Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Výuka tváří v tvář

University of Gibraltar se zavázala poskytovat vynikající vzdělávací zkušenost, která je osobní a participativní. Tento program bude doručován osobně a na kampusu. Jeho uspořádání jednoho kampusu, přísná politika distancování se a malá velikost třídy znamená, že se vyhnete většímu množství lidí a snížíte riziko nákazy. Naše uspořádání jednoho kampusu a malé velikosti třídy znamenají, že se vyhnete většímu davu lidí a snížíte riziko nákazy.

Připojte se k nám, až budete připraveni

Rádi vás přivítáme v kampusu letos v září, ale také chápeme, že Covid-19 může ovlivnit cestovní plány a zpozdit některé žádosti o víza. Pokud se nemůžete dostat na Gibraltar na začátku vašeho programu, nabídneme vám možnost přihlásit se prakticky zpočátku, což znamená, že se k nám můžete připojit, až budete připraveni.

Přečtěte si osobní zástavu University of Gibraltar : href = "https://www.unigib.edu.gi/face-to-face-teaching-as-from-september/

O tomto kurzu

University of Gibraltar MBA je moderní a kariéra-zaměřený manažerský program, který má za cíl vyzvat a inspirovat vás. Ať už se snažíte zvýšit vaše kariérní vyhlídky nebo změnit směr, MBA je elitní profesionální kvalifikace, která vám poskytne dovednosti řízení podniku, které vás odliší od konkurence.

Naše menší třídy velikosti znamenají, že se připojíte k pečlivě propojenému společenství ambiciózních profesionálů a budete mít více osobní zkušenosti s lepším přístupem k učitelům a zaměstnancům.

University of Gibraltar MBA je jednoroční, nebo dvouletý, částečný, zrychlený kurz, který bude zahájen v září 2019 na University School of Business.

V době, kdy absolvujete, byste měli mít dovednosti a zkušenosti, abyste uspěli ve vysokotlakých, vysoce platných vedoucích úlohách.

Struktura

Poskytuje expertní učitelé a odborníci z oboru, MBA na plný úvazek je jednoletý zrychlený kurz, který obvykle vyžaduje závazek šestnácti hodin týdně. Režim studia na částečný úvazek je navržen tak, aby odpovídal vaší kariéře a vyžaduje závazek ve třídě hodin týdně přes noc a víkend. Níže uvedený plán popisuje typický studijní plán.

Tituly se mohou změnit. Časování se bude lišit v režimu na částečný čas.

Semestr první (září - prosinec)

 • Účetnictví a výkaznictví
 • Řízení marketingu
 • Správa nových technologií
 • Řízení lidí

Semestr dva (leden - duben)

 • Vedení a správa změn
 • Manažerské finance
 • Obchodní právo
 • Strategické rozhodování

3. semestr (květen - srpen)

 • Projekt Capstone *

* Studenti si mohou vybrat projekt, který má obecné zaměření nebo více specializované zaměření, jako je Fintech, nové technologie nebo hry.

Unikátní učební zkušenost

Umístěné na oceněném Evropském kampusu University of Gibraltar , budete mít přístup k odborným vzdělávacím prostředkům, včetně otevřených studijních oborů a nejmodernějších technologií. To spolu s učebním plánem, který kombinuje teoretické přístupy k obchodním disciplínám s praktickými zkušenostmi, znamená, že vystupujete z kurzu připraveného ke zvládnutí ve světě podnikání.

Gibraltar má velmi rozmanitou, prosperující ekonomiku a je centrem velkého množství globálních podniků, které vám nabízejí příležitost se poučit z nejlepších a získat přístup k hodnotným národním a mezinárodním sítím.

Proč zvolit tento kurz?

 • Výuka tváří v tvář: Využijte vyučovacích přístupů, které vás umisťují do srdce učení a zajistíte, že učení je příjemné.
 • Budoucí důkaz: Budete studovat učební plán, který je relevantní, působivý a především navržen tak, aby vám dovednosti potřebné v podnikatelském světě zítřka.
 • Post-studijní zaměstnání: Pro zahraniční studenty budete mít příležitost zůstat a pracovat v Gibraltaru po dobu až dvou let po ukončení studia.
 • Projekt Capstone: Během semestrů jedna a dvě budete mít příležitost naučit se a praktikovat osm individuálních modulů, které mají za cíl zlepšit vaše obchodní manažerské dovednosti. Projekt capstone ve vašem posledním ročníku je mnohostranný úkol, který poskytuje jedinečnou příležitost uplatnit všechny dovednosti a znalosti získané v MBA.
 • Kvalita: Budete mít prospěch z výuky a učení, která je v souladu s normami poskytování služeb ve Velké Británii, ale má výhodu středomořského prostředí v rámci dynamického podnikatelského prostředí.
 • Volba specializace: Pro svůj projekt Capstone můžete vybrat obecné zaměření nebo se rozhodnout pro specializované zaměření, jako je Fintech, nové technologie nebo hry.

Profil vstupu

Obvykle žadatelé o MBA:

 • Získat dobrý první titul udělený univerzitou Spojeného království nebo zámořskou ekvivalent.
 • Mají nedávné pracovní zkušenosti; oceňujeme různorodost zkušeností v našem studentském subjektu, proto vítáme žádosti od nedávných absolventů, kteří absolvovali smysluplné stáže, stejně jako studenti se všemi úrovněmi praxe. Máte větší zájem o dopad, který jste měli na pracovišti, než o délku stráveného času.
 • Být schopen efektivně komunikovat myšlenky v diskusích a prezentacích. Jsou očekávány základní IT dovednosti, jako je zpracování textu, e-mail a internet.

Požadavky na anglický jazyk:

 • Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, potřebujete celkový výsledek testu IELTS 6,5, včetně minimálně 6,0 ve všech dílčích testech. Budou zváženy rovnocenné ceny (např. Pearsonův test angličtiny, Cambridge Certificate of Advanced English, City & Guilds International ESOL 8984 nebo TOEFL-IBT test anglické zdatnosti).

Nabídky jsou založeny na kombinaci kvalifikace nebo předpokládaných stupňů, osobního prohlášení a odkazů žadatele.

Poplatky

 • Denní úvazek: 14 500 GBP
 • Mezinárodní (mimo EU): 16 500 GBP

Poplatky podléhají indexaci

Aplikovat

Přihlášky do akademického roku 2020/2021 budou otevřeny v říjnu 2019. Uzávěrka přihlášek červen 2020 .

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Get ready to go further with the University of Gibraltar. Whatever you choose to study with us, you will get a more personal learning experience at a new kind of university. Our UK-aligned, industry- ... Čtěte více

Get ready to go further with the University of Gibraltar. Whatever you choose to study with us, you will get a more personal learning experience at a new kind of university. Our UK-aligned, industry-led courses ensure you’re getting the skills that employers are looking for, while our smaller class sizes give you the space to explore big ideas. Méně