Master of Business Administration (MBA), Koncentrace podnikání

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Tento program je akreditován ACICS - Akreditační radou pro nezávislé vysoké školy a školy.

Náš program MBA umožňuje studentům získat znalosti v hlavních obchodních oblastech podnikání a získat zkušenosti s rozhodovacími procesy na všech místech obchodní správy.

Program poskytuje studentům vysoce kvalitní, odborné vzdělání v obchodní administrativě, čímž je kvalifikuje pro různorodější pracovní příležitosti.

Program MBA se skládá ze tří akademických složek: základní požadavky, volitelné možnosti koncentrace a zážitek z kamene. Za účelem získání titulu MBA musí studenti úspěšně absolvovat minimálně 36 kreditů, z toho 24 kreditů jsou základní předměty a 12 kreditů jsou volitelné předměty.

Základní požadavky

Základní požadavky se skládají z 9 povinných kurzů v hodnotě 24 kreditů.

Název kurzu

Požadavky na koncentraci

Požadavkem koncentrace je vzít z této koncentrace čtyři třídy (12 kreditů). Každá koncentrace se skládá ze souboru osmi chodů. Přibližně 42% studentů volí koncentraci globálních záležitostí, zatímco 29% studentů volí podnikání a ekonomiku

Během každého semestru studia se očekává, že studenti dokončí dva povinné kurzy a jeden kurz koncentrace. Studenti musí absolvovat CAPS 501 během prvního semestru studia.

Koncentrace podnikání

Program Podnikání poskytuje studentům potřebné znalosti a zkušenosti, aby mohli vyniknout jako podnikatelé v dnešním vysoce konkurenčním globálním podnikatelském prostředí. Studenti získají kritické dovednosti spojené s porozuměním a řízením inovací, brandingu a intrapreneurship. Jako součást programu se studenti naučí, jak rozvíjet a komercializovat své vlastní projekty.

Název kurzu


Přijímací řízení MBA

Naše webové stránky o přijetí poskytují tuzemským i zahraničním studentům informace nezbytné pro uplatnění v našem programu MBA.

Mezinárodní univerzita BAU usiluje o studenty, kteří jsou kreativní, kritičtí myslitelé a jsou připraveni vzít svůj intelektuální a profesní život na další úroveň. Žádost nebude považována za úplnou, dokud společnost BAU neobdrží všechny požadované dokumenty. Jakmile jsou aplikace dokončeny, jsou pečlivě zkontrolovány. Žadatelé jsou hodnoceni s ohledem na přijímací požadavky a odpovídajícím způsobem vybráni.

Žadatelé jsou zpracováváni podle zásady "první příjezd, první služba". Předání všech požadovaných dokumentů do jednoho balíčku může pomoci urychlit proces aplikace. V některých případech mohou studenti odložit zápis. Studenti, kteří odloží zápis, budou povinni splnit veškeré výuky a poplatky, které jsou požadovány při jejich zápisu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Bay Atlantic University was established in 2013 as a private but non-profit institution of higher education which aims at providing a unique and invaluable opportunity to train world citizens who poss ... Čtěte více

Bay Atlantic University was established in 2013 as a private but non-profit institution of higher education which aims at providing a unique and invaluable opportunity to train world citizens who possess the necessary tools for living up to our global vision. Méně