací MBA (AMBA) od roku 1984 - jedním z prvních britských MBA, které dosáhly tohoto schválení. Vstup do programu Kingston MBA otevírá dveře doživotnímu členství v Asociaci MBA (AMBA) a globální síti absolventů.

AMBA je předním akreditačním orgánem ve Velké Británii a získává stále větší uznání v celé Evropě. Poskytuje nezávislé mezinárodní ověřování kvality, které zaměstnavatelům zaručuje, že naše MBA je dobře respektována a aktuální.

Akreditace Kingston Business School

Kingston Business School je držitelem prestižní mezinárodní akreditace AACSB (Association for Advance Collegiate School of Business) jako uznání za vynikající obchodní vzdělání. Tuto akreditaci získalo pouze 5% světových obchodních škol a uznává vysokou kvalitu a úroveň naší nabídky obchodních titulů.

138861_23750.jpg

Co budete studovat

Prostřednictvím MBA usilujeme o to, aby naši studenti aktivně analyzovali, dotazovali, interpretovali a inovovali. Tento kurz vás připraví, abyste identifikovali a využili potenciálních příležitostí a zároveň rozvíjeli své tvůrčí schopnosti a přístup ke spolupráci, abyste byli úspěšní v různých prostředích.

Program MBA na plný úvazek je strukturován do dvou částí během 12 měsíců. Výuka probíhá v denních denních hodinách s několika víkendovými lekcemi. V červenci každého roku budete také navštěvovat letní školu, abyste si mohli studovat své volitelné předměty. Pro dokončení profesionálního umístění je k dispozici volitelný druhý rok.

Naše Executive MBA je program na částečný úvazek. Pokrývá stejný obsah na MBA na plný úvazek a obvykle je dokončena během dvou let.

Část I

Část I si klade za cíl rozvinout nadaci v oblasti obecného řízení, včetně dovedností a perspektiv napříč oblastmi obchodních funkcí. Zahrnuje osm integrovaných předmětů, které rozvíjejí znalosti studentů o teorii a praxi, aby jim umožnily dosáhnout podnikové perspektivy svého podniku.

Core moduly

 • Finanční řízení
 • Velké datové a obchodní analýzy
 • Organizace a řízení v globálním kontextu
 • Marketingové principy a praxe
 • Řízení provozu
 • Strategické řízení
 • Odpovědné řízení
 • Podnikání a inovace

Část II

Část II si klade za cíl rozvíjet další praktické manažerské dovednosti prostřednictvím realizace projektu Poradenství v oblasti řízení.

Zahrnuje také dva volitelné předměty, které vám umožní přizpůsobit vaše studie tak, aby odpovídaly vaší profesní dráze a budoucím ambicím.

Účelem modulu Career and Leadership Journey je absolvovat vaše studium MBA, aby vám pomohl ve vašem osobním a profesním rozvoji a zároveň vylepšil výkonné vedení a profesionální dovednosti.

Core moduly

 • Projekt poradenství v oblasti řízení
 • Cesta kariéry a vedení

Volitelné moduly (vyberte 2)

 • Podnikové finance
 • Projektový management
 • Změna a tvořivost
 • Týmy top managementu a správa a řízení společnosti
 • Globální ponoření
 • Vítězství a udržení zákazníků
 • Interaktivní marketing
 • Řízení dodavatelského řetězce a logistiky
 • Globální podnikání
 • Rozvoj a růst malých a středních podniků
 • Inovační finance

2. rok (volitelné)

Tento rok profesionálního umístění je volitelný. Probíhá po roce MBA na plný úvazek. Umožňuje studentům absolvovat 12měsíční pracovní stáž v rámci kurzu. Pracovní stáž je hodnocenou součástí kurzu, a proto se na ni vztahuje vízum úrovně 4.

Core moduly

 • Pracovní umístění

Executive MBA

Manažer MBA na částečný úvazek obvykle trvá 2 roky. Můžete se rozhodnout začít v lednu nebo září.

Výuka probíhá po dobu několika víkendů rozložených po dva roky.

 • Část 1: Výuka je celodenní sobota a neděle
 • Část 2: Výuka je celodenní sobota a / nebo neděle

V červenci každého roku budete také navštěvovat letní školu, abyste si mohli studovat své volitelné předměty.

Výše uvedené informace odrážejí aktuálně zamýšlenou strukturu kurzu a podrobnosti o modulu. Aktualizace mohou být prováděny jednou ročně a revidované údaje budou zveřejněny prostřednictvím specifikací programu před každým akademickým rokem. Předpisy upravující tento kurz jsou k dispozici na našich webových stránkách. Pokud nemáme dostatečný počet studentů, kteří mají zájem o volitelný modul, nemusí to být nabídnuto.

138865_23357.jpg

Alumni destinace

Kingston MBA zmocňuje své absolventy k postupování v jejich kariéře různými způsoby, v závislosti na individuálních kariérových aspiracích. Mnoho našich absolventů využívá znalosti získané z programu Kingston MBA, aby jim pomohlo efektivněji pracovat na vyšší úrovni vyššího managementu, buď v rámci svého stávajícího odvětví, nebo při příležitosti přechodu na novou roli / sektor. Jiní používají tyto dovednosti k úspěšnému založení vlastního podnikání nebo k rozšíření poradenské role v existující firmě nebo založením vlastního podniku.

Mezi příklady příkladů známých organizací, pro které naši absolventi pracují, patří; GSK, AstraZeneca PLC, RBS, Tata poradenské služby, NHS, Amazon Internet Services PVT Ltd, Oftalmální ropa, MS Amlin, Sberbank, BTS Telecom, Deloitte Digital, EY .... abychom jmenovali jen několik.

Druhy role, kterou naši absolventi po MBA zastávali, se velmi liší v závislosti na zkušenostech jednotlivce a oblasti odborné znalosti. Mezi pozice, které zastávají absolventi Kingston MBA, patří ředitel technického prodeje, finanční ředitel, vedoucí marketingu a akvizice značky, generální ředitel, vedoucí provozu, technický ředitel, regionální obchodní ředitel, ředitel služeb, hlavní provozní ředitel, manažer obchodního vztahu IT, a generální ředitel skupiny.

Síť absolventů MBA

Síť MBA Alumni Network umožňuje absolventům a studentům využívat globální síť připojení v široké škále průmyslových odvětví. Síť, která je součástí Kingston Connect, naší online platformy absolventů pro absolventy Kingston Business School, umožňuje absolventům MBA:

 • Spojte se s MBA absolventy po celém světě
 • Sdílejte pracovní příležitosti
 • Navazujte mentorské vztahy
 • Vyměňujte si znalosti a zkušenosti z oboru
 • Znovu se spojte se spolužáky
 • Sdílení fotografií z vašeho zážitku MBA
 • Staňte se součástí skupin specifických pro danou zemi nebo průmysl
 • Zjistěte více o nadcházejících událostech a setkáních

Bohaté znalosti a rozmanitost našich absolventů z posledních 30 let programu Kingston MBA vytváří obohacující a poutavou síť, do které budete chtít být součástí!

MBA v Rusku

Kingston MBA a Executive MBA jsou dodávány také s našimi partnery v Moskvě na Ruské prezidentské akademii národního hospodářství a veřejné správy (RANEPA). Moduly jsou totožné s moduly poskytovanými na Kingston University, ačkoli jsou zahrnuty některé další workshopy a příspěvky místních regionálních lékařů. Základní osnovy jsou poskytovány akademiky Kingston University, podporované kolegy z RANEPA.

138864_23733.jpg

Vstupní požadavky

Doporučujeme, aby se uchazeči ucházeli o Kingston MBA co nejdříve - zahájení vaší MBA může trvat déle, než si myslíte. Přijímáme vstupenky po celý rok, takže se můžete připojit k další dostupné skupině studentů, až budete připraveni.

Kingston MBA je kurz pro všeobecné studenty, který je nabízen jako program na plný a částečný úvazek (výkonný). Naše specifická kritéria pro přijetí do programu MBA odrážejí skutečnost, že studenti programů mají často různé akademické a obchodní zázemí.

Specifická kritéria pro přijetí MBA

Závazek k MBA je obrovské rozhodnutí změnit život. Chceme, aby vaše zkušenost s Kingston MBA byla náročná, zábavná a obohacující, takže ujistěte se, že vybíráme ty správné studenty a správnou kombinaci studentů, je nesmírně důležité. Pomocí souboru přijímacích kritérií určujeme, zda je student připraven přijmout MBA. Tato kritéria nám pomáhají zajistit, že můžete úspěšně dokončit MBA a že každá skupina studentů bude úspěšně spolupracovat jako tým.

Plocha Požadavek Musíte poskytnout:
Akademický
První titul nebo uznávaný ekvivalent profesionálního subjektu. Ověřená kopie vašeho titulu, přepisy nebo potvrzení o udělení.
- Zvažujeme také aplikace od jednotlivců se značnými zkušenostmi s řízením, ale bez prvního stupně. Doklady o alternativním profesním rozvoji a úspěších.
Pracovní zkušenost Minimálně tříletá pracovní praxe pro plný úvazek nebo pětiletá manažerská praxe pro výkonný program. -
Angličtina Velmi zdatná psaná a mluvená angličtina. Od uchazečů, jejichž prvním jazykem není angličtina, se očekává, že splní naše požadavky na znalost anglického jazyka (podrobnosti viz níže).
Motivace MBA je velký závazek. Potřebujeme vědět, že jste přemýšleli o příležitosti a důsledcích studia. Osobní prohlášení (maximálně 750 slov) v přihlášce.

Rozhovor k diskuzi o vhodnosti MBA pro vás.

Poplatky za tento kurz

Domovská stránka a Evropská unie 2020/21

 • MBA na plný úvazek 23 500 £
 • MBA na částečný úvazek 12 925 GBP ročně

Zámořské (ne EU) 2020/21

 • MBA na plný úvazek 23 500 £
 • MBA na částečný úvazek 12 925 GBP ročně
Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

The Faculty of Business and Social Sciences combines Kingston Business School and the School of Law, Social and Behavioural Sciences. Together they cultivate critical thinking and a problem-solving ap ... Čtěte více

The Faculty of Business and Social Sciences combines Kingston Business School and the School of Law, Social and Behavioural Sciences. Together they cultivate critical thinking and a problem-solving approach to learning, with an international outlook. Méně
Kingston upon Thames , Moskva + 1 Více Méně

Akreditace