Master of Business Administration (MBA) mezinárodní management

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Master of Business Administration

Aktualizace koronaviru (COVID-19)

Začněte studovat online a cestujte do Německa, jakmile vám bude uděleno vízum: Zavázali jsme se k nepřetržitému vzdělávání všech současných, příchozích a budoucích studentů New European College . Z tohoto důvodu nabízíme studentům flexibilní „skvělou směsnou“ možnost - začněte studovat online bez dalšího prodlení a z pohodlí domova a cestujte do Německa, abyste mohli pokračovat v studiu na akademické půdě, jakmile to bude možné, a vaše vízum byl vydán. Obraťte se prosím přímo na náš přijímací tým na adrese admissions@new-european-college.com , aby mohli podpořit váš individuální případ a odpovědět na jakékoli dotazy týkající se kombinovaného učení ve školním roce 2020–2021.

Alt = "Master of Business Administration (MBA), se stal akademickou kariérou pro podnikatele i firemní pracovníky. Globalizace vyžaduje absolventy MBA se skutečně mezinárodním obchodním vzděláním.

56790_56751_FIBAA_Logo.svg.png

S naší Master in Business Administration (MBA) získáte potřebné dovednosti a nástroje, abyste mohli převzít náročné pozice s manažerskou odpovědností. Pro studenty bez předchozího vzdělání v oboru Business MBA je perfektní program pro získání kvalifikace pro manažerské pozice.

Naše MBA propojuje teorii a praxi a je vyučována instruktory s významnými zkušenostmi v jejich profesi. Malé skupiny umožňují velmi interaktivní vzdělávání. Protože naši studenti MBA musí mít pracovní zkušenosti, aby se mohli zapsat, individuální zkušenosti a pozadí každého studenta dělají třídy ještě příjemnějšími. Naši členové fakulty využívají aktivační prvky, jako jsou případové studie, simulace, projekty a prezentace, aby každý student měl možnost snadno propojit získané znalosti se svými osobními zkušenostmi.

34625_13767224_579180752261738_445750333960496912_o.jpg

Master of Business Administration (MBA) v oboru International Management je vyučován mezinárodním týmem lektorů a výzkumníků z akademické obce a průmyslu. Absolventi MBA jsou často zrychleni na vyšší manažerské pozice a tento MBA program byl navržen pro ty, kteří chtějí vykonávat vyšší manažerské pozice nebo jako přípravu na další studium v oboru podnikání, například na Ph.D. úroveň. Program MBA v mezinárodním managementu je zaměřen na studenty bakalářského studia s obchodním a nepodnikatelským řízením. Kandidáti budou mít alespoň 3 roky zkušeností s prací ve společnostech a organizacích v roli, která řídí lidi, procesy nebo obojí.

Příklady kurzů zahrnují:

  • Účetnictví a finance
  • Řízení marketingu
  • Metody výzkumu Úvod
  • Řízení lidských zdrojů
  • Řízení provozu
  • Mezinárodní řízení
  • Správa informací

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Together with Wittenborg University of Applied Sciences, New European College offers one of the most modern and forward-thinking approaches to business education in Germany, with Bachelor, Master and ... Čtěte více

Together with Wittenborg University of Applied Sciences, New European College offers one of the most modern and forward-thinking approaches to business education in Germany, with Bachelor, Master and MBA programs fully taught in English. The academic combination of a research-based approach to education, real world mandatory project weeks and continuous evaluation ensures that students achieve highest level of sustainable employability in the 21st century world of business. We combine the virtues of the Dutch’s contemporary and practical approach to business education with the modern American model of small classes and real-world academics. In the sea of formulaic business schools, we stand out. By unleashing our students’ individual strengths, we prepare them to outperform in the business world. Our students’ sustained success is our passion and purpose. Méně
Přejít na web školy