Náš program

Pokud je vaším cílem přesunout svou kariéru a osobní pokrok na nové výšky, náš MBA program je pro Vás. Adventist University of Africa nabízí program MBA pro pracující profesionály a studenty na plný úvazek. Náš program MBA se zabývá novým myšlením, inovativním vedením, správou, pozitivním dopadem, společenskou odpovědností, duchovními a etickými hodnotami pro vyvážení profesní kompetence. Program MBA tedy zdůrazňuje tři nejdůležitější aspekty řízení: strategické myšlení, funkční efektivnost a efektivní rozhodování založené na kvantitativních a kvalitativních datech. Každý kurz v programu nabízí příležitosti k rozvoji rozhodovacích dovedností v praktických situacích.

Náš kurikulum

Sekvence učebních osnov je pečlivě vytvořena tak, aby vytvářely třídy, které jsou zakotveny v tradiční teorii řízení a jsou relevantní pro problémy a trendy, kterým dnes čelí organizační vedení. Nabízí integrovanou sekvenci kurzů, která podporuje pochopení celé organizace spíše než tradiční metodu specifickou pro danou disciplínu. Navíc naše kurzy nabízejí flexibilitu, pohodlí a snadný přístup, který umožňuje studentům absolvovat kurzy bez ohledu na to, kde jsou. Informační technologie jsou nedílnou součástí dodávky každého kurzu, včetně dodávky obsahu materiálů, studentských úkolů a komunikace se studenty.

Specializace MBA

Studijní program lze vybrat v následujících oblastech:

 • Účetnictví
 • Řízení
 • Informační systémy
 • Finance
 • Řízení zdravotní péče

Proč se připojit k programu MBA AUA?

 • AUA je Chartered University;
 • Náš on-line program nabízí flexibilitu, pohodlí a snadný přístup, který vám umožní absolvovat kurzy bez ohledu na to, kde jste.
 • AUA je moderní univerzita posílená různorodostí a oddaností kvalitě a excelence;
 • AUA má kvalifikované a specializované mezinárodní fakulty s bohatými zkušenostmi v oblasti obchodu a výzkumu;
 • AUA nabízí vzdělávání založené na hodnotách, které připravuje absolventy, aby byli společensky zodpovědní a eticky vzpřímený;
 • Naše interaktivní kurzy pomáhají studentům učit se ze své kariéry a pracovních zkušeností;
 • Náš program nabízí profesionální vylepšení seminářů a terénních výletů, které vám vylepšují Vaše vedoucí a manažerské dovednosti.

Pravidelné MBA

Pokud se vaše kariéra nepohybuje dostatečně rychle nebo vás vezme správným směrem, je čas začít vytvářet vlastní příležitosti. Pravidelná MBA je určena pro jednotlivce, kteří chtějí dynamické prostředí MBA na plný úvazek a flexibilitu pro pokračování své současné kariéry. Studenti mají obecně třídu od 5:30 do 20:30 od pondělí do čtvrtka s některými nedělními zasedáními. Program může být dokončen do 18 - 24 měsíců.

MBA kohorty

Tento jedinečný kohortový formát je určen jednotlivcům z korporátních, veřejných a neziskových sektorů, jejichž rušné plány si nemohou dovolit, aby absolvovali večerní nebo víkendové kurzy. Kurzy jsou obvykle doručovány do 11 týdnů od intenzivních tříd po dobu dvou let. Program spojuje pozoruhodný průřez vysoce kvalifikovaných profesionálů z různých částí Afriky, čímž se MBA Cohort mnohem bohatší a vytváří celoživotní propojení. To je vhodnější pro pracovníky, kteří jsou sponzorováni a podporovaní jejich organizacemi kvůli časovému faktoru. Aby se vyhovělo rozmanitým časovým rozvrhům pro různorodé studijní orgány, nabízí AUA každý rok tři kongresy MBA v našem hlavním kampusu (Kenya) a rozšiřujících areálech v Ghana (Valley View University) a Jižní Africe (Helderberg College).

Požadavky na přijetí

 • Žadatelé musí mít první stupeň z uznávané univerzity s minimálním průměrem 3,0 bodu (na stupnici 4,0 bodu) nebo jeho ekvivalent. Žadatelé, jejichž GPA klesnou pod úroveň 3,0, se posuzují a nabízejí předběžný vstup a monitorují tak, aby si zajistili minimální GPA ve výši 3,00 za první dva semestry.
 • Kromě toho by žadatelé měli mít alespoň dva roky postgraduálního praxe.
 • Očekává se, že žadatelé budou požádat své bývalé univerzity a / nebo zaměstnance, aby předložili dvě doporučení dopisů (aptitude a character) přímo přijímacímu úřadu AUA.

Formuláře žádostí si můžete stáhnout z našich webových stránek (www.aua.ac.ke), vyplněných a zasílaných na Úřad registrátora, Adventist University of Africa , soukromou tašku 00503 Mbagathi, Nairobi - Keni.

Přijímání do programu MBA je zcela záslužné. Cílem přijímacích kritérií je výběr osob, které prokázaly svůj závazek osobního a profesního růstu.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Poslední aktualizace Únor 4, 2019
Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Led 2020
Duration
18 - 24 měsíců
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date