Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

128540_rsz_bruce-mars-xj8qrwvuoes-unsplash.jpg

Náš nový světový Master of Business Administration zlepší vaši profesionální sadu dovedností a uvede vaše inovativní nápady do práce. Tento kurz, vedený předními akademiky, vám dává konkurenční výhodu v rychle se měnícím podnikovém prostředí.

Master of Business Administration (MBA) je zaměřen na potřeby dnešních a zítřejších obchodních lídrů. Kurz zahrnuje 8 jednotek poskytujících odborné dovednosti při vytváření a řízení globálních podniků, vedení, strategii, účetnictví, organizační chování, ekonomii a finance, marketing, podnikání a etiku podnikání.

Získáte praktické informace a příležitosti k vytváření sítí prostřednictvím přístupu k průmyslovým řečníkům a projektům prostřednictvím externích společností.

Poplatek za školné:

110 250 AED

Doba trvání:

3 trimestry na plný nebo částečný úvazek

Kvalifikace:

Master of Business Administration

Vyhlídky zaměstnanosti

Absolventi budou připraveni vykonávat kariérní a vedoucí role v oblasti podnikání, vlády a nevládních institucí, vybaveni odbornými znalostmi v oblasti podnikové administrativy, která je vysoce ceněna zaměstnavateli na celém světě.

Poslední aktualizace Led 2020

Informace o škole

Murdoch University Dubai is a core branch of Murdoch University, which is based in Perth, Western Australia. Our vibrant campus in Dubai caters to the area's growing demand for skilled professionals a ... Čtěte více

Murdoch University Dubai is a core branch of Murdoch University, which is based in Perth, Western Australia. Our vibrant campus in Dubai caters to the area's growing demand for skilled professionals across a range of industries. All courses follow the same academic requirements as the courses offered in Australia, taught by highly qualified international lecturers. The degrees awarded are issued from Australia and are exactly the same as the ones conferred on campus in Australia. Méně