Master of Business Administration (MBA) v globálním vedení

Všeobecné informace

Popis programu

Posláním UPEI MBA v globálním vedení v Egyptě je posláním UPEI MBA v globálním vedení rozvíjet eticky a sociálně odpovědné globální manažery a vedoucí podniků prostřednictvím poskytování integrovaného praktického a akademicky rigorózního kurikula.

1mS0IG0IKyAEVZVI9Z0tM7y5sn4Os1f3_LKPETHmY9BZMpSRvIx-UatRZx4xy6tye57PqXHztCX_6GHOVkGLsV6Yez4EgqA9ZTLmg2QrLxCnre4rL5moTm42AuLtdUuBQdPx1jNF

Program je navržen tak, aby posílil studentské dovednosti a rozhodovací schopnosti potřebné v dnešním dynamickém mezinárodním obchodním prostředí.

Absolventi našeho programu se stávají otevřenými, účinnými vůdci, jsou schopni identifikovat, analyzovat a navrhovat realizovatelná a inovativní řešení obchodních problémů napříč celou řadou funkčních oblastí v průmyslových odvětvích a vládách v globálním prostředí. Naším konečným cílem je poskytnout studentům strategické, kreativní a na budoucnost orientované myšlení nezbytné pro úspěch kdekoli na světě.

STAŇTE SE VEDOUCÍM
SE STRATEGICKÝM A GLOBÁLNÍM MINIMETEM

NÁVRH PROGRAMU

  • MBA v Global Leadership je intenzivní kohortový MBA program dodávaný po dobu 16 měsíců. Noví absolventi i ostřílení profesionálové mohou prostřednictvím tohoto programu rozvíjet svou kariéru.
  • Kohortní model umožňuje studentům postupovat prostřednictvím aplikovaného programu společně jako komunita studentů a poskytuje silnou podporu studentům při dosahování jejich osobních a akademických cílů.
  • Na začátku programu studenti absolvují 14 kurzů a „modul orientace na dovednosti MBA“.
  • Fakulta přichází přímo z UPEI, aby vyučovala na našem káhirském kampusu.
  • Třídy jsou naplánovány o víkendech, aby se v nich mohli ubytovat pracující profesionálové.
  • Semináře ve stylu dílny umožňují méně přednáškové a zkušenější učení v učebně.
  • Nejmodernější zařízení poskytuje inteligentní učební nástroje a umožňuje příležitosti distančního vzdělávání s knihovními prostředky a fakultou UPEI v zemi v Kanadě.

129964_12.jpg

Pro více informací a poradenství v procesu podávání žádostí nás kontaktujte na adrese graduateadmissions@uofcanada.edu.eg

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

A Canadian campus hosting top Canadian Universities with futuristic programs. The Universities of Canada in Egypt promotes an all-round active and diverse student life. It is the first International B ... Čtěte více

A Canadian campus hosting top Canadian Universities with futuristic programs. The Universities of Canada in Egypt promotes an all-round active and diverse student life. It is the first International Branch Campus in The New Administrative Capital. All programs hostedmirror a blend ofinternational experiences, tutors, and cultures. The Universities of Canada in Egypt encourages anentrepreneurial and innovativemindset through experiential learning, state-of-the-art facilities and cutting-edge technology. As of today, UofCanada is hosting the branch campus of the University of Prince Edward Island (UPEI) for specific undergraduate and graduate studies. Other Canadian universities will be joining us soon. Méně